Без перерви та вихідних

з 9-00 до 17-00

044-223-44-06
русский

Також працюємо з ПДВ

Як працюють насоси-подрібнювачі SFA | Saniaccess, Sanicubic

   При будівництві нових будівель досить часто точка водовідведення знаходиться нижче міського стічного колектора. Стічні води з будівлі не будуть відводитися самопливом. При автономній системі каналізації господарські стоки також необхідно відводити подалі від будинку. Каналізаційні насоси створюють тиск і примусово переміщують стічні води в міський колектор, або інше відхоже місце.

   У каналізацію часто потрапляють дрібні предмети. Папір, волосся, предмети гігієни, інші речі. Вони засмічують насос і трубопровід каналізації. Щоб уникнути аварій, до складу станції входить подрібнювач з твердого сплаву, що дробить дрібні (до 5 міліметрів) предмети.

Про якість насосного обладнання компанії SFA (Франція)

   Якщо Ви хочете придбати каналізаційну станцію найвищої якості, а її ціна не має значення, то слід ознайомитися з продукцією серій SaniAccess і SaniСubic. Вироби, що випускаються концерном SFA, проходять дуже строгу атестацію якості і сертифіковані найсуворішою організацією - The British Board of Agrement. Об'єднання SFA, створене в 1958 році, вже до 70-х років минулого століття зайняло провідні позиції на світовому ринку сантехнічних виробів.

Переваги каналізаційних станцій SFA

 Основними перевагами каналізаційних станцій французької фірми є:

1. Простота обслуговування. Для догляду за пристроєм не потрібно мати спеціальну технічну освіту. Робота станцій максимально автоматизована і не вимагає постійного контролю з боку людини.

2. Великий вибір моделей. Для кожного конкретного випадку є своє технічне рішення облаштування системи водовідведення.

3. Безшумність роботи. Висока якість виготовлення всіх деталей, що труться і ущільнень знижує рівень шуму до такої міри, що звуку працюючої станції не чути.

 

4. Тривалий термін експлуатації. Французькі інженери постійно впроваджують в каналізаційні станції нові розробки, що покращують роботу механізму. На сьогоднішній день вироби SFA - одні з найбільш довговічних серед компактних каналізаційних станцій.

Особливості експлуатації кожної моделі каналізаційних станцій

   Каналізаційні станції розраховані для роботи в одному з двох основних температурних режимах: або при постійній температурі перекачуваних господарсько-побутових стоків 35 градусів, або при постійній температурі 50 градусів. Можливо короткочасне перевищення постійної температури. Станції, які витримують більш високу температуру, виготовлені з матеріалів, що мають підвищену термостійкість.

   Такі температурні режими підібрані не випадково. Якщо в будинку немає побутових пристроїв, що створюють нагріті стоки (посудомийних, пральних машин та іншого), то немає необхідності купувати посилене обладнання. Якщо постійна температура стоків висока, то слід вибрати каналізаційні станції з посиленими елементами конструкції. В описі моделей ми вкажемо всі робочі параметри обладнання.

   Ще одна спільна риса, яку ми не будемо вказувати окремо для кожної моделі - наявність в складі станції зворотного клапана і повітряного фільтра. Зворотний клапан служить для запобігання виникнення гідравлічних ударів в будинкової системи водовідведення. Повітряний фільтр з вугільним наповненням не дає неприємним запахам з каналізації поширюватися в приміщенні, в якому змонтована каналізаційна станція.

   Модель SaniAccess 1 - найпростіший пристрій даної серії. Призначена тільки для відводу фекальних вод від туалету. Має один вхід для підключення унітазу і розрахована на експлуатацію при температурі стоків 35 градусів. При температурі 50 градусів може пропрацювати не більше півгодини. Годинна пропускна здатність не перевищує 5 кубометрів. Цього достатньо, щоб забезпечити комфортні побутові умови навіть великого колективу. Максимальний напір - 5 метрів.

