0 товарів, 0 грн
Канализационная установка Zullar Shower
Канализационная установка Zullar Shower
25400
6 930 грн

Представлений насос застосовується для відкачування стічних вод в приватних будинках і квартирах, де відсутня повноцінна каналізація або є велика відстань до центрального трубопроводу. Станція Zullar Shower не має ріжучого механізму – підключення унітазу не допускається, що потрібно приймати до уваги при виборі та купівлі.

Каналізаційна установка Zullar Shower

Каналізаційна установка Zullar Shower має експлуатаційну гарантію від виробника 12 місяців. При питаннях щодо запропонованої моделі рекомендуємо зв'язатися з нашими консультантами зручним для Вас способом – телефон, замовити зворотній дзвінок.

Живлення здійснюється від стандартної мережі 220В. Рекомендовано підключати станцію через автоматичний вимикач, що убезпечить агрегат від перевантаження. Потужність електричного двигуна становить 250 Вт, що відповідає зазвичай лампочкою розжарювання – економія електроенергії.

Каналізаційна станція Zullar Shower поставляється користувачеві у вже зібраному вигляді – її досить підключити до сантехнічного обладнання та до системи видалення стічних вод. Автономна робота дозволяє виключити або повністю мінімізувати втручання людини – технічне обслуговування проводиться в міру потреби.

Незважаючи на невелику потужність насоса, він дозволяє видаляти стічні води з підвальних приміщень – вертикальна відкачування здійснюється на відстань до 5 метрів, що актуально для барів і ресторанів, розташованих нижче цокольного рівня.

Каналізаційна установка Zullar Shower - переваги

До особливостей запропонованої моделі відносяться:

  • Герметичний корпус, відсутність люфтів.
  • Невелика маса і розміри – установка займає мінімальну кількість часу.
  • Тиха робота і маленький рівень вібрації – застосування пластику зі звукоізоляційними властивостями і вібропоглинаючих підставок.
  • Наявність системи фільтрації повітря з використанням активованого вугілля.
  • Автономність роботи.
  • Нескладне ТО.

Наявність зворотного клапана виключає зворотне потрапляння брудної води в резервуар. У комплекті йдуть всі необхідні кріплення та комплектуючі деталі.

Рада. Монтаж каналізаційної станції Zullar Shower повинен здійснюватися майстрами-сантехніками – самостійна установка не рекомендується, оскільки це може привести до втрати працездатності агрегату.

Як працює насосна станція Zullar Shower

При заповненні ємності в установці, спрацьовує датчик рівня. Сенсор подає сигнал на активацію насоса, який протягом 5-10 секунд відкачує брудну воду. Зазначимо, що технічне обслуговування не займає багато часу – конструкція продумана таким чином, що є легкий доступ до будь-якого елементу станції.Для забезпечення максимального комфорту при використанні, можна додатково встановити аварійну сигналізацію.  Вона інформуватиме користувача про проблему з електричним двигуном.

Купити каналізаційну установку Zullar Shower в Києві з безкоштовною доставкою по всій території України можна в нашому інтернет-магазині.  Зв'язатися з нашим менеджером можна за допомогою телефону або відправкою заявки на зворотний дзвінок.  Надаємо гарантію швидкої поставки товару в будь-яке місто - співпрацюємо з «Новою Поштою».  Товар завжди в наявності - прямі поставки зі складів виробника.

Зворотний дзвінок