0 товарів, 0 грн

У яких випадках застосовуються станції Sprut WCLift і Aquatica Leo WC

   Якщо житлове або виробниче приміщення знаходиться нижче рівня міського колектора, то відвести господарсько-побутові стоки неможливо. У місцях, де немає централізованої каналізації, застосування насоса для примусового відкачування стоків допоможе створити комфортні побутові умови.

Переваги застосування компактних каналізаційних станцій

   Станції серій Aquatica Leo WC і Sprut WCLift відрізняються від насосних станцій старих зразків меншими розмірами і вагою. Оригінальна конструкторське рішення дозволило поєднати в одному корпусі приймальний бак для стічних вод, відцентровий насос і електричний двигун. Від інших компактних станцій дані серії відрізняються більш прийнятною вартістю. Бренди нові, тому поки вартість продукції нижче, ніж у найбільш популярних. Прагнучи завоювати ринок, виробники при високій якості виробів, що випускаються, пропонують помірну ціну. Кілька слів про якість.

1. Простота конструкції. Чим простіше механізм, тим довше він буде ефективно працювати. Компактні станції зроблені досить складно, щоб повністю забезпечувати відведення каналізації, але досить прості в обслуговуванні. Стежити за їх експлуатацією зможе будь-який уважний чоловік без технічної освіти.

2. Довговічність. Виробник дає гарантію на 12 місяців безаварійної роботи. Однак, при експлуатації в ненапружених умовах і належному догляді, станція прослужить багато років.

3. Малошумний механізм. Основна проблема обертових механізмів - вібрація і шум. Дані серії пройшли відповідні випробування і визнані придатними для роботи в приміщеннях, де постійно перебувають люди.

Принцип пристрою

   Всі представлені моделі каналізаційних станцій Sprut WCLIFT і Aquatica Leo WC мають ряд загальних елементів. До них належать такі:

- герметична моноблочна конструкція, в одному корпусі об'єднує всі елементи станції;

- корпус виготовлений з Термоміцністі полімеру;

- наявність на вході в станцію сітчастого фільтра, який затримує великі предмети, що потрапили в зливні труби;

- повітряний клапан з вбудованим вугільним фільтром для усунення неприємних запахів;

- система автоматичного спостереження за роботою насоса і захисту в аварійних ситуаціях.

   У більшості моделей після сітчастого фільтра розташований ріжучий механізм для дроблення дрібних предметів, що потрапили в каналізацію. Каналізаційні станції мають від одного до чотирьох вхідних патрубків для підключення сантехнічних приладів.

Відмінні риси моделей каналізаційних станцій

   Sprut WCLIFT 250/2 - найменша з модельного ряду. Вона має лише два вхідних патрубка для підключення приладів. Забезпечує відведення стоків з ванної кімнати і кухонної раковини. Пристрій не має механізмом дроблення дрібних предметів, тому потрапляння в стоки клаптиків паперу і інших речей небажано. Входу для унітазу у моделі немає. Постійна температура відведених забруднених вод не повинна перевищувати 35 градусів. При короткочасному зливі гарячої води (до 50 градусів) насос може працювати протягом тридцяти хвилин. Більш тривала робота може пошкодити елементи ущільнення і привести до аварії. Пристрій створює напір 5 метрів. Пропускна здатність до 5.1 кубометрів на годину.

   Станція Sprut WCLIFT 400/3 має механізм подрібнення. Невеликі включення (до 5 міліметрів) дробляться парними різцями і не заважають роботі станції. Пристрій має вхід для унітазу і два патрубка для під'єднання кухонного приміщення та ванної кімнати. Максимальний напір, створюваний насосом становить 6 метрів, а максимальна витрата до 5,4 кубометрів на годину. Станція призначена для перекачування забруднених і фекальних вод з температурою до 35 градусів.

