0 товарів, 0 грн
за замовчуванням
ціна за зростанням
ціна за спаданням
за назвою від Я до А
за назвою від А до Я
Grundfos Sololift2 D-2 (Грундфос Сололіфт)

 Grundfos Sololift2 D-2 створює такі робочі параметри: тиск - до 5 метрів, максимальна пропускна здатність насоса - 119 літрів в хвилину. Дана модель каналізаційної станції призначена для відкачування забруднених вод тільки від трьох приладів домашньої сантехніки: душової кабінки, біде і умивальника. Установка має малі габаритні розміри, важить всього 4,3 кілограма і дуже просто розміщується під душовою кабінкою, або раковиною умивальника. Може встановлюватися і поруч з ними - все залежить від намірів господаря або дизайнера який працює над зміною інтерєру.

12 150 грн
Grundfos Sololift2 WC-1 (Грундфос Сололіфт)

Модель Grundfos WC-1 є найпростішою і невибагливою насосною станцією з нової серії Sololift 2. Букви і цифри в назві вказують, що установка призначена для відведення каналізаційних стоків, має приєднувальний вхідний патрубок для підключення унітазу. Одночасно, через окремий вхідний патрубок меншого діаметру з верху, до насосної станції можна підключити умивальник або пісcуар. Ця каналізаційна установка при продуктивності до 149 літрів в хвилину створює робочий напір до 8,5 метрів.

13 950 грн
Grundfos Sololift2 C-3 (Грундфос Сололіфт)

   Grundfos Sololift2 C-3 - безвідмовний пристрій, який повністю позбавить домогосподарок від засмічення каналізаційних труб. Компактна насосна каналізаційна станція розрахована на прийом і переробку побутових стічних вод, простіше кажучи насос для кухні.

   Насос Сололіфт для кухні, мийки підвищеної потужності здатний перекачувати до 204 літрів забрудненої води в хвилину і створювати робочий напір до 8,5 метрів. Це означає, що установка може перебувати нижче рівня основного приймального колектора централізованої каналізаційної системи. В умовах автономної каналізації - розташовуватися в низині, або нижче рівня землі.

15 300 грн
Grundfos Sololift2 WC-3 (Грундфос Сололіфт)

Модель насосної станції WC-3 може обслуговувати такі сантехнічні прилади: душові кабінки, умивальники і біде, а також перекачувати каналізаційні стоки з туалетів. Відрізняється від аналогічних каналізаційних станцій більшою продуктивністю насоса. Пристрій здатний розвивати робочий напір до 8,5 метрів при пропускній спроможності 149 літрів в хвилину. Пристрій подрібнення з величезною завантажувального лійкою і втягуючий роликами сприяє переробці сторонніх часток в кожному насосі  Grundfos Sololift WC-3.

15 750 грн
Grundfos Sololift2 CWC-3 (Грундфос Сололіфт)

Модель CWC-3 являє собою комплексне рішення. Вона здатна відкачувати не тільки стічні води від душових кабінок, умивальників і біде, але і каналізацію з туалетів, інсталяцій. Станція може перекачувати каналізаційні стоки з температурою тільки до 50 градусів. Максимальна пропускна здатність насосної станції досягає 137 літрів в хвилину, а максимальний напір становить 8,5 метра. Конструкція дна цієї моделі Сололіфт зроблена з великим закругленням, яке сприяє плавному проходженню забрудненої води через пристрій і запобігає появі осаду. Форма конструкції насоса дозволяє легко ховати його за фальш стінкою.

