0 товарів, 0 грн

У яких випадках застосовуються каналізаційні станції Zullar WC і Speroni Eco Lift

   При зведенні нових будівель дуже часто місце, звідки потрібно зливати господарсько-побутові стоки, розташоване нижче, ніж проходить колектор міської каналізації. Якщо будинок знаходиться в низині, то відводити стоки самопливом не можна. З цим завданням успішно справляються перекачують каналізаційні станції. Вони створюють у зворотному трубопроводі тиск, необхідний для транспортування соковитих вод в потрібне місце.

Ідеальний баланс між якістю і ціною

   Каналізаційні станції Zullar WC і Speroni Eco Lift виділяються з ряду подібних моделей найбільш оптимальним співвідношенням якості виготовлення всіх деталей і ціною. Якщо для власника будівлі однаково важливі і витрати на придбання обладнання, і його якість, то варто звернути увагу на технічні характеристики даних каналізаційних станцій. До переваг насосного обладнання над іншими брендами можна віднести наступні.

1. Безшумність роботи насоса. Станція встановлюється в будівлях, де постійно знаходяться люди, тому відсутність сторонніх шумів впливає на комфортність перебування в будинку. Обладнання не створює ніяких додаткових шумів.

2. Простота обслуговування. Незважаючи на ефективність пристрою, його конструкція досить проста для обслуговування. При необхідності очищення, заміни окремих деталей або невеликому ремонті станцію не потрібно навіть від'єднувати від каналізаційної системи будівлі.

3. Довговічність служби. Насос працює в несприятливому середовищі і розрахований на певний термін безаварійної експлуатації. Виробник устаткування дає гарантію на два роки. Однак, при належному догляді, обладнання може працювати кілька десятиліть.

Відмінності каналізаційних станцій

 Основними відмінностями каналізаційних станцій один від одного є:

1. Сфера застосування. Якщо Speroni Eco Lift WC працює при постійній температурі стічних вод не вище, ніж 35 градусів, то Zullar WC розрахована на більш високий температурний режим. Станція може безперервно перекачувати стоки з температурою 70 градусів.

2. Кількість приєднуються приладів сантехніки. Обидві станції розраховані на відведення фекальних вод і приєднання до них унітазу. Для інших приладів у Speroni Eco Lift WC є три приєднувальних патрубка, до Zullar WC можна підключити тільки два.

Короткий опис Zullar WC

   Каналізаційна станція використовується в житлових і виробничих приміщеннях для відводу фекальних вод з туалетних кімнат, а також холодних і гарячих стічних вод від умивальних приладів і біде, душових кабінок і ванн, кухонних мийок, пральних машин і машин для миття посуду. Забезпечує ефективну роботу системи водовідведення при розташуванні міського колектора каналізації вище рівня будинку. Може застосовуватися в якості основного елемента автономної каналізації житлових або виробничих будівель в разі відсутності централізованої системи водовідведення.

   Каналізаційна станція має три приймальних патрубка: для унітазу, і двох інших сантехнічних приладів. Один слив розташований зверху. До нього можна підключити, наприклад, умивальник. Другий бічній слив розташований з лівого боку. Використання термостійких деталей дозволяє відкачувати стічні води з робочою температурою 70 градусів. Посилений корпус допускає можливість протягом 30 хвилин відводити стоки з температурою 90 градусів.

  Станция имеет два основных клапана: обратный и воздушный. Обратный клапан служит для защиты трубопроводов и насоса от возникновения гидравлических ударов в системе. Воздушный снабжен угольный фильтром, скрытым в корпусе клапана. Он не дает возможности неприятным запахам из канализации распространяться в помещении, где установлена станция. Простота устройства облегчает установку канализационной станции. Насос можно легко разобрать, не отсоединяя от всех трубопроводов.

