0 товарів, 0 грн
Каналізаційна станція WC-600
Каналізаційна станція WC-600
MP-600
4 480 грн

   Каналізаційна станція WC-600 використовується для примусового відведення стічних вод в разі, якщо немає можливості робити це самопливом. Необхідність в такому обладнанні може виникнути, якщо колектор знаходить на видаленні від санвузла або кухні, або розташований на рівень вище за нього. До станції можна підключати унітаз і на вибір умивальник, душову кабіну, ванну, пральну машину, посудомийку або біде.

Конструкція і переваги

   Каналізаційна станція WC-600 має вбудований ріжучий механізм, тому може бути використана для перекачування вод, забруднених фекальними масами або предметами особистої гігієни. Герметичний корпус обладнання повністю виключає можливі протікання.

   Двигун станції оснащений вбудованим захистом від перегріву і має функцію автоматичного перезапуску. Охолодження забезпечується рідиною, що перекачується.

Технічні параметри обладнання

- натиск 6 м;

- пропускна здатність насосного обладнання 8,4 м3 / год;

- споживана пристроєм потужність 600 Вт;

- необхідне для роботи напруга мережі 220В;

- довжина мережевого кабелю 1 м;

- допустима температура стоків + 90 ° С;

- габарити 250х370х540 мм;

- вага обладнання 9,6 кг.

   Каналізаційна станція WC-600 поставляється разом з монтажними хомутами і заглушками. Її установка займає мінімум часу, завдяки тому що шнур живлення вже оснащений штекером.

Купити каналізаційну станцію WC-600

Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Рівне, Полтава, Черкаси, Кіровоград, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, і інші міста України.

Зворотний дзвінок