   Станція SaniAccess 2 має більш значні габарити і більшу кількість підключень. Крім фронтального входу діаметром 100 міліметрів для приєднання унітазу, є два бокових приймальних патрубка для приладів сантехніки. Розрахункова температура відведених стоків, при якій працює станція, становить 35 градусів. Максимально допустима температура - до 50 градусів протягом півгодини. Робочі параметри такі ж, як і у першій моделі. Продуктивність 5 кубометрів на годину. А максимальний напір дорівнює 5 метрам. До пристрою можна підключати ванну, душ, кухонну сантехніку, умивальник.

   Пристрій SaniAccess 3 має максимальну кількість приєднувальних патрубків. Крім підключення унітазу. Є два бічних входу і один для підключення труб зверху. Параметри роботи не відрізняються від інших - 35 градусів постійної температури господарських стоків, 50 градусів протягом 30 хвилин. Створюваний напір насоса становить 5 метрів, продуктивність 5 кубометрів перекачуються стоків на годину. Рекомендується для установки в будівлях. Де знаходиться велика кількість санітарно-гігієнічних приладів: унітаз, раковина умивальники, душова, біде, ванна кімната, кухонна мийка та інше.

   Модифікація SaniAccess Pump, на додаток до всіх можливостей попередньої моделі: двох бічних входів і одному верхньому, має одну незаперечну перевагу. Постійна температура господарських стоків, що проходять через насос, дорівнює 70 градусам. Це дозволяє використовувати станцію не тільки в домашніх умовах, але і в невеликих кафе, ресторанах та інших закладах, де є необхідність мити посуд гарячою водою. Можна одночасно приєднувати три будь-яких приладу: раковину для вмивання, душову кабіну, біде, стаціонарну ванну, машини для прання та миття посуду. А ось підключення для унітазу немає. На це треба звернути увагу при виборі. Станція має продуктивність 6 кубометрів на годину, створює напір максимум до 5 метрів.

   SaniСubic 1 з повною підставою може називатися каналізаційної станцією. Чотири входи, два з яких можуть змінювати діаметри приєднувальних патрубків. Їх можна використовувати або для підключень двох унітазів, або, зменшивши діаметр, для під'єднання інших приладів сантехніки. Температура регулярно рідини 50 градусів, з піковими навантаженнями до 90 градусів. Максимальний напір станції - 11 метрів, а годинна продуктивність дорівнює 12 кубометрам. Такої потужності достатньо, щоб забезпечити роботу великого ресторану або пральні.

   Модифікація SaniСubic 1 WP відрізняється від попередньої станції посиленим корпусом і деякими елементами системи автоматики. Також розрахована на температуру стоків 50 градусів.

   У SaniСubic 2 Classic WP п'ять прийомних патрубків. Часовий витрата до 20 кубометрів на годину, натиск - 11 метрів. Перекачує стічні води з постійною температурою 50 градусів.

   Установка SaniСubic 2 Pro розвиває напір 11 метрів, перекачує до 20 кубометрів стоків на годину. Температура стічних вод - 50 градусів. П'ять прийомних патрубків для підключення унітазу і санітарно-побутових приладів.

 

SFA SANIACCESS 1

SFA SANIACCESS 1

   Каналізаційна станція SFA SaniAccess 1 призначена для забезпечення стабільної роботи автономної каналізації. Пристрій розрахований на підключення всього одного сантехнічного приладу - унітазу. Тому і розрахункова температура рідини, при якій працює насосна станція, відносно невисока - 35 градусів. При максимальних сплесках температури до 50 градусів, насос здатний пропрацювати недовго - близько півгодини. Не варто перевантажувати обладнання занадто тривалою експлуатацією при підвищеній температурі, так як це негативно позначається на роботі насоса і піддає матеріали, з яких виготовлена ​​станція, додатковому навантаженню. Насосна станція відкачує фекальні води на відстань по вертикалі до 5 метрів, а по горизонталі на відстань до 100 метрів. Простота пристрою дозволяє легко монтувати станцію. При необхідності доступу до внутрішніх частин для очищення або заміни окремих елементів, пристрій легко розбирається і збирається. При цьому не потрібно демонтувати насос. Має знімний зовнішній зворотний клапан і вугільний фільтр для очищення відкачуваних фекальних вод.

