0 товарів, 0 грн
за замовчуванням
ціна за зростанням
ціна за спаданням
за назвою від Я до А
за назвою від А до Я
Каналізаційна станція WC-400

   Каналізаційна станція WC-400 використовується для ефективного перекачування стоків з санвузлів і кухонь. До неї можна підключити унітаз, умивальник, ванну, душову кабіну, пральну машину. Це оптимальне рішення, якщо стоки не відводять самопливом через велику віддаленість від колектора або різниці в рівні розташування з ним.

3 360 грн
Каналізаційна станція WC-400-ll

   Каналізаційна станція WC-400-ll може використовуватися для відводу стоків із санвузла та кухні. Особливість даної моделі в бічному розташуванні патрубка, що застосовується для підключення унітазу. До іншим двом входів можна приєднати на вибір умивальник, пральну машину, біде, душову кабіну, ванну або посудомийку.

3 640 грн
Каналізаційна станція WC-600

   Каналізаційна станція WC-600 використовується для примусового відведення стічних вод в разі, якщо немає можливості робити це самопливом. Необхідність в такому обладнанні може виникнути, якщо колектор знаходить на видаленні від санвузла або кухні, або розташований на рівень вище за нього. До станції можна підключати унітаз і на вибір умивальник, душову кабіну, ванну, пральну машину, посудомийку або біде.

4 480 грн
Зворотний дзвінок