0 товарів, 0 грн
Sprut WCLIFT 560/3F
Sprut WCLIFT 560/3F
Sprut WCLIFT 560/3F
4 852 грн

   Каналізаційна станція Sprut WCLIFT 560 / 3F допомагає облаштувати ефективну систему водовідведення з будівель і приміщень. Пристрій підключається до будинкової системи каналізації і примусово відводить стоки від господарських приміщень і фекальні води від санвузлів. Пристрій піднімає відводяться стоки на 5 метрів і транспортує на 100 метрів в сторону. На вході розміщений фільтр, який захищає обладнання від великих предметів, що потрапили в систему каналізації. Після фільтра розташований механічний подрібнювач, який гострими ножами з нержавіючої сталі розрізає дрібні предмети і створює сприятливі умови для роботи насоса. У верхній частині корпусу станції знаходиться повітряний клапан. Його завдання - усунення неприємних запахів за допомогою вугільного фільтра. Каналізаційна станція розрахована на експлуатацію при температурі відводяться стоків 35 градусів. З огляду на, що часом в каналізацію доводиться зливати воду з більш високою температурою, корпус і окремі елементи станції короткочасно витримують потік температурою 50 градусів. Зворотний клапан надійно захищає автономну систему водовідведення від виникнення гідроударів.

Каналізаційна станція Sprut WCLIFT 560 / 3F

   Завдяки встановленню Sprut WCLIFT 560 / 3F в систему домашньої каналізації, відпаде необхідність робити капітальні зміни і вкладати додаткові гроші. Тепер в цокольному поверсі або підвалі можна виділити приміщення під кухню, туалет і душову кімнату.

   Sprut WCLIFT 560 / 3F відводить брудні стоки з кухні, туалету та душової тоді, коли самопливом стічні води не переміщаються в міський колектор. До даного агрегату приєднуються зливні трубопроводи від трьох різних сантехнічних пристроїв і унітазу. Станція обладнана зворотним клапаном і повітряним пристроєм. Клапан оберігає систему від гідроударів, повітряний пристрій усуває запах і не допускає переливання. До всіх внутрішніх частин є доступ, станція легко обслуговується !

Переваги каналізаційної станції Sprut WCLIFT 560 / 3F

1. Надійна робота всіх деталей при невисокій вартості.

2. Установка має малі розміри і вагу, швидко монтується і готова до експлуатації.

3. Всі робочі елементи знаходяться в закритому корпусі.

4. Зворотний клапан йде в загальному наборі.

5. Вбудований повітряний пристрій не дає запахам проникати в приміщення.

6. Робота насоса повністю автоматизована.

7. Станція працює без шуму.

Розміри і графік продуктивності Sprut WCLift

Купити WCLIFT 560/3F для унітазу, умивальника, душової кабіни, біде

Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Рівне, Полтава, Черкаси, Кіровоград, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, і інші міста України.  

Зворотний дзвінок