0 товарів, 0 грн

Grundfos Sololift 2 - насосні каналізаційні установки типу Сололіфт від Грундфос. Модельний ряд з п'яти насосів Sololift2 D-2, Sololift2 C-3, Sololift2 WC-1, Sololift2 WC-3, Sololift2 CWC-3. SFA Saniaccess - санітарні насоси подрібнювачі СФА Сололіфт. Представлені такими моделями Saniaccess 1, Saniaccess 2, Saniaccess 3, Saniaccess Pump. Sprut WCLift - насос Сололіфт (Sololift) бюджетного сегмента. Шість станцій WCLift 250/2, WCLift 400/3, WCLift 400 / 3F Compact, WCLift 560 / 3F, WCLift 600/2 Hot, WCLift 800 / 4F.

Для чого потрібні каналізаційні станції Сололіфт (Sololift)?

   Невеликі насосні станції Сололіфт (Sololift) для відведення господарських і фекальних вод з'явилися недавно, але встигли міцно зайняти нішу на ринку сантехнічних виробів. Їх застосування уможливило розміщення туалетних кімнат і господарсько-побутових приміщень в напівпідвалах і підвалах. Тепер житлові будинки і невеликі виробничі будівлі, розташовані нижче рівня централізованого каналізаційного колектора, отримали можливість мати надійну систему водовідведення. Впровадження нових конструкторських рішень у виробництво сантехніки дозволило створити насосні станції Sololift компактних розмірів.

   У системах життєзабезпечення сучасних житлових будинків відведення стічних та каналізаційних вод одна з найважливіших завдань, що стоять перед будівельниками. Без її правильного вирішення неможливо створити в будинку комфортну обстановку. Удавана простота завдання часто вводить в оману і загрожує неприємними наслідками. Наша компанія Sololift2.kiev.ua є постачальником каналізаційних станцій Grundfos Sololift2, SFA Saniaccess, Zullar WCSprut WCLift, Speroni Eco LiftAquatica Sololift Leo.   

   Каналізаційна станція Сололіфт (Sololift) що вибрати з безлічі різноманіття ?

   Ми давно займаємося системами водовідведення та накопичили великий досвід проектування і монтажу каналізаційних установок типу Сололіфт. На сьогоднішній момент для нас не існує нерозв'язних проблем. Ми навчилися швидко підбирати і встановлювати будь-які каналізаційні станції Sololift. Професійний підхід до роботи дозволяє нам безпомилково визначати, яке саме обладнання необхідно встановлювати в кожному конкретному випадку. Якість виконання наших робіт забезпечує надійну експлуатацію систем домашнього і комерційного водовідведення протягом тривалого часу і викликає заслужені похвали. Бажання постійно вдосконалюватися і здобувати нові знання дозволяє нашому колективу йти в ногу з часом. Ми стежимо за новинками світового ринку відведення стічних вод і знаходимося в курсі останніх технічних досягнень всіх виробників каналізаційних станцій.

Коротко про каналізаційні станції Grundfos Sololift2

   Останнім часом ми активно зацікавилися можливостями оригінальної каналізаційної установки "Сололіфт" (Sololift) від Grundfos. Дана система водовідведення є однією з найбільш цікавих для споживачів, у яких місце збору стічних і каналізаційних вод знаходиться нижче відвідного трубопроводу, або нижче рівня основного каналізаційного колектора. В такому випадку використовується "Сололіфт" (Sololift). Основними елементами каналізаційної установки є бак для збору забруднених вод і перекачує насос. Насос здатний розвивати натиск, достатній для підйому стічних вод на значну висоту (до 10 метрів). При необхідності подрібнення дрібних механічних частинок, що потрапляють в каналізацію, установка комплектується спеціальним пристроєм. Потрошащая шестерня має здвоєний лезо з ріжучої стали, яке добре подрібнює неметалеві предмети. Обсяг накопичувального бака підбирається в залежності від кількості регулярно надходять стічних вод. Він не повинен бути занадто великим, тому що регулярно спорожняється у міру накопичення.

Поради при виборі насосів Сололіфт (Sololift)    

    Вас в першу чергу цікавлять висока якість виготовлення насосів, надійність експлуатації і довговічність. Питання вартості не має для Вас принципового значення. В цьому випадку слід ознайомитися з виробами SFA Saniaccess. Вся продукція, що випускається французькою компанією, відповідає найвищим світовим стандартам і має сертифікати The British Board of Agrement.

