0 товарів, 0 грн
Каналізаційна станція WC-400-ll
Каналізаційна станція WC-400-ll
MP-400-ll
6 300 грн

   Каналізаційна станція WC-400-ll може використовуватися для відводу стоків із санвузла та кухні. Особливість даної моделі в бічному розташуванні патрубка, що застосовується для підключення унітазу. До іншим двом входів можна приєднати на вибір умивальник, пральну машину, біде, душову кабіну, ванну або посудомийку.

Переваги обладнання

   Каналізаційна станція WC-400-ll виконана в герметичному пластиковому корпусі, який стійкий до механічних пошкоджень і надійно захищений від протікання. Для захисту від зворотного потоку відведених вод на вихідному патрубку встановлений зворотний клапан.

   Обладнання оснащене сталевим ріжучим механізмом, тому може застосовуватися для перекачування забруднених фекаліями і туалетним папером стоків. У комплектацію входить автоматичне реле включення насоса, яке спрацьовує при заповненні резервуара і відключається після завершення відкачування вод.

Технічні дані і комплектація

- напір (підйом на висоту) 6,5 м;

- пропускна здатність насоса 6 м3 / год;

- споживана агрегатом потужність 400 Вт;

- напруга мережі 220В;

- допустима температура відведених стоків + 90 ° С;

- габарити 250х370х540 мм;

- вага обладнання 7,6 кг.

   Для монтажу каналізаційної станції WC-400-ll не потрібно специфічного інструменту. При дотриманні інструкції з такою роботою впорається навіть початківець майстер.

Купити каналізаційну станцію WC-400-ll

Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Рівне, Полтава, Черкаси, Кіровоград, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, і інші міста України.

Зворотний дзвінок