   Sprut WCLIFT 400 / 3F Compact не тільки зовні сильно відрізняється від свого чотирьохсотого побратима, але має і значно більші робочі характеристики. Станція створює напір, який доходить до 6,5 метрів, а максимальна пропускна здатність може досягати значення 8,7 кубометрів на годину. При цьому кількість можливих підключень залишається незмінним. Один вхід призначений для підключення унітазу. Два інших забезпечують відведення стоків від душа, ванни, умивальника, мийки та інших приладів. Температурний режим той же - 35 градусів і можливість короткочасної роботи при температурі 50 градусів.

   Модель Sprut WCLIFT 560 / 3F має витончену форму корпусу і непогані робочі параметри. Найбільша пропускна здатність станції справляється з відведенням в каналізацію 5,7 кубометрів на годину. Створюваний напір на максимумі дорівнює 6,5 метрам. До вхідного отвору діаметром 100 міліметрів приєднується унітаз, два входи діаметрами по 40 міліметрів забезпечать якісне відведення забруднених стоків від санітарно-гігієнічних приладів. До станції можна приєднувати пісуар, біде, умивальну раковину, душову кабінку, ванну, мийку на кухні. Робоча температура каналізаційної станції - 35 градусів з піковими навантаженнями до 50 градусів.

   Корпус станції Sprut WCLIFT 600 / 2F Hot має підвищену термостійкість. Робочі елементи також здатні витримувати більшу теплове навантаження. Це дозволяє безперервно перекачувати забруднені і фекальні стоки з температурою 50 градусів. Нетривалий час станція може пропрацювати при температурі 90 градусів. До установці можна підключати пристрої з підвищеною температурою відхідних стоків: машин для миття посуду і прання. Для підвищення надійності роботи станція має лише два входи. Один призначений для унітазу, інший - для решти обладнання. Часовий обсяг перекачуваних стоків максимально дорівнює 9 кубометрам, а натиск досягає значення 10 метрів.

   Найпотужніше насосний пристрій - Sprut WCLIFT 800 / 4F. Її робочі параметри вражають, а кількість можливих підключень дозволяє під'єднати всі мислимі сантехнічні прилади. Загинаємо пальці. Одне підключення діаметром 8 міліметрів призначене для конденсату, що виникає при роботі кондиціонера. Ще два вхідних патрубка діаметром по 40 міліметрів обслуговують сантехніку, що знаходиться у ванній кімнаті і не кухні. Так, і звичайно ж, центральне місце уготовано стомілліметровому входу для унітазу. Якщо будь-які вхідні патрубки не задіяні в роботу, вони відсікаються різьбовими заглушками. Залишилося вразити цифрами максимального напору - 9 метрів, а також часовий продуктивністю.Вона доходить до 9 кубометрів. Температура перекачується стічних вод традиційна для даної серії - 35 градусів.

   Останнє пристрій - це Aquatica WC-560A 776911. Станція спроектована на температуру стічних вод, що не перевищує 35 градусів. Півгодинна зазор дається для температури забруднених стоків 50 градусів. До станції можна підключати туалетну кімнату. Каналізаційна станція дає натиск максимум 6,5 метрів, а максимальна продуктивність дорівнює 4,8 кубометра в годину. Два бічних підключення розраховані на підключення душової кімнати або ванною, умивальника і біде, кухонного обладнання.

 

 

за замовчуванням
ціна за зростанням
ціна за спаданням
за назвою від Я до А
за назвою від А до Я
Sprut WCLIFT 250/2

   Каналізаційна станція Sprut WCLIFT 250/2 швидко і легко вбудовується в систему автономної каналізації житлового будинку. Призначена для ефективного відведення стічних і забруднених вод. Має два входи для сантехнічних приладів - раковини умивальника, душової кабінки або біде. Станція не обладнана механізмом подрібнення сторонніх предметів, тому потрапляння в систему каналізації довговолокнистих структур небажано. Розрахункова температура відкачуваних стоків, при якій експлуатується каналізаційна станція, невисока. Постійна температура не повинна перевищувати 35 градусів. При нетривалому зливі гарячих стоків, насос протягом тридцяти хвилин може працювати при температурі 50 градусів. Тривала робота при високій температурі погано впливає на експлуатаційні властивості станції і може пошкодити дрібні деталі. Каналізаційна станція створює напір 5 метрів і здатна відводити стоки на відстань до 100 метрів. У корпусі станції розміщений клапан з вугільним фільтром, що усуває поширення неприємних запахів. Зворотний клапан оберігає пристрій і каналізаційну систему від виникнення гідроударів.

