0 товарів, 0 грн
Канализационная установка Zullar Dishwasher
Канализационная установка Zullar Dishwasher
25401
7 650 грн

Дана модель насоса застосовується для відкачування стічної води в приватних будинках або квартирах, де наявна каналізація не здатна самостійно видалити брудну воду. Каналізаційна установка Zullar Dishwasher не має функції подрібнення фекалій, що виключає підключення до неї унітазу. Цей момент треба враховувати при виборі насосної станції.

Каналізаційна установка Zullar Dishwasher

Порада. При виникненні питань щодо запропонованої моделі рекомендуємо звернутися за допомогою до консультантів – з ними можна зв'язатися по телефону або скористатися функцією замовлення зворотного дзвінка.

Потужність електричного двигуна насоса становить 600 Вт, що забезпечує вертикальну відкачування води на відстань до 10 метрів. Це дозволяє облаштувати ванну, душ або рукомийник навіть в підвалі, що актуально для барів, ресторанів або кафе.

Каналізаційна станція Zullar Dishwasher живиться від звичайної мережі 220В. Підключати рекомендується через автоматичний вимикач – не допустить перевантаження в мережі, від чого двигун може вийти з ладу. Вбудована фільтраційна система з використанням активованого вугілля не допускає поширення неприємного запаху в приміщенні, що робить експлуатацію насоса більш комфортним для користувача.

Завод-виробник надає гарантію на дану модель насосної установки в 1 рік, що вже є вагомим аргументом при виборі такого сантехнічного обладнання.

Конструкція і принцип роботи Zullar Dishwasher

Даний насос складається з наступних елементів:

 • Пластиковий корпус з ємністю для зберігання стічних вод.
 • Датчик рівня – визначає обсяг води.
 • Кришка.
 • Електричний двигун.

Послідовність роботи наступна:

 • При досягненні певного рівня брудної води в ємності, спрацьовує датчик.
 • Активація датчиком насоса, який протягом 6 секунд відкачує стоки.
 • При зменшенні кількості води до потрібної позначки, насос знову можуть бути використані за своїм прямим призначенням.

Плюси каналізаційної установки Zullar Dishwasher

До переваг цієї моделі відносяться:

 • Якісна збірка – повна герметичність і відсутність люфтів.
 • Просте ТО – не вимагає особливих знань і умінь. Крім цього, в комплекті поставляється детальна інструкція, в якій можна знайти багато корисної інформації.
 • Комфортна експлуатація – є вугільний фільтр, який не допускає поширення неприємних запахів в приміщенні в процесі експлуатації. Застосування пластику з поліпшеними звукоізоляційними властивостями і підставками, що поглинають вібрації.
 • Великий робочий ресурс при своєчасному технічному обслуговуванні каналізаційна станція Zullar Dishwasher може прослужити понад 10 років.
 • Продумана конструкція, що дозволяє виконати монтаж в найкоротший термін.

Купити каналізаційну установку Zullar Dishwasher в Києві за вигідною ціною можна в нашому магазині сантехніки.  Безкоштовна доставка виконується в будь-яке місто України, незалежно від місцезнаходження замовника.  Надаємо гарантію на весь пропонований асортимент товарів.  Відзначимо, що запропонована модель завжди в наявності - прямі поставки зі складів виробника без залучення посередників.

Зворотний дзвінок