Короткий опис Speroni Eco Lift WC

   Каналізаційна установка розрахована на перекачування господарських стоків, що мають температуру 35 градусів. Тривале заповнення системи гарячими водами може вивести насос з ладу. Тому підключати машини для прання або миття посуду не можна. Станція має один вхід для унітазу і три входи для підключення інших приладів сантехніки. Входи розташовані з боків, що полегшує роботу при розтині корпусу станції. До пристрою можна приєднувати умивальну раковину, мийку, душ або ванну, біде.Каналізаційна станція обладнана вбудованим механізмом для подрібнення сторонніх речей. Гострі шестерні дроблять предмети, що опинилися в трубах. Зворотний клапан оберігає пристрій від гідравлічних ударів.

   Установка станцій забезпечує відведення каналізації в будь-якому місці.

 

за замовчуванням
ціна за зростанням
ціна за спаданням
за назвою від Я до А
за назвою від А до Я
Канализационная установка Zullar Shower

Представлений насос застосовується для відкачування стічних вод в приватних будинках і квартирах, де відсутня повноцінна каналізація або є велика відстань до центрального трубопроводу. Станція Zullar Shower не має ріжучого механізму – підключення унітазу не допускається, що потрібно приймати до уваги при виборі та купівлі.

6 930 грн
Канализационная установка Zullar Restroom

Основне призначення запропонованого сантехнічного агрегату – відкачування стічних вод в центральну каналізацію, які утворюються в процесі експлуатації умивальники, біде, душовими, умивальниками і т. д. Насосна станція Zullar Restroom має механізм подрібнення, що виключає можливість виникнення засмічень. Тому, на даний момент потрібно приймати до уваги при підборі подібного оснащення.

7 200 грн
Канализационная установка Zullar Dishwasher

Дана модель насоса застосовується для відкачування стічної води в приватних будинках або квартирах, де наявна каналізація не здатна самостійно видалити брудну воду. Каналізаційна установка Zullar Dishwasher не має функції подрібнення фекалій, що виключає підключення до неї унітазу. Цей момент треба враховувати при виборі насосної станції.

7 650 грн
Канализационная установка Zullar Side Toilet

Представлена модель насосної станції для відкачування стічних вод розроблена для унітазів з бічним підведенням води. Каналізаційна установка Zullar Side Toilet має функцію подрібнення фекалій і туалетного паперу, що виключає імовірність виникнення засмічень в трубопроводі. Підключити до даного насоса можна унітаз, душ і раковину.

7 650 грн
Speroni ECO LIFT WC 560

   Speroni Eco Lift WC-560 - комплексне рішення проблеми перекачування фекальних стоків від туалетів і забруднених вод від побутових сантехнічних приладів. Каналізаційна установка дуже просто вбудовується в систему автономної каналізації. В одному корпусі з'єднані: приймальний бак для стоків, насос і електричний двигун.    

   Потужний двигун дозволяє розвивати робочий напір насоса до 7 метрів і ефективно відкачувати господарські стоки на відстань по горизонталі до 100 метрів. Розрахована на транспортування рідин з температурою не вище 35 градусів. Тому підключати до пристрою посудомийну машину або пральну не рекомендується. Можливі підключення - унітаз, умивальник, душ або стаціонарна ванна, біде. Тривале наповнення каналізаційної системи гарячими стоками може вивести обладнання з ладу. Каналізаційна установка оснащена вбудованим ріжучим механізмом. Гострі ножі з міцної сталі подрібнюють сторонні речі, які випадково потрапили в зливні труби. Зворотні клапана стовідсотково захищають пристрій від можливих гідравлічних ударів. Завдяки застосуванню установки відведення каналізації можна забезпечити в будь-якій місцевості.

9 900 грн
Канализационная установка Zullar Super Mecerator

Відмінною особливістю представленої насосної установки є наявність посиленого механізму подрібнення. Ця риса дозволяє використовувати каналізаційну установку Zullar Super Mecerator в місцях з великою і постійної прохідністю людей.

10 800 грн
Зворотний дзвінок