0 товарів, 0 грн

Каналізаційна установка Грундфос Сололіфт (Grundfos Sololift2

   Компактні насосні станції Сололіфт (Sololift) для відкачування стічних побутових вод міцно зайняли місце на ринку сантехнічної продукції. Ці каналізаційні станції невеликих габаритів уможливили облаштування туалетів і підсобних приміщень в підвалах і напівпідвалах. Тепер надійну каналізаційну систему можуть мати будинки, розташовані в низині.

Нова унікальна серія Grundfos Sololift2 розвиває ідею перекачування побутових стоків в централізований каналізаційний колектор, який розташований вище рівня приміщення. Насосні станції даної серії відкачують стоки на висоту до 8 метрів і на відстань до 100 метрів.

Перелік серії насосних станцій Сололіфт від Грундфос

   Серія складається з п'яти різноцільових модифікацій компактних насосних установок. Вони призначені для перекачування стічних побутових вод різної температури і ступеня забрудненості. Три установки Grundfos розраховані для відкачування каналізації з туалету та інших сантехнічних приладів. Це моделі Sololift2 WC-1, Sololift2 WC-3, Sololift2 CWC-3. Дві каналізаційні установки розраховані тільки на відведення забруднених вод від сантехнічних приладів, через них не можна перекачувати каналізаційні води. До них відносяться моделі Sololift2 D-2 і Sololift2 C-3.

Розшифровка позначень в найменуваннях каналізаційних насосних станцій

   Щоб потенційним покупцям було легше орієнтуватися в моделях насосних установок, розробники ввели такі літерні і цифрові позначення. Поєднання букв WC означає, що дана насосна станція здатна переробляти каналізацію від унітазу. C - перекачує забруднені побутові стоки, D - розрахована на обслуговування біде, душових кабінок і умивальників. Остання цифра в назві моделі показує кількість приєднувальних патрубків.

   Слід зазначити, що кількість підключених сантехнічних приладів може бути більшою за кількість приєднувальних патрубків. Схема приєднання побутових приладів до каналізаційної установки в кожному конкретному випадку повинна бути спроектована з урахуванням максимальних навантажень. Щоб в процесі експлуатації не виникало випадків, коли потужності насоса не вистачить, щоб відкачати весь обсяг стічних вод.

   Висока якість виготовлення насосних установок Сололіфт гарантує безаварійну роботу протягом тривалого часу. Каналізаційні станції грундфос прості в експлуатації і не вимагають спеціальних технічних знань для догляду за ними. При правильному виборі моделі Sololift, проблема відведення побутових стоків буде ефективно вирішена.

Короткий опис кожної моделі фекальної станції Sololift

   Розглянемо особливості кожного пристрою Grundfos Sololift2. Найпростішим і невибагливим є Sololift2 WC-1. Розшифровуємо назва: насосна установка призначена для відводу каналізації, має єдиний приєднувальний вхідний патрубок. Може встановлюватися безпосередньо на унітаз з горизонтальним зливом і має можливість додатково підключити умивальник. Відмінно працює при максимальній температурі каналізаційних стоків до 50 градусів. Створює натиск до 8,5 метрів при продуктивності до 149 літрів в хвилину.

   Наступна установка Grundfos Sololift2 D-2, призначена для обслуговування тільки трьох сантехнічних приладів: душової кабінки, біде і умивальника. Невелика каналізаційна станція важить всього 4,3 кілограма і легко ховається під раковиною умивальника, або душовою кабінкою. Може монтуватися і поруч з ними, все залежить від бажання господаря. Станція Сололіфт має наступні робочі параметри: тиск - до 6 метрів, максимальна продуктивність - 119 літрів в хвилину.

   Каналізаційна установка Sololift2 C-3 від інших моделей серії відрізняється унікальною особливістю. Вона перекачує забруднені стоки, температура яких дуже висока - 75 градусів. Протягом невеликого часу (до півгодини) насос може працювати при температурі води 90 градусів. Захоплюватися експериментами, проганяючи через цю станцію Grundfos Sololift2 побутові стоки високої температури протягом тривалого часу не варто. Це призведе до підвищеного навантаження на устаткування і може привести до передчасного зносу або поломки.

   Так як станція Грундфос Сололіфт розрахована на перекачку стоків високої температури, то можна підключати до неї наступні сантехнічні прилади. Це - пральна машина, посудомийна машина, ванна, а також душова кабінка, біде і умивальник. Ця каналізаційна станція має три приєднувальних вхідних патрубка для підключення сантехніки.

   З огляду на те, що установка Grundfos повинна одноразово відкачувати великі обсяги води, її продуктивність досить висока - 204 літра в хвилину при максимальному напорі 8,5 метрів. Туалет до Sololift2 C-3 підключати неможливо.

