Працюємо з ПДВ

0 товарів, 0 грн
за замовчуванням
ціна за зростанням
ціна за спаданням
за назвою від Я до А
за назвою від А до Я
Grundfos Sololift2 D-2 (Грундфос Сололіфт)

 Grundfos Sololift2 D-2 створює такі робочі параметри: тиск - до 5 метрів, максимальна пропускна здатність насоса - 119 літрів в хвилину. Дана модель каналізаційної станції призначена для відкачування забруднених вод тільки від трьох приладів домашньої сантехніки: душової кабінки, біде і умивальника. Установка має малі габаритні розміри, важить всього 4,3 кілограма і дуже просто розміщується під душовою кабінкою, або раковиною умивальника. Може встановлюватися і поруч з ними - все залежить від намірів господаря або дизайнера який працює над зміною інтерєру.

6 750 грн
Grundfos Sololift2 WC-1 (Грундфос Сололіфт)

Модель Grundfos WC-1 є найпростішою і невибагливою насосною станцією з нової серії Sololift 2. Букви і цифри в назві вказують, що установка призначена для відведення каналізаційних стоків, має приєднувальний вхідний патрубок для підключення унітазу. Одночасно, через окремий вхідний патрубок меншого діаметру з верху, до насосної станції можна підключити умивальник або пісcуар. Ця каналізаційна установка при продуктивності до 149 літрів в хвилину створює робочий напір до 8,5 метрів.

7 300 грн
Grundfos Sololift2 C-3 (Грундфос Сололіфт)

   Grundfos Sololift2 C-3 - безвідмовний пристрій, який повністю позбавить домогосподарок від засмічення каналізаційних труб. Компактна насосна каналізаційна станція розрахована на прийом і переробку побутових стічних вод, простіше кажучи насос для кухні.

   Насос Сололіфт для кухні, мийки підвищеної потужності здатний перекачувати до 204 літрів забрудненої води в хвилину і створювати робочий напір до 8,5 метрів. Це означає, що установка може перебувати нижче рівня основного приймального колектора централізованої каналізаційної системи. В умовах автономної каналізації - розташовуватися в низині, або нижче рівня землі.

8 300 грн
Зворотний дзвінок

Працюємо з ПДВ