0 товарів, 0 грн
Sprut WCLIFT 800/4F
Sprut WCLIFT 800/4F
Sprut WCLIFT 800/4F
8 400 грн

   Каналізаційна станція Sprut WCLIFT 800/4F допомагає створити найпотужнішу і ефективну систему відведення стоків з житлових і виробничих будівель та приміщень. Пристрій підключається до системи каналізації і під напором відводить господарські стоки і фекальні води. Станція піднімає відводяться води на висоту 6,5 метрів і транспортує на 100 метрів. Вхідний сітчастий фільтр зупиняє великі предмети, що потрапили в трубопровід каналізації. Після фільтра стоки проходять через механічний подрібнювач, який рухливими ножами з легованої сталі розрізає дрібні предмети і створює однорідний потік рідини. Каналізаційна станція розрахована на приєднання чотирьох приладів сантехніки. Один вхід для унітазу, інші - для приєднання рукомийника, мийки, біде, душа і інших. У разі, якщо в роботу задіяні не всі вхідні патрубки, вони закриваються різьбовими заглушками. Каналізаційна станція розрахована на роботу при температурі господарських стоків 35 градусів. У разі необхідності допускається зливати воду з температурою 50 градусів. Конструкція станції така, що можна проводити обслуговування не демонтуючи насос.

Каналізаційна станція Sprut WCLIFT 800 / 4F

   Завдяки встраиванию Sprut WCLIFT 800 / 4F в систему, відпаде необхідність проводити переобладнання водовідведення, вкладати додаткові фінанси. З'явиться можливість в підвалі або цокольному поверсі обладнати приміщення під туалет, кухню, і ванну кімнату.

   Sprut WCLIFT 800 / 4F відводить господарські стоки тоді, коли самопливом вони не переміщаються в головний колектор. До насоса приєднуються зливи від чотирьох сантехнічних пристроїв і унітазу. Станція оснащена повітряним пристроєм і зворотним клапаном. Клапан виключає можливість гідроударів, повітряне пристрій не допускає переливання і усуває запах. До всіх елементів є доступ, станція просто обслуговується !

Переваги каналізаційної станції Sprut WCLIFT 800 / 4F

1. Тривала робота при відносно невеликій вартості.

2. Установка швидко монтується в будь-якому місці, готова до експлуатації.

3. Всі робочі компоненти знаходяться в герметичному корпусі.

4. Потужний подрібнювач з міцної сталі.

5. Повітряний пристрій не дає неприємним запахам потрапляти в приміщення.

6. Невелика потужність електромотора.

7. Відсутність шуму при роботі станції.

Розміри і графік продуктивності Sprut WCLift

Купити WCLIFT 800/4F для унітазу, умивальника, душової кабіни, біде

Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Рівне, Полтава, Черкаси, Кіровоград, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, і інші міста України. 

Зворотний дзвінок