8 100 грн
Sprut WCLIFT 400/3

   Каналізаційна станція Sprut WCLIFT 400/3 виконує важливу функцію в автономній системі водовідведення. Вона приєднується до автономної каналізації будівлі і забезпечує примусове відведення фекальних стоків від туалету, і забруднених вод від господарських приміщень. Наявність на вході в станцію сітчастого фільтра затримує великі предмети, які випадково потрапили в систему каналізації. Дрібні предмети діаметром до 5 міліметрів, проходячи через гострі ножі ріжучого механізму, дробляться і не заважають роботі насоса. Для усунення неприємних запахів в станції встановлений повітряний клапан, обладнаний вугільним фільтром. Конструктивно станція зроблена так, що насос і двигун розташовані в одному корпусі з прийомним баком. Двигун охолоджується рідиною, яка проходить через пристрій. Нормальна робота станції відбувається при температурі перекачуваних стоків до 35 градусів. Найвища температура, при якій може працювати обладнання становить 50 градусів. Каналізаційна станція піднімає забруднені стоки на висоту до 5 метрів і відводить на відстань до 100 метрів. Зворотний клапан попереджає виникнення в системі гідроударів.

8 550 грн
Sprut WCLIFT 560/3F

   Каналізаційна станція Sprut WCLIFT 560 / 3F допомагає облаштувати ефективну систему водовідведення з будівель і приміщень. Пристрій підключається до будинкової системи каналізації і примусово відводить стоки від господарських приміщень і фекальні води від санвузлів. Пристрій піднімає відводяться стоки на 5 метрів і транспортує на 100 метрів в сторону. На вході розміщений фільтр, який захищає обладнання від великих предметів, що потрапили в систему каналізації. Після фільтра розташований механічний подрібнювач, який гострими ножами з нержавіючої сталі розрізає дрібні предмети і створює сприятливі умови для роботи насоса. У верхній частині корпусу станції знаходиться повітряний клапан. Його завдання - усунення неприємних запахів за допомогою вугільного фільтра. Каналізаційна станція розрахована на експлуатацію при температурі відводяться стоків 35 градусів. З огляду на, що часом в каналізацію доводиться зливати воду з більш високою температурою, корпус і окремі елементи станції короткочасно витримують потік температурою 50 градусів. Зворотний клапан надійно захищає автономну систему водовідведення від виникнення гідроударів.

8 550 грн
Sprut WCLIFT 400/3F Compact

   Нова каналізаційна станція Sprut WCLIFT 400 / 3F Compact повністю виправдовує свою назву. При робочих параметрах, схожих з попередньою модифікацією 400 / 3F, станція має менші розміри. Призначення пристрою - примусовий (під тиском) відведення забруднених і фекальних вод. Застосування станції забезпечує надійну роботу автономної каналізаційної системи. В одному корпусі розташовані приймальний бак, робоче колесо насоса і електричний двигун. Така компоновка створює сприятливі умови для експлуатації. Потужність двигуна дозволяє створювати робочий напір до 9 метрів. Пристрій перекачує відводяться стоки на відстань до 100 метрів в сторону. Розміщений на вході попередній фільтр зупиняє великі механічні включення, які випадково потрапили в трубопровід каналізації. Дрібні предмети подрібнюються спеціальним ріжучим пристроєм з обертовими ножами з високоякісної сталі. Від виникнення гідравлічних ударів систему захищає зворотний клапан. У кришці апарату знаходиться повітряний клапан. За допомогою вбудованого вугільного фільтра він не дає неприємним запахам поширюватися в приміщенні.

