0 товарів, 0 грн
Sprut WCLIFT 400/3F Compact
Sprut WCLIFT 400/3F Compact
Sprut WCLIFT 400/3F Compact
5 247 грн

   Нова каналізаційна станція Sprut WCLIFT 400 / 3F Compact повністю виправдовує свою назву. При робочих параметрах, схожих з попередньою модифікацією 400 / 3F, станція має менші розміри. Призначення пристрою - примусовий (під тиском) відведення забруднених і фекальних вод. Застосування станції забезпечує надійну роботу автономної каналізаційної системи. В одному корпусі розташовані приймальний бак, робоче колесо насоса і електричний двигун. Така компоновка створює сприятливі умови для експлуатації. Потужність двигуна дозволяє створювати робочий напір до 9 метрів. Пристрій перекачує відводяться стоки на відстань до 100 метрів в сторону. Розміщений на вході попередній фільтр зупиняє великі механічні включення, які випадково потрапили в трубопровід каналізації. Дрібні предмети подрібнюються спеціальним ріжучим пристроєм з обертовими ножами з високоякісної сталі. Від виникнення гідравлічних ударів систему захищає зворотний клапан. У кришці апарату знаходиться повітряний клапан. За допомогою вбудованого вугільного фільтра він не дає неприємним запахам поширюватися в приміщенні.

Каналізаційна станція Sprut WCLIFT 400 / 3F Compact

   Завдяки встраиванию Sprut WCLIFT 400 / 3F Compact в систему домашнього водовідведення, господареві не треба буде робити додаткові фінансові вкладення. Тепер в підвальному та цокольному поверхах можна облаштувати кухню, туалетну і ванну кімнати.

   Sprut WCLIFT 400 / 3F Compact примусово відводить в міську каналізацію скиди з кухні, туалетної та ванної кімнат тоді, коли вони не можуть переміщатися туди самостійно. Агрегат розрахований на підключення декількох приладів і унітазу. Від виникнення гідравлічних ударів в трубах насос захищений зворотним клапаном. Від проникнення в приміщення неприємних запахів служить клапан фановий. До всіх внутрішніх елементів доступ простий і легкий !

Переваги каналізаційної станції Sprut WCLIFT 400 / 3F Compact

1. Економна ціна при якісній роботі всіх деталей пристрою.

2. Станція має невеликі габарити, монтується дуже просто, відразу може бути запущена в експлуатацію.

3. Всі елементи об'єднані в герметичному корпусі.

4. У складі станції присутній зворотний клапан.

5. Повітряний пристрій не дає шкідливим запахам поширюватися в будівлі.

6. Відносно невелика потужність електромотора.

7. Станція працює без вібрації і шуму.

Розміри і графік продуктивності Sprut WCLift

Купити WCLIFT 400/3F Compact для унітазу, умивальника, душової кабіни, біде

Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Рівне, Полтава, Черкаси, Кіровоград, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, і інші міста України.  

Зворотний дзвінок