0 товарів, 0 грн
Канализационная установка Zullar Super Mecerator
Канализационная установка Zullar Super Mecerator
25404
10 800 грн

Відмінною особливістю представленої насосної установки є наявність посиленого механізму подрібнення. Ця риса дозволяє використовувати каналізаційну установку Zullar Super Mecerator в місцях з великою і постійної прохідністю людей.

Каналізаційна установка Zullar Super Mecerator

Порада. Наші консультанти нададуть відповіді на всі поставлені питання щодо запропонованої моделі, незалежно від їх складності та особливостей зв'язатися з ними можна за телефоном або скориставшись онлайн-чатом.

Каналізаційна станція Zullar Super Mecerator має всі необхідні сертифікати, що підтверджують відповідність зазначеним виробником характеристиками.

Висота напору, що створюється насосом, становить 9 метрів, що дає можливість облаштувати в підвальному приміщенні ванну кімнату, туалет, душову і т. д. Ця модель є оптимальним варіантом для ресторанів, магазинів і кафе.

Потужність насоса становить 800 Вт, що гарантує швидке видалення стічної води. Живлення установки Zullar Super Mecerator виконується від звичайної мережі 220В. Зазначимо, що мотор з такою потужністю рекомендується живити через автоматичний вимикач. Це дозволить захистити двигун від перевантажень, які можуть вивести його з ладу.

Що входить в комплектацію Zullar Super Mecerator

Конструкція складається з наступних елементів:

 • Кришка.
 • Ємність для тимчасового зберігання стічних вод.
 • Датчик рівня.
 • Механізм подрібнення.
 • Набір кріплень і фіксаторів.
 • Двигун-насос.

Наявність докладної інструкції дозволяє самостійно виконувати технічне обслуговування даної каналізаційної установки.

До достоїнств станції Zullar Super Mecerator відноситься:

 • Великий робочий ресурс – вчасно виконане технічне обслуговування дозволяє збільшити експлуатаційний період до 9-10 років.
 • Швидкий монтаж – опрацьована конструкція сприяє цьому.
 • Не вимагає спеціальних навичок і знань.
 • Якісна збірка – відсутні люфти.
 • Гарантія від виробника – 12 місяців.
 • Можливість установки додаткового оснащення – аварійної сигналізації (оповіщення про виникнення несправності в моторі).

Як працює Zullar Super Mecerator

Принцип дії полягає в наступних етапах: заповнення резервуара, спрацьовування датчика при досягненні встановленого рівня, активація ріжучого механізму (подрібнення здійснюється протягом 3-6 секунд), включення насоса. Після видалення стічних вод дана модель знову готова до подальшої експлуатації.

Автономність роботи дозволяє мінімізувати або повністю виключити втручання користувача – досить встановити каналізаційну установку Zullar Super Mecerator і періодично виконувати технічне обслуговування.Ця модель затребувана і популярна серед власників громадських закладів, в тому числі і готелів.  Одна єдина така насосна станція здатна задовольнити запити будь-якого користувача.

Купити каналізаційну установку Zullar Super Mecerator в Києві за доступною ціною з безкоштовною доставкою в будь-яке місто України можна в нашому магазині сантехніки.  Надамо допомогу при виборі і надамо консультацію кожному покупцеві.

Зворотний дзвінок