17 100 грн
SFA SANIACCESS 1

   Каналізаційна станція SFA SaniAccess 1 призначена для забезпечення стабільної роботи автономної каналізації. Пристрій розрахований на підключення всього одного сантехнічного приладу - унітазу. Тому і розрахункова температура рідини, при якій працює насосна станція, відносно невисока - 35 градусів. При максимальних сплесках температури до 50 градусів, насос здатний пропрацювати недовго - близько півгодини. Не варто перевантажувати обладнання занадто тривалою експлуатацією при підвищеній температурі, так як це негативно позначається на роботі насоса і піддає матеріали, з яких виготовлена ​​станція, додатковому навантаженню. Насосна станція відкачує фекальні води на відстань по вертикалі до 5 метрів, а по горизонталі на відстань до 100 метрів. Простота пристрою дозволяє легко монтувати станцію. При необхідності доступу до внутрішніх частин для очищення або заміни окремих елементів, пристрій легко розбирається і збирається. При цьому не потрібно демонтувати насос. Має знімний зовнішній зворотний клапан і вугільний фільтр для очищення відкачуваних фекальних вод.

19 482 грн
SFA Sanivite

Каналізаційна установка SFA Sanivite використовується для відведення брудної води від кухонних мийок, душових кабін, ванн, раковин, біде, пральних і посудомийних машин. Кухонний насос SFA застосовується для вимушеного відкачування брудної стічної води в тих місцях, де самостійне її стікання ускладнене або неможливе. Запропонована модель каналізаційної установки SFA Sanivite використовується для під'єднання сантехнічних приладів з подальшим відведенням вод в каналізаційну систему.

Важливо! До даної установці підключення унітазу неможливо, що необхідно враховувати при виборі. При виникненні питань щодо запропунованого обладнання рекомендуємо звернутися до наших консультантів за допомогою.

20 662 грн
SFA Sanifloor 1

Запропонована модель каналізаційної установки являє собою санітарний насос для душових кабін без піддону.  Основне призначення Sanifloor 1 - забезпечити якісний і швидкий злив води в систему каналізації.  Відмінною особливістю запропонованої моделі є можливість оперативної відкачування води, незалежно від її кількості.  Відзначимо, що насос Sanifloor 1 включається автоматично, тобто  повністю автоматизований пристрій, що не вимагає стороннього втручання людини.  Конструкція складається з електронасоса і сифона (для трапа висотою 6,8 см).  Робота пристрою починається при попаданні води в сифон - встановлений датчик визначає наявність вологи і запускає електричний двигун.

21 282 грн
SFA Sanifloor 2

Запропонована модель каналізаційної установки являє собою санітарний насос для душових кабін без піддону.  Основне призначення Sanifloor 2 - забезпечити якісний і швидкий злив води в систему каналізації.  Відмінною особливістю запропонованої моделі є можливість оперативної відкачування води, незалежно від її кількості.  Відзначимо, що насос Sanifloor 2 включається автоматично, тобто  повністю автоматизований пристрій, що не вимагає стороннього втручання людини.  Конструкція складається з електронасоса і сифона (для трапа висотою 6,8 см).  Робота пристрою починається при попаданні води в сифон - встановлений датчик визначає наявність вологи і запускає електричний двигун.

21 282 грн
SFA Sanifloor 3

Запропонована модель каналізаційної установки являє собою санітарний насос для душових кабін без піддону.  Основне призначення Sanifloor 3 - забезпечити якісний і швидкий злив води в систему каналізації.  Відмінною особливістю запропонованої моделі є можливість оперативної відкачування води, незалежно від її кількості.  Відзначимо, що насос Sanifloor 3 включається автоматично, тобто  повністю автоматизований пристрій, що не вимагає стороннього втручання людини.  Конструкція складається з електронасоса і сифона (для трапа висотою 6,8 см).  Робота пристрою починається при попаданні води в сифон - встановлений датчик визначає наявність вологи і запускає електричний двигун.

21 282 грн
SFA Sanitop

Запропонована модель установки для примусової відкачування стічних вод призначена для підключення унітазу і умивальника. Каналізаційний насос SFA SANITOP представляє собою універсальний пристрій (2 в 1), що забезпечує якісне відкачування стічних вод.  Дана установка є оптимальним варіантом для вирішення проблем з обладнанням вбиралень як в приватних будинках, так і в міських квартирах.  Відмінною особливістю запропонованої моделі є наявність функції подрібнення фекалій за допомогою ножа подрібнювача, який виготовлений з нержавіючої сталі.  Раціонально використовувати для обладнання санвузлів у дачних будинках або тих об'єктах, де утруднений природний стік брудної води в каналізацію.

