0 товарів, 0 грн
Sprut WCLIFT 250/2
Sprut WCLIFT 250/2
Sprut WCLIFT 250/2
4 531 грн

   Каналізаційна станція Sprut WCLIFT 250/2 швидко і легко вбудовується в систему автономної каналізації житлового будинку. Призначена для ефективного відведення стічних і забруднених вод. Має два входи для сантехнічних приладів - раковини умивальника, душової кабінки або біде. Станція не обладнана механізмом подрібнення сторонніх предметів, тому потрапляння в систему каналізації довговолокнистих структур небажано. Розрахункова температура відкачуваних стоків, при якій експлуатується каналізаційна станція, невисока. Постійна температура не повинна перевищувати 35 градусів. При нетривалому зливі гарячих стоків, насос протягом тридцяти хвилин може працювати при температурі 50 градусів. Тривала робота при високій температурі погано впливає на експлуатаційні властивості станції і може пошкодити дрібні деталі. Каналізаційна станція створює напір 5 метрів і здатна відводити стоки на відстань до 100 метрів. У корпусі станції розміщений клапан з вугільним фільтром, що усуває поширення неприємних запахів. Зворотний клапан оберігає пристрій і каналізаційну систему від виникнення гідроударів.

Каналізаційна станція Sprut WCLIFT 250/2

   Завдяки встановленню Sprut WCLIFT 250/2, тепер душову кімнату і кухню можна розміщувати в підвальному та цокольному поверхах. При цьому в системі домашньої каналізації не доведеться проводити великі зміни, вкладати додаткові фінанси.

   Sprut WCLIFT 250/2 перекачує стоки з кухні і душової кімнати в тих ситуаціях, коли стоки не переміщаються в централізовану каналізацію самопливом. Основне застосування агрегату - підключення двох сантехнічних приладів. Пристрій оснащений захисними клапанами: фановим, який усуває неприємні запахи, і зворотним, що оберігає від ударів в трубах. До всіх деталей є прямий доступ, станція проста в обслуговуванні !

Переваги каналізаційної станції Sprut WCLIFT 250/2

1. Невелика вартість при надійній роботі всіх елементів пристрою.

2. Станція компактна, легко монтується і відразу включається в експлуатацію.

3. Електромотор і насос розташовані в єдиному корпусі.

4. Зворотний клапан входить в комплект станції.

5. У корпус вбудовано фанів пристрій з фільтром, що виключає поширення шкідливих запахів.

6. Включення й вимикання станції відбувається автоматично.

7. Низький рівень шуму і вібрації.

Розміри і графік продуктивності Sprut WCLift

Купити WCLIFT 250/2 для умивальника, душової кабіни, біде

Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Рівне, Полтава, Черкаси, Кіровоград, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, і інші міста України.

Зворотний дзвінок