0 товарів, 0 грн
Sprut WCLIFT 600/2F Hot
Sprut WCLIFT 600/2F Hot
Sprut WCLIFT 600/2F Hot
6 375 грн

   Каналізаційна станція Sprut WCLIFT 600/2F Hot допомагає створити ефективну систему водовідведення. Пристрій досить просто підключається до внутрішньої системи каналізації і під тиском відводить забруднені стоки і фекальні води. Посилений корпус станції і застосування стійких до підвищеної температури матеріалів дозволяє безперервно транспортувати рідини з температурою 50 градусів. Нетривалий час пристрій витримує температуру стоків 90 градусів. Це робить можливим підключення до установки сантехнічних приладів з високою температурою забруднених стоків: машин для прання та миття посуду. Крім них до станції можна приєднувати унітаз, душ та інші необхідні прилади. Пристрій створює потужний робочий напір (до 10 метрів) і перекачує стічні води на відстань до 100 метрів. На вході є фільтр, який зупиняє великі предмети, що потрапили в злив. У верхній частині корпусу встановлений повітряний клапан. Його завдання - за допомогою вугільного фільтра охороняти приміщення від появи неприємних запахів. Зворотний клапан оберігає систему водовідведення від гідроударів. Станцію можна використовувати в ресторанах і кафе на кухні.

Каналізаційна станція Sprut WCLIFT 600 / 2F Hot

   Завдяки встановленню Sprut WCLIFT 600 / 2F Hot, в підвальному та цокольному поверхах можна облаштовувати не тільки туалет, душ, кухню, але і пральню. При цьому не доведеться проводити ніяких переобладнань системи або приміщень, вкладати додаткові ресурси.

   Sprut WCLIFT 600 / 2F Hot перекачує холодні і гарячі стоки тоді, коли вони не переміщаються самопливом. Основне призначення агрегату - можливість підключення машин для миття посуду і пральної. Крім них можна додавати унітаз і інші прилади. Насос захищений фановим пристроєм, який не дає запахам з системи поширюватися в будівлі. Зворотний клапан оберігає від гідравлічних ударів в трубах. До всіх частинах є доступ, станція проста в роботі !

Переваги каналізаційної станції Sprut WCLIFT 600 / 2F Hot

1. Насос розрахований на тривалу роботу при високій температурі стоків.

2. Станція компактна, монтується в будь-якому місці, відразу готова до запуску.

3. Насос з електромотором і приймальний бак розташовані в герметичному корпусі.

4. Зворотний клапан входить до складу обладнання.

5. Фановий пристрій виключає появу неприємних запахів.

6. Включення і вимикання насоса здійснюється автоматично.

7. Укомплектована шнуром харчування.

Розміри і графік продуктивності Sprut WCLift

Купити WCLIFT 600/2F Hot для унітазу, умивальника, душової кабіни, біде, посудомийної та прольної машини

Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Рівне, Полтава, Черкаси, Кіровоград, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, і інші міста України.  

Зворотний дзвінок