0 товарів, 0 грн
Grundfos Sololift2 D-2 (Грундфос Сололіфт)

 Grundfos Sololift2 D-2 створює такі робочі параметри: тиск - до 5 метрів, максимальна пропускна здатність насоса - 119 літрів в хвилину. Дана модель каналізаційної станції призначена для відкачування забруднених вод тільки від трьох приладів домашньої сантехніки: душової кабінки, біде і умивальника. Установка має малі габаритні розміри, важить всього 4,3 кілограма і дуже просто розміщується під душовою кабінкою, або раковиною умивальника. Може встановлюватися і поруч з ними - все залежить від намірів господаря або дизайнера який працює над зміною інтерєру.

Каналізаційна установка Grundfos Sololift2 D-2

(Грундфос Сололіфт) Купити | Краща ціна | Київ

Якщо Ви живете за містом у власному будинку, але не хочете забувати про такі блага цивілізації як щоденний душ і гігієнічні процедури, то без Grundfos Sololift2 D-2 не обійтися. Компактна насосна станція здатна перекачувати побутові стічні води на відстань до 100 метрів і піднімати їх на рівень 5 метрів.

Це означає, що душова кабінка може розміщуватися в приміщенні, яке знаходиться нижче рівня землі: в підвалі або напівпідвалі. Якщо будівля розташована в межах міста, але знаходиться в низині, то колектор централізованої каналізації може виявитися вище рівня житлового будинку. І в цьому випадку на допомогу також прийде незамінна устоновка відведення стоків Sololift2 D-2. Якщо у Вас була попередня модель установки типу D-3 то вона знята з виробництва в 2011 році. На заміну даного насоса прийшла оновлена ​​модель 2-го покоління Sololift2 від Grundfos.

Остерігайтеся контрафактної продукції

Grundfos Sololift2 D-2 має тривалу гарантію тривалістю 24 місяці від виробника. Вона обчислюється з моменту продажу насосного агрегату. Але важливо розуміти, що на гарантійний сервіс можна розраховувати тільки в тому випадку, якщо разом з покупкою ви отримали новий гарантійний талон Grundfos Sololift2. Він відрізняється рядом особливостей і дозволяє відрізнити оригінальне обладнання від підробки, отримати додаткову інформацію.

Переваги каналізаційної установки Grundfos Sololift2 D-2

1. Простий пристрій не вимагає постійного нагляду і догляду за ним.

2. Малі розміри і вага дозволяють без проблем монтувати насосну станцію Sololift в невеликих приміщеннях.

3. Надійність роботи. Гарантійний термін експлуатації становить 24 місяці з дати продажу, але простота конструкції і висока якість виготовлення деталей, що обертаються істотно подовжують період безаварійної роботи пристрою. При належній профілактиці насосна станція Грундфос Сололіфт може працювати кілька десятиліть.

4. Наявність зворотного клапана. Захищає працюючий насос від виникнення гідравлічних ударів при несподіваному припиненні подачі води.

Підключення до установки Грундфос Сололіфт D-2

Можливе приєднання одночасно двох приладів: душ, раковина (умивальник) або біде.

Рівень пуску: 58 мм від дна. Рівень зупинки: 35 мм від дна.

Заводський номер, артикул Grundfos Sololift - 97775318

Де застосовуються станції Сололіфт від Грундфос ?

Спочатку компактні насосні станції Сололіфт проектувалися для створення автономної каналізації невеликих житлових будинків в місцях, де не було централізованого водовідведення. Тому спочатку потужність насосного обладнання була невеликою.

Ідея, що отримала втілення в компактній насосної станції полягала в з'єднанні робочого колеса насоса, електричного двигуна і приймального бака для стоків в одному герметичному корпусі. Це дозволило істотно зменшити розміри станції в порівнянні зі старими зразками, які мають внесений бак для збору господарських стоків. Тепер станцію можна встановлювати в будь-якому невеликому приміщенні.

Успіх перших моделей насосних станцій Grundfos показав, що вони можуть ефективно застосовуватися і в невеликих підприємствах громадського харчування, а також громадських підприємствах іншого призначення. Перерахуємо коротко можливі сфери застосування компактних каналізаційних насосних станцій.

1. Окремо розташовані приватні житлові будинки. Це можуть бути як місця постійного проживання, так і заміські садиби, якими господарі користуються час від часу.

2. Невеликі кафе і бари. Для стабільної роботи барів і кафе вони повинні бути обладнані окремими санітарно-гігієнічної кімнатами. У відвідувачів повинна бути можливість справити фізіологічні потреби, а також привести себе в порядок - помити руки, почистити одяг і інше. Крім того, підприємства громадського харчування зобов'язані мати відповідне кухонне обладнання для миття посуду. Компактні насосні станції повністю забезпечують всі необхідні вимоги для барів та кафе.

3. Ресторани. Відрізняються від барів і кафе великим обсягом виробничих стоків. Крім того, в стоки з ресторанів потрапляє більша кількість різних жирів, що ускладнює роботу каналізаційної системи.

4. Перукарні. Основна проблема перукарень - велика кількість обстрижених волосся. Як не стараються уникнути попадання волосся в каналізацію, але повністю виключити це не можна. Компактні насосні станції мають унікальну здатність подрібнення волосся, що потрапили в систему водовідведення. Установка устаткування "Сололіфт" вбереже трубопровід зливу з перукарні від засмічення.

5. Невеликі майстерні та мийки. Не завжди виробничі приміщення розташовані в місцях з централізованою каналізацією, а для задоволення побутових потреб робочого персоналу необхідно створити комфортні умови. Цю проблему легко вирішити, встановивши на підприємстві насосну станцію відповідних параметрів.

Цей насос не підходить - дивимося інші каналізаційні установки Sololift

Sololift2 C-3 для кухні або пральні, можна підключати пральну і посудомийну машини

Sololift2 WC-1 для унітазу з можливістю підключення додаткового приладу розташованого вище насоса

Сололіфт WC-3 для унітазу і ще трьох додаткових приладів із санвузла

Сололіфт CWC-3 як правило для прихованого монтажу інсталяції

Габарити і характеристики насоса Сололіфт - Sololift2 D-2

Графік продуктивності насосної станції Grundfos Sololift

Відео презентація каналізаційних установок Sololift2 (Сололіфт)

Купити Sololift2 D-2 для умивальника, біде, душової кабіни

Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Рівне, Полтава, Черкаси, Кіровоград, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, і інші міста України.

 Інструкція опис установки Грундфос Сололіфт

 Cервісна інструкція монтажу від Grundfos Sololift 2

 Сертифікат відповідності Сололіфт Грундфос

Зворотний дзвінок