9 100 грн
Aquatica WC-560A 776911

   Компактна і надійна в роботі каналізаційна станція Aquatica WC-560A (776911) вирішує питання відведення стічних та каналізаційних вод. Пристрій спроектовано на підключення декількох приладів сантехніки, температура стоків з яких не перевищує 35 градусів. При короткочасних сплесках температури стоків до 50 градусів, пристрій ефективно пропрацює близько тридцяти хвилин. До станції можна підключати санвузол, а також душ / ванну, раковину умивальника і біде. Прилади з високою температурою стоків - машини для прання та миття посуду - підключати не можна. Якщо насос буде тривалий час працювати при високій температурі, може порушитися герметичність корпусу. Каналізаційна станція відкачує стічні води на висоту до 6,5 метрів, і на відстань до 100 метрів по горизонталі. Подрібнювач з нержавіючої сталі, вбудований в корпус станції, успішно справляється з механічними частинками до п'яти міліметрів в діаметрі. Двигун насоса споживає дуже мало електричної енергії і працює практично безшумно. Монтаж станції здійснюється просто, для підключення приладів сантехніки передбачені вхідні приєднувальні патрубки.

9 900 грн
Sprut WCLIFT 600/2F Hot

   Каналізаційна станція Sprut WCLIFT 600/2F Hot допомагає створити ефективну систему водовідведення. Пристрій досить просто підключається до внутрішньої системи каналізації і під тиском відводить забруднені стоки і фекальні води. Посилений корпус станції і застосування стійких до підвищеної температури матеріалів дозволяє безперервно транспортувати рідини з температурою 50 градусів. Нетривалий час пристрій витримує температуру стоків 90 градусів. Це робить можливим підключення до установки сантехнічних приладів з високою температурою забруднених стоків: машин для прання та миття посуду. Крім них до станції можна приєднувати унітаз, душ та інші необхідні прилади. Пристрій створює потужний робочий напір (до 10 метрів) і перекачує стічні води на відстань до 100 метрів. На вході є фільтр, який зупиняє великі предмети, що потрапили в злив. У верхній частині корпусу встановлений повітряний клапан. Його завдання - за допомогою вугільного фільтра охороняти приміщення від появи неприємних запахів. Зворотний клапан оберігає систему водовідведення від гідроударів. Станцію можна використовувати в ресторанах і кафе на кухні.

10 700 грн
Aquatica LEO WC600A (776912)

   Завдяки встановленню Aquatica LEO WC600A компактної автоматичної каналізаційної станції, тепер можна розміщувати санвузол і кухню в напівпідвальних і підвальних приміщеннях. При цьому не доведеться капітально переробляти домову систему водовідведення, нести додаткові фінансові витрати.

   Станція Aquatica LEO WC600A застосовується в ситуаціях, коли сантехнічні прилади розміщені нижче рівня міського колектора і побутові стоки з будівлі не переміщаються самопливом. Також використовується для створення автономної системи відведення стоків. Являє монолітний блок, що складається з приймального бака, робочого колеса з електричним мотором. Приймальний бак одночасно є гідравлічним акумулятором. При такій конструкції електродвигун охолоджується стоками, які проходять через станцію.

14 400 грн
Sprut WCLIFT 800/4F

   Каналізаційна станція Sprut WCLIFT 800/4F допомагає створити найпотужнішу і ефективну систему відведення стоків з житлових і виробничих будівель та приміщень. Пристрій підключається до системи каналізації і під напором відводить господарські стоки і фекальні води. Станція піднімає відводяться води на висоту 6,5 метрів і транспортує на 100 метрів. Вхідний сітчастий фільтр зупиняє великі предмети, що потрапили в трубопровід каналізації. Після фільтра стоки проходять через механічний подрібнювач, який рухливими ножами з легованої сталі розрізає дрібні предмети і створює однорідний потік рідини. Каналізаційна станція розрахована на приєднання чотирьох приладів сантехніки. Один вхід для унітазу, інші - для приєднання рукомийника, мийки, біде, душа і інших. У разі, якщо в роботу задіяні не всі вхідні патрубки, вони закриваються різьбовими заглушками. Каналізаційна станція розрахована на роботу при температурі господарських стоків 35 градусів. У разі необхідності допускається зливати воду з температурою 50 градусів. Конструкція станції така, що можна проводити обслуговування не демонтуючи насос.

14 800 грн
Зворотний дзвінок