      Інший полюс вимог, що пред'являються до придбавшого обладнання - мінімальна ціна. Тоді слід почати пошук серед насосів Aquatica Leo і Sprut WCLift. Дані вироби не можуть похвалитися такою високою якістю, як насоси SFA Saniaccess. Але, може Вам і не потрібно занадто висока якість? У ненапружених умовах роботи і це обладнання прослужить досить довго.

     І, нарешті, золота середина. Випадок, коли однаково важливі обидва критерії - і ціна, і якість. Ідеальний варіант - насоси Zullar WC і Speroni Eco Lift. Почніть з вивчення їх технічних характеристик. Якщо, в результаті пошуку, знайдете підходящі, то заощадите гроші на додаткове обладнання, яке буде сприяти більш ефективної експлуатації насосів.

 

Грундфос Сололіфт | Grundfos Sololift2

   Компактні насосні станції Сололіфт (Sololift) всесвітньо відомого концерну Grundfos для відкачування стічних побутових вод міцно зайняли місце на ринку сантехнічної продукції. Ці каналізаційні станції невеликих габаритів уможливили облаштування туалетів і підсобних приміщень в підвалах і напівпідвалах.Тепер надійну каналізаційну систему можуть мати будинки, розташовані в цоколі.

   Перенесення кухні, душової, санвузла перестала бути головним болем дизайнерів, так як за допомогою цих пристроїв вони можуть реалізувати будь-які свої ідеї. Модельний ряд з п'яти насосів Sololift 2 дає можливість вирішити навіть самі не прості завдання водовідведення фекалій і сірих стоків. Це моделі Sololift2 WC-1, Sololift2 WC-3, Sololift2 CWC-3, Sololift2 D-2 і Sololift2 C-3. Пристрій подрібнення з величезною завантажувального лійкою і втягуючий роликами сприяє переробці сторонніх часток (присутній в кожній насосі з позначенням WC). Позначення C говорить про те що установка стійка до рідин високої температури, понад 70 градусів. Grundfos Sololift2 це нове покоління каналізаційних установок яке прийшло на зміну моделям (Sololift +).

SFA | SANIACCESS | SANICUBIC

   При зведенні нових будинків місце скидання каналізаційних вод може бути розташоване нижче централізованого колектора. Якщо будова розташована в низині, то відводити каналізацію самопливом не вийде. У таких ситуаціях використовуються каналізаційні насоси Sololift. Вони створюють тиск, який допомагає транспортувати фекалії.

   Однак в стічних водах є сторонні включення. Клаптики паперу, волосся, предмети особистої гігієни, інші дрібні речі. Сторонні включення засмічують насос і трубопровід каналізації, що може привести до аварійної ситуації. Щоб запобігти засмічення, в комплект каналізаційної установки входить подрібнювач. Він дробить сторонні предмети обертаються гострими ножами з міцного сплаву.

   Ми пропонуємо покупцям адаптуються насоси-подрібнювачі моделей SaniAccess 1, SaniAccess 2, SaniAccess 3, а також SaniAccess Pump. Ви можете придбати каналізаційні установки SaniCubic 1, SaniCubic 1 WP, SaniCubic 2 Classic, SaniCubic 2 Pro. Всі сантехнічні вироби, які виробляються під торговою маркою SFA (Франція), відповідають найвищим світовим стандартам, що пред'являються до подібного обладнання.

Sprut WCLift | Aquatica Leo WC

   Комбіновані каналізаційні станції забезпечують надійне відведення побутових стічних вод із системи домашньої каналізації. Застосування станцій дозволяє розміщувати санвузол, кухонний блок і душову кабіну в підвальному приміщенні. Всі представлені моделі є малошумними. Компактні розміри і невелика вага насосних станцій дозволяє монтувати їх таким чином, що вони здаються непомітними.

   Ми пропонуємо Вашій увазі наступні моделі каналізаційних станцій: Aquatica WC-560A 776911, Sprut WC LIFT 250/2, Sprut WC LIFT 400/3, Sprut WC LIFT 400 / 3F Compact, Sprut WC LIFT 560 / 3F, Sprut WC LIFT 600 / 2F Hot, Sprut WC LIFT 800 / 4F.