   А ось модель CWC-3 являє собою комбіноване рішення. Вона може відкачувати не тільки забруднені води від душових кабінок, умивальників і біде, але й каналізаційні стоки. Однак підключати до даної станції кухонні сантехнічні прилади і ванну, від яких відходять гарячі стоки, категорично забороняється. Насос перекачує рідини з температурою тільки до 50 градусів.

   Максимальна продуктивність насосної станції становить 137 літрів в хвилину, а створюваний напір досягає значення 8,5 метра. Конструкція дна пристрою зроблена з великим закругленням, яке запобігає появі осаду.

   Остання модель серії Sololift2 WC-3 може обслуговувати ті ж сантехнічні прилади, що і попередня: душові кабінки, умивальники і біде, а також туалет. Відрізняється від попередньої моделі більшою продуктивністю насоса - 149 літрів в хвилину. Робочий напір 8,5 метрів. До даної моделі також не бажано підключати пральну і посудомийну машини. Температура рідини, яку перекачує насос, не повинна перевищувати 50 градусів.

Переваги компактних насосних установок

   Компактні насосні станції Сололіфт відрізняються від звичайних відсутністю накопичувального бака для прийому стічних вод. Це істотно зменшує габаритні розміри і вага пристрою, значно спрощує його установку і експлуатацію. Наявність зворотних клапанів надійно захищає насос від можливих гідроударів.

 

за замовчуванням
ціна за зростанням
ціна за спаданням
за назвою від Я до А
за назвою від А до Я
Grundfos Sololift2 D-2 (Грундфос Сололіфт)

 Grundfos Sololift2 D-2 створює такі робочі параметри: тиск - до 5 метрів, максимальна пропускна здатність насоса - 119 літрів в хвилину. Дана модель каналізаційної станції призначена для відкачування забруднених вод тільки від трьох приладів домашньої сантехніки: душової кабінки, біде і умивальника. Установка має малі габаритні розміри, важить всього 4,3 кілограма і дуже просто розміщується під душовою кабінкою, або раковиною умивальника. Може встановлюватися і поруч з ними - все залежить від намірів господаря або дизайнера який працює над зміною інтерєру.

7 095 грн
Grundfos Sololift2 WC-1 (Грундфос Сололіфт)

Модель Grundfos WC-1 є найпростішою і невибагливою насосною станцією з нової серії Sololift 2. Букви і цифри в назві вказують, що установка призначена для відведення каналізаційних стоків, має приєднувальний вхідний патрубок для підключення унітазу. Одночасно, через окремий вхідний патрубок меншого діаметру з верху, до насосної станції можна підключити умивальник або пісcуар. Ця каналізаційна установка при продуктивності до 149 літрів в хвилину створює робочий напір до 8,5 метрів.

7 650 грн
Grundfos Sololift2 C-3 (Грундфос Сололіфт)

   Grundfos Sololift2 C-3 - безвідмовний пристрій, який повністю позбавить домогосподарок від засмічення каналізаційних труб. Компактна насосна каналізаційна станція розрахована на прийом і переробку побутових стічних вод, простіше кажучи насос для кухні.

   Насос Сололіфт для кухні, мийки підвищеної потужності здатний перекачувати до 204 літрів забрудненої води в хвилину і створювати робочий напір до 8,5 метрів. Це означає, що установка може перебувати нижче рівня основного приймального колектора централізованої каналізаційної системи. В умовах автономної каналізації - розташовуватися в низині, або нижче рівня землі.

8 695 грн
Grundfos Sololift2 WC-3 (Грундфос Сололіфт)

Модель насосної станції WC-3 може обслуговувати такі сантехнічні прилади: душові кабінки, умивальники і біде, а також перекачувати каналізаційні стоки з туалетів. Відрізняється від аналогічних каналізаційних станцій більшою продуктивністю насоса. Пристрій здатний розвивати робочий напір до 8,5 метрів при пропускній спроможності 149 літрів в хвилину. Пристрій подрібнення з величезною завантажувального лійкою і втягуючий роликами сприяє переробці сторонніх часток в кожному насосі  Grundfos Sololift WC-3.

9 295 грн
Grundfos Sololift2 CWC-3 (Грундфос Сололіфт)

Модель CWC-3 являє собою комплексне рішення. Вона здатна відкачувати не тільки стічні води від душових кабінок, умивальників і біде, але і каналізацію з туалетів, інсталяцій. Станція може перекачувати каналізаційні стоки з температурою тільки до 50 градусів. Максимальна пропускна здатність насосної станції досягає 137 літрів в хвилину, а максимальний напір становить 8,5 метра. Конструкція дна цієї моделі Сололіфт зроблена з великим закругленням, яке сприяє плавному проходженню забрудненої води через пристрій і запобігає появі осаду. Форма конструкції насоса дозволяє легко ховати його за фальш стінкою.

9 695 грн
Зворотний дзвінок