12 240 грн
SFA SANIACCESS Pump

SFA SANIACCESS Pump

   Каналізаційна станція SFA SaniAccess Pump - компактний комбінований пристрій, який повністю забезпечує господарські потреби будинку. Система автономної каналізації, обладнана цією станцією, дозволяє відводити побутові стічні води будь-якої температури. До пристрою можна одночасно підключати кілька сантехнічних приладів: раковину для вмивання, біде, душову кабіну, стаціонарну ванну, пральну і посудомийну машини. Основна відмінність даної моделі в тому, що вона здатна на короткий час (до 30 хвилин) перекачувати забруднену воду з температурою 75 градусів. Цього часу достатньо, щоб злити господарські стоки з пральної машини після прання або після миття посуду в посудомийній машині. Насосна станція відкачує господарські стоки на висоту по вертикалі до 5 метрів, а на відстань по горизонталі до 50 метрів. Простота конструкції і невеликі розміри дозволяють швидко і легко монтувати пристрій в невеликому приміщенні. Має зовнішній зворотний клапан і вугільний фільтр для відкачуваних стоків. При необхідності заміни окремих елементів станції не потрібно знімати насос.

13 860 грн
SFA SANIACCESS 2

SFA SANIACCESS 2

   Каналізаційна станція SFA SaniAccess 2 забезпечує безперебійну роботу системи автономної каналізації житлового будинку. Обладнання розраховане на підключення трьох сантехнічних приладів - унітазу, умивальника і ще одного додаткового приладу. Забезпечено ефективним механізмом подрібнення сторонніх предметів. Розрахункова температура води, при якій експлуатується насосна станція, відносно невелика. Постійна температура становить 35 градусів, а максимально допустима може доходити до 50 градусів. При високій температурі станція здатна ефективно працювати близько півгодини. Не варто перевантажувати насос занадто тривалою роботою при підвищеній температурі. Це погано позначається на експлуатаційних параметрах станції і піддає дрібні деталі додаткового навантаження. Пристрій відкачує каналізаційні води на відстань до 5 метрів по вертикалі, а по горизонталі до 100 метрів. Простота обладнання дозволяє легко встановлювати станцію. При необхідності очищення пристрою або заміни окремих деталей, станція легко розбирається. При цьому не потрібно демонтувати насос. Забезпечена зворотним клапаном і вугільним фільтром.

14 400 грн
SFA SANIACCESS 3

SFA SANIACCESS 3

   Каналізаційна станція SFA SaniAccess 3 призначена для нормального функціонування автономної каналізації житлового будинку. До станції можна одночасно підключати такі сантехнічні прилади: унітаз, умивальник, душову кабінку і біде. Насосна станція відкачує забруднені стоки на відстань до 100 метрів, при цьому піднімаючи їх на висоту до 5 метрів. Стоки мають невисоку температуру, тому насосна станція працює при номінальній температурі 35 градусів. При максимальній температурі 50 градусів станція може пропрацювати не більше півгодини. Тривала робота при високій температурі може призвести до передчасного зносу устаткування. Для підключення умивальника, біде і душової кабінки корпус оснащений двома боковими і одним верхнім приєднувальними патрубками. Насосна станція обладнана зовнішнім знімним зворотним клапаном і вугільним фільтром для ефективного очищення відкачуваних стоків. Конструкція пристрою проста, дозволяє швидко монтувати станцію в зручному місці. При необхідності заміни окремих деталей і елементів станції, пристрій швидко розбирається і збирається. При цьому можна не демонтувати насос. 

16 200 грн
SFA SANICUBIC 1

SFA SANICUBIC 1

   Каналізаційна станція SFA SaniСubic 1 забезпечує надійну безперебійну роботу господарського блоку і туалету. Пристрій вбудовується в автономну каналізаційну систему житлового будинку. Ефективно відводить стічні води від раковини умивальника, стаціонарної ванни або душової кабінки, кухонної мийки, посудомийної і пральної машин, а також фекальні стоки з туалету. Відстань, на яке відводяться побутові стоки становить 110 метрів. Станція здатна перекачувати каналізацію з підйомом на висоту до 11 метрів. Є вбудований зворотний клапан. Зовнішня звукова і світлова сигналізації дозволяють на відстані стежити за роботою станції. Максимальна температура перекачується рідини - до 90 градусів. Прийомний акумулюючий бак насосної станції забезпечений трьома пневматичними датчиками рівня. Вони надійно контролюють ефективну роботу насоса і подають сигнал у разі виникнення аварійної ситуації. Система подрібнення сторонніх предметів, що потрапляють в приймальний патрубок, має високу продуктивність. Каналізаційну станцію можна застосовувати не тільки для житлових будинків, а й для підприємств малого бізнесу. Скорочена абревіатура (КНС).

