0 товарів, 0 грн
Канализационная установка Zullar Restroom
Канализационная установка Zullar Restroom
25402
7 200 грн

Основне призначення запропонованого сантехнічного агрегату – відкачування стічних вод в центральну каналізацію, які утворюються в процесі експлуатації умивальники, біде, душовими, умивальниками і т. д. Насосна станція Zullar Restroom має механізм подрібнення, що виключає можливість виникнення засмічень. Тому, на даний момент потрібно приймати до уваги при підборі подібного оснащення.

Каналізаційна установка Zullar Restroom

Максимальна висота відкачування стічних вод каналізаційної установкою Zullar Restroom складає 6 метрів, що забезпечує можливість облаштувати ванну кімнату або умивальник в підвальному приміщенні. Потужність електричного двигуна становить 550 Вт, що дозволяє виконати якісну відкачування брудної води в найкоротший термін (5-10 секунд).

Рада. При виникненні питань щодо запропонованої моделі рекомендуємо звернутися до наших консультантів – отримати допомогу можна за телефоном або скориставшись онлайн-чатом.

Конструкція каналізаційної станції Zullar Restroom та її переваги

Дана модель сантехнічного агрегату складається з наступних елементів:

 • Резервуар для тимчасового зберігання стічних вод.
 • Електричний двигун потужністю 0,55 кВт – відповідає за відкачування.
 • Датчик рівня заповнення.
 • Кришка.
 • Механізм для подрібнення фекалій і туалетного паперу.
 • Комплект кріплень і фіксаторів.

Рада. Підключати насос Zullar Restroom до мережі рекомендується через автоматичний вимикач. Дана запобіжний захід захистить двигун від перевантаження в мережі, яка може зробити не придатним для подальшої експлуатації.

До особливостей цієї моделі слід віднести:

 • Висока якість виготовлення – контроль кожного етапу створення.
 • Наявність експлуатаційної гарантії від виробника – 1 рік.
 • Практично безшумна робота і відсутність вібрації – застосування пластику з поліпшеними звукоізоляційними властивостями, а також віброізоляційних підставок.
 • Великий робочий ресурс при своєчасному ТО термін експлуатації може становити близько 10 років.
 • Швидке технічне обслуговування – легкий доступ до будь-якого елемента конструкції.
 • Застосування надійних комплектуючих.

Як працює каналізаційна установка Zullar Restroom

Вся брудна вода потрапляє в резервуар, який наповнюється до певного рівня. По досягненні встановленої позначки, спрацьовує датчик. Далі він включає механізм подрібнення, який працює протягом 4 секунд. Після цього активується насос відкачує всю наявну воду.

Коли рівень стічних вод в баку падає до потрібного рівня, електричний двигун відключається і сантехнічний агрегат знову готовий до подальшої експлуатації.Відзначимо, що працює насосна станція в автономному режимі і не вимагає стороннього втручання.  Технічне обслуговування здійснюється в міру потреби - заміна повітряних фільтрів, електричної і механічної частини і т.д.

Купити каналізаційну установку Zullar Restroom за вигідною і доступною ціною в Києві можна у нас.  Надаємо безкоштовну доставку в будь-яке місто України, незалежно від місця розташування покупця.  Дана модель сантехнічного агрегату завжди в наявності завдяки прямій співпраці з заводом-виробником.  Контактна інформація розміщена на сайті у відповідному розділі.

Зворотний дзвінок