Працюємо з ПДВ

0 товарів, 0 грн

Як працюють насоси-подрібнювачі SFA | Saniaccess, Sanicubic

   При будівництві нових будівель досить часто точка водовідведення знаходиться нижче міського стічного колектора. Стічні води з будівлі не будуть відводитися самопливом. При автономній системі каналізації господарські стоки також необхідно відводити подалі від будинку. Каналізаційні насоси створюють тиск і примусово переміщують стічні води в міський колектор, або інше відхоже місце.   

У каналізацію часто потрапляють дрібні предмети. Папір, волосся, предмети гігієни, інші речі. Вони засмічують насос і трубопровід каналізації. Щоб уникнути аварій, до складу станції входить подрібнювач з твердого сплаву, що дробить дрібні (до 5 міліметрів) предмети.

Про якість насосного обладнання компанії SFA (Франція)

   Якщо Ви хочете придбати каналізаційну станцію найвищої якості, а її ціна не має значення, то слід ознайомитися з продукцією серій SaniAccess і SaniСubic. Вироби, що випускаються концерном SFA, проходять дуже строгу атестацію якості і сертифіковані найсуворішою організацією - The British Board of Agrement. Об'єднання SFA, створене в 1958 році, вже до 70-х років минулого століття зайняло провідні позиції на світовому ринку сантехнічних виробів.

Переваги каналізаційних станцій SFA

 Основними перевагами каналізаційних станцій французької фірми є:

1. Простота обслуговування. Для догляду за пристроєм не потрібно мати спеціальну технічну освіту. Робота станцій максимально автоматизована і не вимагає постійного контролю з боку людини.

2. Великий вибір моделей. Для кожного конкретного випадку є своє технічне рішення облаштування системи водовідведення.

3. Безшумність роботи. Висока якість виготовлення всіх деталей, що труться і ущільнень знижує рівень шуму до такої міри, що звуку працюючої станції не чути.

 

4. Тривалий термін експлуатації. Французькі інженери постійно впроваджують в каналізаційні станції нові розробки, що покращують роботу механізму. На сьогоднішній день вироби SFA - одні з найбільш довговічних серед компактних каналізаційних станцій.

Особливості експлуатації кожної моделі каналізаційних станцій

   Каналізаційні станції розраховані для роботи в одному з двох основних температурних режимах: або при постійній температурі перекачуваних господарсько-побутових стоків 35 градусів, або при постійній температурі 50 градусів. Можливо короткочасне перевищення постійної температури. Станції, які витримують більш високу температуру, виготовлені з матеріалів, що мають підвищену термостійкість.

   Такі температурні режими підібрані не випадково. Якщо в будинку немає побутових пристроїв, що створюють нагріті стоки (посудомийних, пральних машин та іншого), то немає необхідності купувати посилене обладнання. Якщо постійна температура стоків висока, то слід вибрати каналізаційні станції з посиленими елементами конструкції. В описі моделей ми вкажемо всі робочі параметри обладнання.

   Ще одна спільна риса, яку ми не будемо вказувати окремо для кожної моделі - наявність в складі станції зворотного клапана і повітряного фільтра. Зворотний клапан служить для запобігання виникнення гідравлічних ударів в будинкової системи водовідведення. Повітряний фільтр з вугільним наповненням не дає неприємним запахам з каналізації поширюватися в приміщенні, в якому змонтована каналізаційна станція.

   Модель SaniAccess 1 - найпростіший пристрій даної серії. Призначена тільки для відводу фекальних вод від туалету. Має один вхід для підключення унітазу і розрахована на експлуатацію при температурі стоків 35 градусів. При температурі 50 градусів може пропрацювати не більше півгодини. Годинна пропускна здатність не перевищує 5 кубометрів. Цього достатньо, щоб забезпечити комфортні побутові умови навіть великого колективу. Максимальний напір - 5 метрів.

   Станція SaniAccess 2 має більш значні габарити і більшу кількість підключень. Крім фронтального входу діаметром 100 міліметрів для приєднання унітазу, є два бокових приймальних патрубка для приладів сантехніки. Розрахункова температура відведених стоків, при якій працює станція, становить 35 градусів. Максимально допустима температура - до 50 градусів протягом півгодини. Робочі параметри такі ж, як і у першій моделі. Продуктивність 5 кубометрів на годину. А максимальний напір дорівнює 5 метрам. До пристрою можна підключати ванну, душ, кухонну сантехніку, умивальник.

   Пристрій SaniAccess 3 має максимальну кількість приєднувальних патрубків. Крім підключення унітазу. Є два бічних входу і один для підключення труб зверху. Параметри роботи не відрізняються від інших - 35 градусів постійної температури господарських стоків, 50 градусів протягом 30 хвилин. Створюваний напір насоса становить 5 метрів, продуктивність 5 кубометрів перекачуються стоків на годину. Рекомендується для установки в будівлях. Де знаходиться велика кількість санітарно-гігієнічних приладів: унітаз, раковина умивальники, душова, біде, ванна кімната, кухонна мийка та інше.

