0 товарів, 0 грн
Grundfos Sololift2 C-3 (Грундфос Сололіфт)

   Grundfos Sololift2 C-3 - безвідмовний пристрій, який повністю позбавить домогосподарок від засмічення каналізаційних труб. Компактна насосна каналізаційна станція розрахована на прийом і переробку побутових стічних вод, простіше кажучи насос для кухні.

   Насос Сололіфт для кухні, мийки підвищеної потужності здатний перекачувати до 204 літрів забрудненої води в хвилину і створювати робочий напір до 8,5 метрів. Це означає, що установка може перебувати нижче рівня основного приймального колектора централізованої каналізаційної системи. В умовах автономної каналізації - розташовуватися в низині, або нижче рівня землі.

Каналізаційна установка Грундфос Сололіфт
(Grundfos Sololift2 WC-1) | Купити в Києві | Найкраща ціна

   До Grundfos Sololift2 C-3 - можна підключати кухонне сантехнічне обладнання: мийки для брудного посуду, раковини, посудомийні машини, а також зливи від ванних кімнат, душових кабінок, біде, пральних машин. Звертаємо увагу, що каналізаційні зливи від туалетних кімнат до насосної установки підключати не можна.

   Великою перевагою насоса є здатність перекачувати забруднену воду з постійною температурою 75 градусів. На короткий час (до півгодини) насосна станція витримує температуру води 90 градусів. Зручні фіксуючі вушка полегшать установку, а невелика вага (насос важить 6,6 кілограма) дозволить змонтувати його в будь-якому придатному місці.

   Якщо у Вас була попередня модель установки Grundfos+ C-3 то вона знята з виробництва в 2011 році. На заміну даного насоса прийшла оновлена ​​модель 2-го покоління.

Остерігайтеся контрафактної продукції

Grundfos Sololift2 C-3 має тривалу гарантію тривалістю 24 місяці від виробника. Вона обчислюється з моменту продажу насосного агрегату. Але важливо розуміти, що на гарантійний сервіс можна розраховувати тільки в тому випадку, якщо разом з покупкою ви отримали новий гарантійний талон Grundfos Sololift2. Він відрізняється рядом особливостей і дозволяє відрізнити оригінальне обладнання від підробки, отримати додаткову інформацію.

Переваги каналізаційної установки Grundfos Sololift2 C-3

1. Здатність витримувати високі температури води, що перекачується до 90 градусів.

2. Невелика вага і малі габарити. Насос можна розташувати так, що він не буде заважати.

3. Простота обслуговування і надійність роботи.

4. Наявність вбудованого зворотного клапана.

5. Можливість підключити відвідний патрубок вгору або набік за вибором.

Висновок напрошується сам собою: при перенесенні кухні без Grundfos Sololift2 C-3 не обійтися.

Підключення до установки Грундфос Сололіфт C-3

Можливе приєднання до трьох приладів - раковина (умивальник), душ, біде, ванна, посудомийна машина (в т.ч. промислові) або пральна машина.

Рівень пуску 1: 65 мм від дна. Рівень пуску 2: 115 мм від дна. Рівень зупинки: 35 мм від дна.

Заводський номер, артикул Grundfos Sololift - 97775317

Де застосовуються станції Сололіфт від Грундфос ?

Спочатку компактні насосні станції Сололіфт проектувалися для створення автономної каналізації невеликих житлових будинків в місцях, де не було централізованого водовідведення. Тому спочатку потужність насосного обладнання була невеликою.

Ідея, що отримала втілення в компактній насосної станції полягала в з'єднанні робочого колеса насоса, електричного двигуна і приймального бака для стоків в одному герметичному корпусі. Це дозволило істотно зменшити розміри станції в порівнянні зі старими зразками, які мають внесений бак для збору господарських стоків. Тепер станцію можна встановлювати в будь-якому невеликому приміщенні.

Успіх перших моделей насосних станцій Grundfos показав, що вони можуть ефективно застосовуватися і в невеликих підприємствах громадського харчування, а також громадських підприємствах іншого призначення. Перерахуємо коротко можливі сфери застосування компактних каналізаційних насосних станцій.

1. Окремо розташовані приватні житлові будинки. Це можуть бути як місця постійного проживання, так і заміські садиби, якими господарі користуються час від часу.

2. Невеликі кафе і бари. Для стабільної роботи барів і кафе вони повинні бути обладнані окремими санітарно-гігієнічної кімнатами. У відвідувачів повинна бути можливість справити фізіологічні потреби, а також привести себе в порядок - помити руки, почистити одяг і інше. Крім того, підприємства громадського харчування зобов'язані мати відповідне кухонне обладнання для миття посуду. Компактні насосні станції повністю забезпечують всі необхідні вимоги для барів та кафе.

3. Ресторани. Відрізняються від барів і кафе великим обсягом виробничих стоків. Крім того, в стоки з ресторанів потрапляє більша кількість різних жирів, що ускладнює роботу каналізаційної системи.

4. Перукарні. Основна проблема перукарень - велика кількість обстрижених волосся. Як не стараються уникнути попадання волосся в каналізацію, але повністю виключити це не можна. Компактні насосні станції мають унікальну здатність подрібнення волосся, що потрапили в систему водовідведення. Установка устаткування "Сололіфт" вбереже трубопровід зливу з перукарні від засмічення.

5. Невеликі майстерні та мийки. Не завжди виробничі приміщення розташовані в місцях з централізованою каналізацією, а для задоволення побутових потреб робочого персоналу необхідно створити комфортні умови. Цю проблему легко вирішити, встановивши на підприємстві насосну станцію відповідних параметрів.

Цей насос не підходить - дивимося інші каналізаційні установки Sololift

Sololift2 D-2 для умивальника, душової кабіни, пісуара 

Sololift2 WC-1 для унітазу з можливістю підключення додаткового приладу розташованого вище насоса

Сололіфт WC-3 для унітазу і ще трьох додаткових приладів із санвузла

Сололіфт CWC-3 як правило для прихованого монтажу інсталяції

Габарити і характеристики насоса Сололіфт - Sololift2 C-3

Графік продуктивності насосної станції Grundfos Sololift

Відео презентація каналізаційних установок Sololift2 (Сололіфт)

Купити Sololift2 C-3 для кухні: мийки, умивальника, біде, душової кабіни

Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Рівне, Полтава, Черкаси, Кіровоград, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, і інші міста України.

 Інструкція опис установки Грундфос Сололіфт

 Cервісна інструкція монтажу від Grundfos Sololift 2

 Сертифікат відповідності Сололіфт Грундфос

Зворотний дзвінок