57 600 грн
SFA SANICUBIC 1 WP

SFA SANICUBIC 1 WP

   Каналізаційна станція SFA SaniСubic 1 WP повністю покриває потреби автономного житлового будинку або невеликого підприємства малого бізнесу (кафе чи ресторану). Станція дуже просто монтується і підключається до автономної системи каналізації. Забезпечує відведення фекальних стоків від туалету, а також забруднених вод від умивальника і біде, душової кабінки або стаціонарної ванни, посудомийної і пральної машин, кухонного миття. Потужний насос дозволяє підняти каналізаційні стоки на висоту до 11 метрів і транспортувати їх на відстань по горизонталі до 110 метрів. Вбудований зворотний клапан забезпечує плавне, без гідравлічних ударів, проходження рідини через пристрій. Механізм подрібнення предметів, що випадково потрапили в каналізаційну систему, ефективно дробить їх на дрібні частини і оберігає насос від засмічення. Каналізаційна станція має посилений корпус, що дозволяє перекачувати рідину високої температури, і надійну систему контролю. Дистанційна звукова і світлова сигналізації подають сигнал у випадках порушень роботи насоса. Максимальна температура перекачується стічних вод не повинна бути вище 90 градусів. Скорочена абревіатура (КНС).

61 200 грн
SFA SANICUBIC 2 Classic WP

SFA SANICUBIC 2 Classic WP

   Каналізаційна станція SFA SaniСubic 2 Classic WP повністю забезпечує безаварійну роботу каналізаційної системи житлового будинку або невеликого приватного підприємства (перукарні, ресторану або кафе). Відводить фекалії від туалету, а також стічні води від умивальника і кухонної мийки, ванни і душової кабінки, біде, посудомийної і пральної машин. Станція приєднується до автономної системи каналізації. Два насоса створюють робочий напір, достатній для підняття стічних вод на висоту до 11 метрів і переміщення в горизонтальній площині до 110 метрів. Короткий час каналізаційна станція здатна перекачувати рідини з температурою до 90 градусів. Оригінальна конструкція пристрою і два вбудованих зворотних клапана надійно оберігають станцію від можливих гідравлічних ударів. Два робочих і один аварійний пневмодатчікі контролюють роботу станції. Пульт дистанційного керування, а також виносна звукова і світлова сигналізації сповіщають про неполадки в роботі насоса. Велика потужність моторів і висока пропускна здатність каналізаційної станції дозволяє застосовувати її як для житлових будинків, так і для місць масового відвідування. Скорочена абревіатура (КНС).

77 400 грн
SFA SANICUBIC 2 Pro

SFA SANICUBIC 2 Pro

   Каналізаційна станція SFA SaniСubic 2 Pro служить для безаварійного функціонування системи відкачування стічних вод від житлового будинку або невеликого виробничої будівлі (пральні, преприятия харчування або перукарні). Відкачує фекальні стоки з туалетних приміщень, а також використані води від умивальній раковини і біде, ванни і кабінки душа, кухонної мийки, посудомийної і пральної машин. Так як використана вода з пральної і посудомийної машин має високу температуру, то станція розрахована на короткочасну перекачку стоків з температурою 90 градусів. Два потужних насоса створюють робочий тиск, що дозволяє підняти стоки на висоту до 11 метрів і транспортувати до 110 метрів в горизонтальній площині. При надходженні великої кількості стоків, працюють обидва насоса. Станція має два зворотних клапана і оригінальну компоновку елементів пристрою. Така конструкція оберігає механізм від виникнення гідравлічних ударів. Два пневмодатчіка стеження і один аварійний контролюють роботу насоса. Станція обладнана пультом дистанційного контролю і управління, має виносну світлову і звукову сигналізації. Скорочена абревіатура (КНС).

88 200 грн
Безкоштовна консультація
044-223-44-06