21 371 грн
SFA SANIACCESS 2

   Каналізаційна станція SFA SaniAccess 2 забезпечує безперебійну роботу системи автономної каналізації житлового будинку. Обладнання розраховане на підключення трьох сантехнічних приладів - унітазу, умивальника і ще одного додаткового приладу. Забезпечено ефективним механізмом подрібнення сторонніх предметів. Розрахункова температура води, при якій експлуатується насосна станція, відносно невелика. Постійна температура становить 35 градусів, а максимально допустима може доходити до 50 градусів. При високій температурі станція здатна ефективно працювати близько півгодини. Не варто перевантажувати насос занадто тривалою роботою при підвищеній температурі. Це погано позначається на експлуатаційних параметрах станції і піддає дрібні деталі додаткового навантаження. Пристрій відкачує каналізаційні води на відстань до 5 метрів по вертикалі, а по горизонталі до 100 метрів. Простота обладнання дозволяє легко встановлювати станцію. При необхідності очищення пристрою або заміни окремих деталей, станція легко розбирається. При цьому не потрібно демонтувати насос. Забезпечена зворотним клапаном і вугільним фільтром.

22 532 грн
SFA SANIACCESS Pump

   Каналізаційна станція SFA SaniAccess Pump - компактний комбінований пристрій, який повністю забезпечує господарські потреби будинку. Система автономної каналізації, обладнана цією станцією, дозволяє відводити побутові стічні води будь-якої температури. До пристрою можна одночасно підключати кілька сантехнічних приладів: раковину для вмивання, біде, душову кабіну, стаціонарну ванну, пральну і посудомийну машини. Основна відмінність даної моделі в тому, що вона здатна на короткий час (до 30 хвилин) перекачувати забруднену воду з температурою 75 градусів. Цього часу достатньо, щоб злити господарські стоки з пральної машини після прання або після миття посуду в посудомийній машині. Насосна станція відкачує господарські стоки на висоту по вертикалі до 5 метрів, а на відстань по горизонталі до 50 метрів. Простота конструкції і невеликі розміри дозволяють швидко і легко монтувати пристрій в невеликому приміщенні. Має зовнішній зворотний клапан і вугільний фільтр для відкачуваних стоків. При необхідності заміни окремих елементів станції не потрібно знімати насос.

22 659 грн
SFA Sanipack

Дана модель каналізаційної установки являє собою невелику систему вимушеної відкачування стічних вод для підвісних унітазів. Особливістю представленої моделі є її розміри, а саме плоска форма, що дозволяє виконувати установку за екраном або в стіні. Насос SFA Sanipack дозволяє економити корисний місце в кімнаті, не псуючи при цьому існуючий інтер'єр приміщення.  Глибина запропонованої моделі становить 12 см, що і забезпечує його установку прямо за підвісним унітазом.  При необхідності можна підключити і душ.

23 145 грн
SFA Sanispeed

Запропонована модель каналізаційної установки забезпечує швидке відкачування стічних вод.  Завдяки наявності системи охолодження можлива тривала робота зі стоками високої температури (до 75 градусів).  Даний фактор робить насос SFA Sanispeed ідеальним для експлуатації у ванній, пральні або на кухні.  Завод-виробник надає експлуатаційну гарантію на конкретну модель на 24 місяці, що є вагомим плюсом при виборі.