   Загальний принцип роботи всіх перерахованих моделей однаковий. Стічні води з кухні, санвузла та душової потрапляють в установку. Перед входом дрібні предмети, що потрапили в каналізацію, проходять дроблення і потрапляють в приймальний бак. Звідти насосом, який розташований в тому ж корпусі, перекачуються в місце призначення.

   Різні моделі станцій здатні перекачувати каналізаційні води різних температур. З детальними технічними характеристиками Ви зможете ознайомитися, розкривши відповідну сторінку.

Zullar WC | Speroni Eco Lift WC

   Завдяки застосуванню сучасних сантехнічних пристроїв домашню каналізацію можна обладнати в будь-якій місцевості. Для примусового відведення забруднених вод з житла, використовуються комбіновані насосні установки типу Sololift.

   В єдиному корпусі об'єднані: невеликий бак для прийому стоків, насос і електродвигун. Пристрої доповнені спеціальним ріжучим механізмом, який дробить на дрібні частини сторонні предмети, які випадково потрапили в каналізацію. Зворотні клапана надійно захищають насосну установку від можливих гідравлічних ударів.

   Каналізаційна установка Speroni Eco Lift WC-560 і каналізаційна станція Zullar WC-2 (СОЛОЛІФТ) призначені для перекачування стічних вод з системи домашньої каналізації. Ці моделі експлуатуються приблизно в однакових режимах.

   Основна відмінність полягає в тому, що каналізаційна установка Speroni Eco Lift WC-560 перекачує стічні води з температурою до 35 градусів. Каналізаційна станція Zullar WC-2 (СОЛОЛІФТ) розрахована на більш високу температуру. У звичайному режимі станція перекачує стоки з температурою до 75 градусів, а короткочасно (30 хвилин) температура може підвищуватися до 90 градусів.

Wilo Hisewlift | Hidrainlift

Готова до під'єднання напірна установка для відведення брудної води, яка перемикається автоматично, із вбудованим зворотним клапаном і 2–3 впускними штуцерами (залежно від моделі). Вентиляція здійснюється через вмонтований фільтр з активованого вугілля у приміщення, у якому встановлена установка, запах при цьому відсутній. Також є автоматична напірна установка відведення стічних вод із різальним механізмом, вмонтованим зворотним клапаном, фільтром з активованого вугілля, еластичним напірним патрубком, а також можливістю під'єднання до туалету та — залежно від моделі — двох чи трьох додаткових об'єктів відведення стічних вод. Вентиляція здійснюється через вмонтований фільтр з активованого вугілля у приміщення, у якому встановлена установка, запах при цьому відсутній.

Planus Broysan | Geyser

   Каналізаційна установка Planus Broysan 4 - сучасна насосна станція або санітарний насос для відведення побутових стічних вод в розташований на віддаленій відстані колектор, оснащений ріжучим механізмом з високоміцної сталі. Завдяки компактності, практичності і легкості монтажу таке обладнання може бути встановлено в будь-якому місці санвузла або в окремому технічному приміщенні (підвал, цокольний поверх). Підходить для квартир, приватних будинків, офісних приміщень, спортзалів, салонів краси, перукарень, ресторанів, готелів та ін.

Канализационные насосы WC

   Каналізаційні станції WC використовується для примусового відведення стічних вод в разі, якщо немає можливості робити це самопливом. Необхідність в такому обладнанні може виникнути, якщо колектор знаходить на видаленні від санвузла або кухні, або розташований на рівень вище за нього. До станції можна підключати унітаз і на вибір умивальник, душову кабіну, ванну, пральну машину, посудомийку або біде.

Ми пропонуємо Вашій увазі наступні моделі каналізаційних станцій: Каналізаційна станція WC-400, Каналізаційна станція WC-400-ll, Каналізаційна станція WC-600. З детальними технічними характеристиками Ви зможете ознайомитися, розкривши відповідну сторінку.

 

Жировідділювач Valrom AquaClean

   Valrom AquaClean NG0.3 - комбінований пристрій для очищення кухонних стічних вод від рослинних жирів і масел. Попереджає засмічення каналізаційних труб від жирових відкладень, а також позбавляє від неприємних кухонних запахів.

   Очисний пристрій підключається до будь-яких кухонним сантехнічних приладів - посудомийних машин, мийок для брудного посуду і іншим. Основна функція полягає в затриманні жирів і масел рослинного походження в спеціальному відстійнику. Відбувається відділення харчових відходів від забрудненої води, яка потім зливається в централізовану або автономну каналізацію.

Зворотний дзвінок