   Модифікація SaniAccess Pump, на додаток до всіх можливостей попередньої моделі: двох бічних входів і одному верхньому, має одну незаперечну перевагу. Постійна температура господарських стоків, що проходять через насос, дорівнює 70 градусам. Це дозволяє використовувати станцію не тільки в домашніх умовах, але і в невеликих кафе, ресторанах та інших закладах, де є необхідність мити посуд гарячою водою. Можна одночасно приєднувати три будь-яких приладу: раковину для вмивання, душову кабіну, біде, стаціонарну ванну, машини для прання та миття посуду. А ось підключення для унітазу немає. На це треба звернути увагу при виборі. Станція має продуктивність 6 кубометрів на годину, створює напір максимум до 5 метрів.

   SaniСubic 1 з повною підставою може називатися каналізаційної станцією. Чотири входи, два з яких можуть змінювати діаметри приєднувальних патрубків. Їх можна використовувати або для підключень двох унітазів, або, зменшивши діаметр, для під'єднання інших приладів сантехніки. Температура регулярно рідини 50 градусів, з піковими навантаженнями до 90 градусів. Максимальний напір станції - 11 метрів, а годинна продуктивність дорівнює 12 кубометрам. Такої потужності достатньо, щоб забезпечити роботу великого ресторану або пральні.

   Модифікація SaniСubic 1 WP відрізняється від попередньої станції посиленим корпусом і деякими елементами системи автоматики. Також розрахована на температуру стоків 50 градусів.

   У SaniСubic 2 Classic WP п'ять прийомних патрубків. Часовий витрата до 20 кубометрів на годину, натиск - 11 метрів. Перекачує стічні води з постійною температурою 50 градусів.

   Установка SaniСubic 2 Pro розвиває напір 11 метрів, перекачує до 20 кубометрів стоків на годину. Температура стічних вод - 50 градусів. П'ять прийомних патрубків для підключення унітазу і санітарно-побутових приладів.

 

за замовчуванням
ціна за зростанням
ціна за спаданням
за назвою від Я до А
за назвою від А до Я
SFA SANIACCESS 1

   Каналізаційна станція SFA SaniAccess 1 призначена для забезпечення стабільної роботи автономної каналізації. Пристрій розрахований на підключення всього одного сантехнічного приладу - унітазу. Тому і розрахункова температура рідини, при якій працює насосна станція, відносно невисока - 35 градусів. При максимальних сплесках температури до 50 градусів, насос здатний пропрацювати недовго - близько півгодини. Не варто перевантажувати обладнання занадто тривалою експлуатацією при підвищеній температурі, так як це негативно позначається на роботі насоса і піддає матеріали, з яких виготовлена ​​станція, додатковому навантаженню. Насосна станція відкачує фекальні води на відстань по вертикалі до 5 метрів, а по горизонталі на відстань до 100 метрів. Простота пристрою дозволяє легко монтувати станцію. При необхідності доступу до внутрішніх частин для очищення або заміни окремих елементів, пристрій легко розбирається і збирається. При цьому не потрібно демонтувати насос. Має знімний зовнішній зворотний клапан і вугільний фільтр для очищення відкачуваних фекальних вод.

12 600 грн
SFA SANIACCESS Pump

   Каналізаційна станція SFA SaniAccess Pump - компактний комбінований пристрій, який повністю забезпечує господарські потреби будинку. Система автономної каналізації, обладнана цією станцією, дозволяє відводити побутові стічні води будь-якої температури. До пристрою можна одночасно підключати кілька сантехнічних приладів: раковину для вмивання, біде, душову кабіну, стаціонарну ванну, пральну і посудомийну машини. Основна відмінність даної моделі в тому, що вона здатна на короткий час (до 30 хвилин) перекачувати забруднену воду з температурою 75 градусів. Цього часу достатньо, щоб злити господарські стоки з пральної машини після прання або після миття посуду в посудомийній машині. Насосна станція відкачує господарські стоки на висоту по вертикалі до 5 метрів, а на відстань по горизонталі до 50 метрів. Простота конструкції і невеликі розміри дозволяють швидко і легко монтувати пристрій в невеликому приміщенні. Має зовнішній зворотний клапан і вугільний фільтр для відкачуваних стоків. При необхідності заміни окремих елементів станції не потрібно знімати насос.

14 040 грн
SFA SANIACCESS 2

   Каналізаційна станція SFA SaniAccess 2 забезпечує безперебійну роботу системи автономної каналізації житлового будинку. Обладнання розраховане на підключення трьох сантехнічних приладів - унітазу, умивальника і ще одного додаткового приладу. Забезпечено ефективним механізмом подрібнення сторонніх предметів. Розрахункова температура води, при якій експлуатується насосна станція, відносно невелика. Постійна температура становить 35 градусів, а максимально допустима може доходити до 50 градусів. При високій температурі станція здатна ефективно працювати близько півгодини. Не варто перевантажувати насос занадто тривалою роботою при підвищеній температурі. Це погано позначається на експлуатаційних параметрах станції і піддає дрібні деталі додаткового навантаження. Пристрій відкачує каналізаційні води на відстань до 5 метрів по вертикалі, а по горизонталі до 100 метрів. Простота обладнання дозволяє легко встановлювати станцію. При необхідності очищення пристрою або заміни окремих деталей, станція легко розбирається. При цьому не потрібно демонтувати насос. Забезпечена зворотним клапаном і вугільним фільтром.

14 400 грн
Зворотний дзвінок

Працюємо з ПДВ