0 товарів, 0 грн
Grundfos Sololift2 WC-3 (Грундфос Сололіфт)

Модель насосної станції WC-3 може обслуговувати такі сантехнічні прилади: душові кабінки, умивальники і біде, а також перекачувати каналізаційні стоки з туалетів. Відрізняється від аналогічних каналізаційних станцій більшою продуктивністю насоса. Пристрій здатний розвивати робочий напір до 8,5 метрів при пропускній спроможності 149 літрів в хвилину. Пристрій подрібнення з величезною завантажувального лійкою і втягуючий роликами сприяє переробці сторонніх часток в кожному насосі  Grundfos Sololift WC-3.

Каналізаційна установка Grundfos Sololift2 WC-3

(Грундфос Сололіфт) Купити | Краща ціна | Київ

   Компактні насосні станції серії Sololift2 WC-3 уможливлюють установку сантехнічного обладнання нижче рівня основного колектора міської каналізації. В умовах заміського будинку забезпечують повне відведення побутових стоків на відстань до 100 метрів. При цьому, прилади сантехніки можуть розташовуватися нижче рівня землі. Наприклад, в напівпідвальному або підвальному приміщеннях. Насосна станція здатна перекачувати побутові стоки, піднімаючи їх на висоту 8,5 метрів.

   До даної моделі Sololift2 WC-3 не можна підключати пральну і посудомийну машини. Температура стоків від цих пристроїв має високу температуру і може привести до передчасного зносу механічних частин або поломки обладнання. Температура стічних вод, яку перекачує установка, не повинна перевищувати 50 градусів.

   Якщо у Вас була попередня модель установки Grundfos Sololift + WC-3 то вона знята з виробництва в 2011 році. На заміну даного насоса прийшла оновлена ​​модель 2-го покоління під назвою Grundfos Sololift2 WC-3.

Остерігайтеся контрафактної продукції

Grundfos Sololift2 WC-3 має тривалу гарантію тривалістю 24 місяці від виробника. Вона обчислюється з моменту продажу насосного агрегату. Але важливо розуміти, що на гарантійний сервіс можна розраховувати тільки в тому випадку, якщо разом з покупкою ви отримали новий гарантійний талон Grundfos Sololift2. Він відрізняється рядом особливостей і дозволяє відрізнити оригінальне обладнання від підробки, отримати додаткову інформацію.

Переваги каналізаційної установки Grundfos Sololift2 WC-3

1. До однієї насосної станції Сололіфт підключаються практично всі сантехнічні прилади, наявні в будинку. Покриває всі потреби домашнього господарства у відведенні каналізаційних вод, крім тих, які мають високу температуру.

2. Простота установки і догляду, бажаний монтаж безпосередньо на унітаз.

3. Спеціальний різальний пристрій grundfos sololift macerator оберігає робоче колесо насоса від влучень сторонніх предметів: обривків паперу, залишків предметів особистої гігієни.

4. Насос, електричний двигун і блок управління суміщені в одному герметичному корпусі, що полегшує профілактичне обслуговування установки.

Підключення до установки Грундфос Сололіфт WC-3      

Можливе приєднання одночасно унітаз + 3 додаткових прилади: душ, раковина (умивальник) або біде.

Рівень пуску: 72 мм від дна. Рівень зупинки: 52 мм від дна

Заводський номер, артикул Grundfos Sololift - 97775315

Де застосовуються станції Сололіфт від Грундфос ?

Спочатку компактні насосні станції Сололіфт проектувалися для створення автономної каналізації невеликих житлових будинків в місцях, де не було централізованого водовідведення. Тому спочатку потужність насосного обладнання була невеликою.

Ідея, що отримала втілення в компактній насосної станції полягала в з'єднанні робочого колеса насоса, електричного двигуна і приймального бака для стоків в одному герметичному корпусі. Це дозволило істотно зменшити розміри станції в порівнянні зі старими зразками, які мають внесений бак для збору господарських стоків. Тепер станцію можна встановлювати в будь-якому невеликому приміщенні.

Успіх перших моделей насосних станцій Grundfos показав, що вони можуть ефективно застосовуватися і в невеликих підприємствах громадського харчування, а також громадських підприємствах іншого призначення. Перерахуємо коротко можливі сфери застосування компактних каналізаційних насосних станцій.

1. Окремо розташовані приватні житлові будинки. Це можуть бути як місця постійного проживання, так і заміські садиби, якими господарі користуються час від часу.

2. Невеликі кафе і бари. Для стабільної роботи барів і кафе вони повинні бути обладнані окремими санітарно-гігієнічної кімнатами. У відвідувачів повинна бути можливість справити фізіологічні потреби, а також привести себе в порядок - помити руки, почистити одяг і інше. Крім того, підприємства громадського харчування зобов'язані мати відповідне кухонне обладнання для миття посуду. Компактні насосні станції повністю забезпечують всі необхідні вимоги для барів та кафе.

3. Ресторани. Відрізняються від барів і кафе великим обсягом виробничих стоків. Крім того, в стоки з ресторанів потрапляє більша кількість різних жирів, що ускладнює роботу каналізаційної системи.

4. Перукарні. Основна проблема перукарень - велика кількість обстрижених волосся. Як не стараються уникнути попадання волосся в каналізацію, але повністю виключити це не можна. Компактні насосні станції мають унікальну здатність подрібнення волосся, що потрапили в систему водовідведення. Установка устаткування "Сололіфт" вбереже трубопровід зливу з перукарні від засмічення.

5. Невеликі майстерні та мийки. Не завжди виробничі приміщення розташовані в місцях з централізованою каналізацією, а для задоволення побутових потреб робочого персоналу необхідно створити комфортні умови. Цю проблему легко вирішити, встановивши на підприємстві насосну станцію відповідних параметрів.

Цей насос не підходить - дивимося інші каналізаційні установки Sololift

Sololift2 D-2 для умивальника, душової кабіни, пісуара 

Sololift2 WC-1 для унітазу з можливістю підключення додаткового приладу розташованого вище насоса

Sololift2 C-3 для кухні або пральні, можна підключати пральну і посудомийну машини

Сололіфт CWC-3 як правило для прихованого монтажу інсталяції

Габарити і характеристики насоса Сололіфт - Sololift2 WC-3

Графік продуктивності насосної станції Grundfos Sololift

Відео презентація каналізаційних установок Sololift2 (Сололіфт)

Купити Sololift2 WC-3 для унітаза, біде, душової кабіни, умивальника

Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Рівне, Полтава, Черкаси, Кіровоград, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, і інші міста України.

 Інструкція опис Grundfos Sololift

 Cервісна інструкція Sololift2 (Сололіфт)

 Сертифікат відповідності Грундфос (Сололіфт)

Зворотний дзвінок