24 830 грн
SFA SANIACCESS 3

   Каналізаційна станція SFA SaniAccess 3 призначена для нормального функціонування автономної каналізації житлового будинку. До станції можна одночасно підключати такі сантехнічні прилади: унітаз, умивальник, душову кабінку і біде. Насосна станція відкачує забруднені стоки на відстань до 100 метрів, при цьому піднімаючи їх на висоту до 5 метрів. Стоки мають невисоку температуру, тому насосна станція працює при номінальній температурі 35 градусів. При максимальній температурі 50 градусів станція може пропрацювати не більше півгодини. Тривала робота при високій температурі може призвести до передчасного зносу устаткування. Для підключення умивальника, біде і душової кабінки корпус оснащений двома боковими і одним верхнім приєднувальними патрубками. Насосна станція обладнана зовнішнім знімним зворотним клапаном і вугільним фільтром для ефективного очищення відкачуваних стоків. Конструкція пристрою проста, дозволяє швидко монтувати станцію в зручному місці. При необхідності заміни окремих деталей і елементів станції, пристрій швидко розбирається і збирається. При цьому можна не демонтувати насос. 

25 962 грн
SFA Saniplus

Каналізаційні насоси з подрібнювачем SFA Saniplus - сучасне рішення проблем з примусовим відкачуванням стічних вод. Мономолекулярна заточка ріжучих лез гарантує тривалий період їх експлуатації, не турбуючись про необхідність їх заточування. Запропонована модель застосовується для приватного використання в квартирах і приватних будинках.  Крім цього, може використовуватися в офісах, магазинах, ресторанах і барах, а також у промисловій галузі.

27 845 грн
SFA Sanicompact 43

Унітаз SFA Sanicompact 43 оснащений вбудованим подрібнюючим механізмом і насосом для примусової відкачування стічних вод.  Це обладнання спеціально розроблено для ситуацій, коли неможливо забезпечити відведення стоків самопливом через різних рівнів розміщень центрального вузла і стояка.

30 017 грн
SFA Saniwall Pro

Інсталяція з вбудованим механізмом подрібнення дозволить виконати установку унітазу, душової кабіни, біде або раковини. Застосовується дана модель монтажної опори SFA Saniwall Pro у випадках, коли відсутнє природне видалення стічних вод або централізований трубопровід каналізації знаходиться на великій відстані.  Установка здійснюється як в приватних будинках і квартирах, так і в офісах і інших громадських закладах.  Відзначимо, що запропонована модель повністю сумісна з усіма існуючими моделями підвісних унітазів, що робить її практичною і універсальної.

37 688 грн
SFA Sanibest Pro

Каналізаційна станція SFA Sanibest Pro - це нове покоління систем для виконання примусового відведення забруднених стоків. Завдяки високим характеристикам таке обладнання може експлуатуватися як в побутових умовах (заміські будинки, квартири), так і в санвузлах комерційних організацій (кафе, пральні, готелі, офіси).  Це зручне рішення у випадках, коли необхідно забезпечити відведення стоків в колектор, який розташований вище рівня санвузла або значно віддалений від нього.

38 118 грн
SFA Sanicompact Comfort

Відмінною особливістю запропонованої каналізаційної установки є її розміри. Каналізаційна установка SFA Sanicompact Comfort є підвісний унітаз з вбудованим насосом з функцією подрібнення фекалій.  Ця особливість дозволяє економити корисний простір, оскільки все знаходиться в одному корпусі.  Таке конструкторське рішення - головна причина популярності і великого попиту серед користувачів.

39 018 грн
SFA Sanicompact Pro

Відмінною особливістю запропонованої моделі каналізаційної установки є її конструкція, яка поєднує в собі класичну модель унітазу і насоса для відкачування стічних вод.  SFA Sanicompact Pro має механізм подрібнення, який виключає ймовірність виникнення засмічення трубопроводу.  Раціонально використовувати запропоновану каналізаційну установку в місцях, де відсутня повноцінний відведення стічних вод або приміщення знаходиться рівнем нижче каналізації.  Наявність зливного бачка в даній моделі не передбачено, але є вбудований насос, підключати який необхідно до водопровідної мережі.

