0 товарів, 0 грн
SFA Sanicom 2
SFA Sanicom 2
SFA Sanicom 2
70 055 грн

Відмінною особливістю даної каналізаційної установки для відкачування стічних вод є наявність двох електричних моторів. Насос SFA Sanicom 2 сконструйований з розрахунком на підвищену експлуатаційну навантаження і високу тривалість роботи при збільшеною температурі пропускається води.  Другий електричний двигун дозволяє при пікових навантаженнях відкачувати більший обсяг стоків, що особливо актуально для ресторанів, готелів, торгових комплексів та інших об'єктах з великою прохідністю людей.

SFA Sanicom 2

Каналізаційна установка SFA Sanicom 2 має гарантію від виробника на термін 24 місяці, яка є офіційною. Це означає, що будь-сервісний центр від даного виробника надасть необхідне обслуговування придбаного сантехнічного обладнання.

Консультанти нададуть необхідну допомогу при виникненні будь-яких питань щодо конкретної моделі, а також іншої надається сантехнічної продукції. Для цього достатньо зв'язатися з ними найбільш зручним способом – онлайн-чат, електронна пошта, телефонний дзвінок.

Рада. Фахівці рекомендують при установці насосної установки SFA Sanicom 2 подбати про систему захисту від коротких замикань – досить встановити окремий автомат необхідної величини. Для даної моделі використовується автоматичний вимикач повинен бути на 13 А, що виключить перегорання двигунів від стрибків струму, тобто перевантаження.

Комплектація SFA Sanicom 2 включає в себе виносну сигналізацію, що дозволяє дистанційно контролювати роботу каналізаційного насоса – оперативне оповіщення користувача у разі перевищення допустимого рівня води в ємності.

Оскільки в станції використовується два електричних двигуна, вона має систему вентилювання, яка охолоджує мотори під час їх роботи. Діаметр підключення вентиляційної труби складає 50 мм, що потрібно приймати до уваги при виборі агрегату.

Як працює насос SFA Sanicom 2. Конструкція

Принцип дії полягає в наступному: при попаданні стічних вод в спеціальний резервуар, він поступово заповнюється. Досягнувши встановленої позначки, вода активує датчик рівня, який включає електричні мотори насоса. Після відкачування стічних вод, електрична частина відключається і каналізаційна установка SFA Sanicom 2 знову готова до роботи.

В насосній системі відсутній механізм подрібнення, тому підключення до унітазів не рекомендується – може викликати засмічення трубопроводу.

Конструкція даної моделі складається з пластикового корпусу з вбудованою ємністю для зберігання стічних вод, датчика рівня і двох асинхронних двигунів, кожен з яких має потужність 1,5 кВт. Також включає в себе два зовнішніх знімних зворотних клапана на 3600.

Технічні характеристики каналізаційного насоса SFA Sanicom 2 наступні:

 • Можливість відкачування по горизонталі до 110 метрів, по вертикалі – 11 м. Це можливо завдяки наявності другого електродвигуна.
 • Діаметр труби для відкачування – 50 мм.
 • Гранична температура пропускаються стоків – 900 (короткочасна робота).
 • Ступінь захисту IP44 – не допускає проникнення частинок всередину конструкції більш 1 мм, краплі і бризки не впливають на роботу незалежно від кута їх потрапляння на корпус.
 • Система пропускає предмети діаметром до 8 мм.
 •  Запитка агрегату здійснюється від мережі 220-240В, 50 Гц.

Порада.  Ремонтом і технічним обслуговуванням насоса для відкачування стічних вод SFA Sanicom 2 повинен займатися фахівець. Це стосується як сантехнічної частини, так і електричної, оскільки це два абсолютно різних вузла агрегату.  Самостійно виконувати ці процеси не рекомендується, тому що  це може привести до повної втрати працездатності установки.

 Переваги моделі

 1. Робота супроводжується мінімальним рівнем шуму і вібрації - використання звукоізолюючих і вибропоглощающих матеріалів максимально сприяє цьому.
 2. Швидкий процес монтажу - кваліфікований фахівець впорається з поставленим завданням в мінімальний термін (при відсутності додаткових факторів, що уповільнюють установку).
 3.  Наявність експлуатаційної гарантії (2 роки).
 4.  Просте технічне обслуговування.
 5.  Повна автоматизація - втручання користувача мінімально.
 6.  Використання якісних матеріалів при виготовленні.
 7.  Відповідність нормам електричної безпеки.

Купити каналізаційну установку SFA Sanicom 2 в Києві з доставкою в будь-яку область України можна в нашому інтернет-магазині. Оперативність транспортування можлива завдяки співпраці з «Новою Поштою».  Отримати необхідну інформацію можливо на сайті або у наших консультантів.

Зворотний дзвінок