0 товарів, 0 грн
за замовчуванням
ціна за зростанням
ціна за спаданням
за назвою від Я до А
за назвою від А до Я
Valrom AquaClean NG0.3

   Жировідділювач NG 0.3 aquaClean Valrom позбавить Вас від забруднення зливних труб і неприємно аромату. Оскільки більшість жирів нерозчинні в воді поступово вони почнуть відкладатися на стінках труб, внаслідок чого з'явиться специфічний запах. А також зменшиться внутрішній діаметр труби, що призведе до зменшення продуктивності. З жировловлювачем Валрум, Вам не потрібно буде постійно чистити і турбуватися про шкідливі бактерії, які могли б розмножуватися в трубі. Його можливо під’єднати до будь-якої посудомийної машини або стічної труби.

   Valrom жироулавливатель NG 0.3 состоит из мешочка для накопления вод с посудомойки и ячейки отведения чистой воды. Принцип действия легкий загрязненная вода поступает в мешочек жироуловителя с него под напором вытесняется вода которая там была, но уже без примесей оттуда она отправляется в канализацию.

   Valrom жироуловлювач NG 0.3 складається з мішечка для накопичення вод з посудомийки і відсіку відведення чистої води. Принцип дії простий забруднена вода надходить в мішечок жировловлювача з нього під напором витісняється вода яка там була, але вже без домішок звідти вона відправляється в каналізацію.

6 350 грн
Зворотний дзвінок