39 461 грн
SFA Sanicom 1

Запропонована модель санітарної каналізаційної установки відрізняється від аналогічних агрегатів підвищеною продуктивністю і можливістю частого використання.  Головним плюсом даного насоса SFA Sanicom 1 є відкритий доступ до електричного двигуна.  Це дає можливість в будь-який зручний момент виконувати технічне обслуговування електрочастини, витрачаючи мінімальну кількість часу.  Застосовується дана сантехнічна установка для забезпечення відкачування стічних вод в ванних кімнатах, кухнях і інших приміщеннях в квартирах, приватних будинках, готелях, ресторанах, офісних будівлях, пралень, перукарень та інших об'єктах.  До каналізаційної установки SFA Sanicom 1 можна підключити раковини, ванни, пральні і посудомийні машини, душові кабіни

46 555 грн
SFA Sanicom 2

Відмінною особливістю даної каналізаційної установки для відкачування стічних вод є наявність двох електричних моторів. Насос SFA Sanicom 2 сконструйований з розрахунком на підвищену експлуатаційну навантаження і високу тривалість роботи при збільшеною температурі пропускається води.  Другий електричний двигун дозволяє при пікових навантаженнях відкачувати більший обсяг стоків, що особливо актуально для ресторанів, готелів, торгових комплексів та інших об'єктах з великою прохідністю людей.

70 055 грн
SFA SANICUBIC 1

   Каналізаційна станція SFA SaniСubic 1 забезпечує надійну безперебійну роботу господарського блоку і туалету. Пристрій вбудовується в автономну каналізаційну систему житлового будинку. Ефективно відводить стічні води від раковини умивальника, стаціонарної ванни або душової кабінки, кухонної мийки, посудомийної і пральної машин, а також фекальні стоки з туалету. Відстань, на яке відводяться побутові стоки становить 110 метрів. Станція здатна перекачувати каналізацію з підйомом на висоту до 11 метрів. Є вбудований зворотний клапан. Зовнішня звукова і світлова сигналізації дозволяють на відстані стежити за роботою станції. Максимальна температура перекачується рідини - до 90 градусів. Прийомний акумулюючий бак насосної станції забезпечений трьома пневматичними датчиками рівня. Вони надійно контролюють ефективну роботу насоса і подають сигнал у разі виникнення аварійної ситуації. Система подрібнення сторонніх предметів, що потрапляють в приймальний патрубок, має високу продуктивність. Каналізаційну станцію можна застосовувати не тільки для житлових будинків, а й для підприємств малого бізнесу. Скорочена абревіатура (КНС).

79 809 грн
SFA SANICUBIC 1 WP

   Каналізаційна станція SFA SaniСubic 1 WP повністю покриває потреби автономного житлового будинку або невеликого підприємства малого бізнесу (кафе чи ресторану). Станція дуже просто монтується і підключається до автономної системи каналізації. Забезпечує відведення фекальних стоків від туалету, а також забруднених вод від умивальника і біде, душової кабінки або стаціонарної ванни, посудомийної і пральної машин, кухонного миття. Потужний насос дозволяє підняти каналізаційні стоки на висоту до 11 метрів і транспортувати їх на відстань по горизонталі до 110 метрів. Вбудований зворотний клапан забезпечує плавне, без гідравлічних ударів, проходження рідини через пристрій. Механізм подрібнення предметів, що випадково потрапили в каналізаційну систему, ефективно дробить їх на дрібні частини і оберігає насос від засмічення. Каналізаційна станція має посилений корпус, що дозволяє перекачувати рідину високої температури, і надійну систему контролю. Дистанційна звукова і світлова сигналізації подають сигнал у випадках порушень роботи насоса. Максимальна температура перекачується стічних вод не повинна бути вище 90 градусів. Скорочена абревіатура (КНС).

