0 товарів, 0 грн
SFA SANICUBIC 2 Classic WP
SFA SANICUBIC 2 Classic WP
SFA SANICUBIC 2 Classic
83 750 грн

   Каналізаційна станція SFA SaniСubic 2 Classic WP повністю забезпечує безаварійну роботу каналізаційної системи житлового будинку або невеликого приватного підприємства (перукарні, ресторану або кафе). Відводить фекалії від туалету, а також стічні води від умивальника і кухонної мийки, ванни і душової кабінки, біде, посудомийної і пральної машин. Станція приєднується до автономної системи каналізації. Два насоса створюють робочий напір, достатній для підняття стічних вод на висоту до 11 метрів і переміщення в горизонтальній площині до 110 метрів. Короткий час каналізаційна станція здатна перекачувати рідини з температурою до 90 градусів. Оригінальна конструкція пристрою і два вбудованих зворотних клапана надійно оберігають станцію від можливих гідравлічних ударів. Два робочих і один аварійний пневмодатчікі контролюють роботу станції. Пульт дистанційного керування, а також виносна звукова і світлова сигналізації сповіщають про неполадки в роботі насоса. Велика потужність моторів і висока пропускна здатність каналізаційної станції дозволяє застосовувати її як для житлових будинків, так і для місць масового відвідування. Скорочена абревіатура (КНС).

Каналізаційна станція SFA Saniсubic 2 Classic WP (КНС)

   Монтаж SFA Saniсubic 2 Classic WP вирішує всі проблеми облаштування системи будинкової каналізації. Після її установки відпаде необхідність робити капітальні вкладення при обладнанні в підвальних приміщеннях санвузлів і приміщень господарського блоку.

   SFA Saniсubic 2 Classic WP - потужний насос, який ефективно перекачує забруднені стоки з кухні і ванної кімнати (як холодні, так і гарячі), а також фекальні води з туалетів в тих випадках, коли приміщення розташовані нижче рівня землі. Станція має п'ять приєднувальних патрубків для підведення труб різних діаметрів. Можуть приєднуватися кілька унітазів, посудомийні машинки, пральні, будь-які інші сантехнічні прилади. Станція оснащена захисними клапанами: зворотним і найфановішим.

Переваги каналізаційної установки SFA Saniсubic 2 Classic WP

1. Наявність двох потужних двигунів для насоса.

2. Станція компактна, просто монтується і може відразу ж запускатися.

3. Велика кількість вхідних отворів для різних діаметрів труб.

4. Значний обсяг прийомного бака.

5. Стічні води піднімаються на велику висоту і переміщаються на значні відстані.

6. Зовнішня автоматична світлова та звукова сигналізація.

7. Хороша система подрібнення.

Габарити і характеристики каналізаційної насосної станції СФА

Купити каналізаційну насосну станцію SFA Saniсubic2 Classic WP

Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Рівне, Полтава, Черкаси, Кіровоград, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, і інші міста України.

    Інструкція опис каналізаційної установки СФА (Санікубік)

    Технічний каталог продукції SFA (Made in France)

    Каталог продукції насосів СФА (Франция)

Зворотний дзвінок