0 товарів, 0 грн
Sprut WCLIFT 400/3
Sprut WCLIFT 400/3
Sprut WCLIFT 400/3
8 550 грн

   Каналізаційна станція Sprut WCLIFT 400/3 виконує важливу функцію в автономній системі водовідведення. Вона приєднується до автономної каналізації будівлі і забезпечує примусове відведення фекальних стоків від туалету, і забруднених вод від господарських приміщень. Наявність на вході в станцію сітчастого фільтра затримує великі предмети, які випадково потрапили в систему каналізації. Дрібні предмети діаметром до 5 міліметрів, проходячи через гострі ножі ріжучого механізму, дробляться і не заважають роботі насоса. Для усунення неприємних запахів в станції встановлений повітряний клапан, обладнаний вугільним фільтром. Конструктивно станція зроблена так, що насос і двигун розташовані в одному корпусі з прийомним баком. Двигун охолоджується рідиною, яка проходить через пристрій. Нормальна робота станції відбувається при температурі перекачуваних стоків до 35 градусів. Найвища температура, при якій може працювати обладнання становить 50 градусів. Каналізаційна станція піднімає забруднені стоки на висоту до 5 метрів і відводить на відстань до 100 метрів. Зворотний клапан попереджає виникнення в системі гідроударів.

Каналізаційна станція Sprut WCLIFT 400/3

   Завдяки встановленню Sprut WCLIFT 400/3, тепер кухню, туалетну і ванну кімнати, можна розташовувати в підвальному та напівпідвальному поверхах. Причому в домову систему каналізації не доведеться вносити зміни, що вимагають додаткових фінансових вкладень.

   Sprut WCLIFT 400/3 відводить стоки з кухні, туалетної та ванної кімнат тоді, коли самопливом каналізаційні води не рухаються в централізований колектор. Основне призначення агрегату - підключення 2 сантехнічних приладів і унітазу. Станція захищена зворотним і повітряним клапанами. Зворотний оберігає від ударів в трубах, повітряний усуває неприємні запахи. До всіх деталей доступ дуже простий і легкий, станція практична в обслуговуванні !

Переваги каналізаційної станції Sprut WCLIFT 400/3

1. Невисока ціна при надійній роботі всіх деталей агрегату.

2. Станція має невеликі розміри і вагу, легко монтується і експлуатується.

3. Всі робочі елементи заховані в єдиному корпусі.

4. Зворотний клапан включений до складу станції. 5. У корпус вбудовано повітряний пристрій з фільтром, що не дає шкідливим запахів потрапляти в приміщення.

6. Робота станції повністю автоматизована.

7. Низький рівень вібрації і шуму.

  Розміри і графік продуктивності Sprut WCLift

Купити WCLIFT 400/3 для унітазу, умивальника, душової кабіни, біде

Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Рівне, Полтава, Черкаси, Кіровоград, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, і інші міста України.

Зворотний дзвінок