84 243 грн
SFA SANICUBIC 2 Classic WP

   Каналізаційна станція SFA SaniСubic 2 Classic WP повністю забезпечує безаварійну роботу каналізаційної системи житлового будинку або невеликого приватного підприємства (перукарні, ресторану або кафе). Відводить фекалії від туалету, а також стічні води від умивальника і кухонної мийки, ванни і душової кабінки, біде, посудомийної і пральної машин. Станція приєднується до автономної системи каналізації. Два насоса створюють робочий напір, достатній для підняття стічних вод на висоту до 11 метрів і переміщення в горизонтальній площині до 110 метрів. Короткий час каналізаційна станція здатна перекачувати рідини з температурою до 90 градусів. Оригінальна конструкція пристрою і два вбудованих зворотних клапана надійно оберігають станцію від можливих гідравлічних ударів. Два робочих і один аварійний пневмодатчікі контролюють роботу станції. Пульт дистанційного керування, а також виносна звукова і світлова сигналізації сповіщають про неполадки в роботі насоса. Велика потужність моторів і висока пропускна здатність каналізаційної станції дозволяє застосовувати її як для житлових будинків, так і для місць масового відвідування. Скорочена абревіатура (КНС).

110 846 грн
SFA SANICUBIC 2 Pro

   Каналізаційна станція SFA SaniСubic 2 Pro служить для безаварійного функціонування системи відкачування стічних вод від житлового будинку або невеликого виробничої будівлі (пральні, преприятия харчування або перукарні). Відкачує фекальні стоки з туалетних приміщень, а також використані води від умивальній раковини і біде, ванни і кабінки душа, кухонної мийки, посудомийної і пральної машин. Так як використана вода з пральної і посудомийної машин має високу температуру, то станція розрахована на короткочасну перекачку стоків з температурою 90 градусів. Два потужних насоса створюють робочий тиск, що дозволяє підняти стоки на висоту до 11 метрів і транспортувати до 110 метрів в горизонтальній площині. При надходженні великої кількості стоків, працюють обидва насоса. Станція має два зворотних клапана і оригінальну компоновку елементів пристрою. Така конструкція оберігає механізм від виникнення гідравлічних ударів. Два пневмодатчіка стеження і один аварійний контролюють роботу насоса. Станція обладнана пультом дистанційного контролю і управління, має виносну світлову і звукову сигналізації. Скорочена абревіатура (КНС).

124 147 грн
SFA SANICUBIC 2 XL

Дана каналізаційна установка випускається в декількох варіантах виконання - для мережі 220В (однофазної) і 380 (трифазного). Застосовується SFA SANICUBIC 2 XL для видалення стічних вод від кількох туалетів, ванних кімнат, кухонь, пралень і т.д.  Відмітна особливість запропонованої каналізаційної установки SFA SANICUBIC 2 XL - можливість підключення до існуючої системи «розумний дім».  Це дозволяє максимально автоматизувати процес відкачування стічних вод в каналізацію.  Використання двох двигунів забезпечує швидке і якісне видалення брудної води, незалежно від її обсягу.  Вбудована система сигналізації оповіщає про перевищення допустимого рівня брудної води в резервуарі, ємність якого становить 120 літрів.

161 835 грн
Sprut WCLIFT 250/2

   Каналізаційна станція Sprut WCLIFT 250/2 швидко і легко вбудовується в систему автономної каналізації житлового будинку. Призначена для ефективного відведення стічних і забруднених вод. Має два входи для сантехнічних приладів - раковини умивальника, душової кабінки або біде. Станція не обладнана механізмом подрібнення сторонніх предметів, тому потрапляння в систему каналізації довговолокнистих структур небажано. Розрахункова температура відкачуваних стоків, при якій експлуатується каналізаційна станція, невисока. Постійна температура не повинна перевищувати 35 градусів. При нетривалому зливі гарячих стоків, насос протягом тридцяти хвилин може працювати при температурі 50 градусів. Тривала робота при високій температурі погано впливає на експлуатаційні властивості станції і може пошкодити дрібні деталі. Каналізаційна станція створює напір 5 метрів і здатна відводити стоки на відстань до 100 метрів. У корпусі станції розміщений клапан з вугільним фільтром, що усуває поширення неприємних запахів. Зворотний клапан оберігає пристрій і каналізаційну систему від виникнення гідроударів.

8 100 грн
Зворотний дзвінок