0 товарів, 0 грн
Grundfos Sololift2 WC-1 (Грундфос Сололіфт)

Модель Grundfos WC-1 є найпростішою і невибагливою насосною станцією з нової серії Sololift 2. Букви і цифри в назві вказують, що установка призначена для відведення каналізаційних стоків, має приєднувальний вхідний патрубок для підключення унітазу. Одночасно, через окремий вхідний патрубок меншого діаметру з верху, до насосної станції можна підключити умивальник або пісcуар. Ця каналізаційна установка при продуктивності до 149 літрів в хвилину створює робочий напір до 8,5 метрів.

Каналізаційна установка Грундфос Сололіфт
(Grundfos Sololift2 WC-1) | Купити в Києві | Найкраща ціна

    Пристрій Grundfos Sololift2 WC-1 має невелику вагу (7,3 кілограма), тому його можна встановлювати безпосередньо на вихідний патрубок унітаза з горизонтальним зливом. Бездоганно працює при максимальній температурі перекачуваних каналізаційних вод до 50 градусів. Насос при продуктивності до 149 літрів в хвилину створює робочий напір до 8,5 метрів.

    При таких робочих параметрах насосна станція "Грундфос" може розташовуватися значно нижче рівня колектора централізованої системи міської каналізації. Якщо будівля розташована за містом, де каналізація працює в автономному режимі, то туалет може перебувати в низині, або в приміщенні нижче рівня землі. У цьому випадку насос відкачує каналізаційні стоки на відстань до 100 метрів і висоту 5 метрів.

   Якщо у Вас була предведущая модель установки Grundfos Sololift+ то вона вже знята з виробництва в 2011 році. На заміну даному насосу прийшла оновлена ​​модель 2-го покоління.

Остерігайтеся контрафактної продукції

Grundfos Sololift2 WC-1 має тривалу гарантію тривалістю 24 місяці від виробника. Вона обчислюється з моменту продажу насосного агрегату. Але важливо розуміти, що на гарантійний сервіс можна розраховувати тільки в тому випадку, якщо разом з покупкою ви отримали новий гарантійний талон Grundfos Sololift2. Він відрізняється рядом особливостей і дозволяє відрізнити оригінальне обладнання від підробки, отримати додаткову інформацію.

Переваги каналізаційної установки Grundfos Sololift2 WC-1

1. Незначна вага і малі габаритні розміри. Насос Сололіфт можна встановити так, що він не буде займати в туалетній кімнаті багато місця.

2. Простота експлуатації і висока надійність роботи.

3. Наявність вбудованих зворотних клапанів на вході і виході з пристрою. Така схема обв'язки захищає насос від гідравлічних ударів, які можуть виникнути при несподіваному припиненні подачі каналізаційних стоків.

4. Наявність спеціального ріжучого механізму grundfos macerator оберігає насос від засмічення випадково потрапили в каналізацію папером і предметами особистої гігієни .

Підключення до установки Грундфос Сололіфт WC-1

Можливі під'єднання двох точок : унитаз +1 дотатковий прилад наприклад умивальник або біде розміщений вище.

Рівень пуску: 58 мм від дна. Рівень зупинки: 35 мм від дна.

Заводський номер, артикул Grundfos Sololift - 97775314

Де застосовуються станції Сололіфт від Грундфос ?

Спочатку компактні насосні станції Сололіфт проектувалися для створення автономної каналізації невеликих житлових будинків в місцях, де не було централізованого водовідведення. Тому спочатку потужність насосного обладнання була невеликою.

Ідея, що отримала втілення в компактній насосної станції полягала в з'єднанні робочого колеса насоса, електричного двигуна і приймального бака для стоків в одному герметичному корпусі. Це дозволило істотно зменшити розміри станції в порівнянні зі старими зразками, які мають внесений бак для збору господарських стоків. Тепер станцію можна встановлювати в будь-якому невеликому приміщенні.

Успіх перших моделей насосних станцій Grundfos показав, що вони можуть ефективно застосовуватися і в невеликих підприємствах громадського харчування, а також громадських підприємствах іншого призначення. Перерахуємо коротко можливі сфери застосування компактних каналізаційних насосних станцій.

1. Окремо розташовані приватні житлові будинки. Це можуть бути як місця постійного проживання, так і заміські садиби, якими господарі користуються час від часу.

2. Невеликі кафе і бари. Для стабільної роботи барів і кафе вони повинні бути обладнані окремими санітарно-гігієнічної кімнатами. У відвідувачів повинна бути можливість справити фізіологічні потреби, а також привести себе в порядок - помити руки, почистити одяг і інше. Крім того, підприємства громадського харчування зобов'язані мати відповідне кухонне обладнання для миття посуду. Компактні насосні станції повністю забезпечують всі необхідні вимоги для барів та кафе.

3. Ресторани. Відрізняються від барів і кафе великим обсягом виробничих стоків. Крім того, в стоки з ресторанів потрапляє більша кількість різних жирів, що ускладнює роботу каналізаційної системи.

4. Перукарні. Основна проблема перукарень - велика кількість обстрижених волосся. Як не стараються уникнути попадання волосся в каналізацію, але повністю виключити це не можна. Компактні насосні станції мають унікальну здатність подрібнення волосся, що потрапили в систему водовідведення. Установка устаткування "Сололіфт" вбереже трубопровід зливу з перукарні від засмічення.

5. Невеликі майстерні та мийки. Не завжди виробничі приміщення розташовані в місцях з централізованою каналізацією, а для задоволення побутових потреб робочого персоналу необхідно створити комфортні умови. Цю проблему легко вирішити, встановивши на підприємстві насосну станцію відповідних параметрів.

Цей насос не підходить - дивимося інші каналізаційні установки Sololift

Sololift2 C-3 для кухні або пральні, можна підключати мийку, пральну і посудомийну машини

Sololift2 D-2 для умивальника, душової кабіни, пісуара 

Сололіфт WC-3 для унітазу і ще трьох додаткових приладів із санвузла

Сололіфт CWC-3 як правило для прихованого монтажу інсталяції

Габарити і характеристики насоса Сололіфт - Sololift2 WC-1

Графік продуктивності насосної станції Grundfos Sololift

Відео презентація каналізаційних установок Sololift2 (Сололіфт) 

Купити Sololift2 WC-1 для унітазу та ще одного додаткового пристрою

Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Рівне, Полтава, Черкаси, Кіровоград, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, і інші міста України.

  Інструкція опис установки Грундфос Сололіфт

 Cервісна інструкція монтажу від Grundfos Sololift 2

 Сертифікат відповідності Сололіфт Грундфос

Зворотний дзвінок