0 товарів, 0 грн
SFA SANIACCESS 3
SFA SANIACCESS 3
SFA SANIACCESS 3
19 378 грн

   Каналізаційна станція SFA SaniAccess 3 призначена для нормального функціонування автономної каналізації житлового будинку. До станції можна одночасно підключати такі сантехнічні прилади: унітаз, умивальник, душову кабінку і біде. Насосна станція відкачує забруднені стоки на відстань до 100 метрів, при цьому піднімаючи їх на висоту до 5 метрів. Стоки мають невисоку температуру, тому насосна станція працює при номінальній температурі 35 градусів. При максимальній температурі 50 градусів станція може пропрацювати не більше півгодини. Тривала робота при високій температурі може призвести до передчасного зносу устаткування. Для підключення умивальника, біде і душової кабінки корпус оснащений двома боковими і одним верхнім приєднувальними патрубками. Насосна станція обладнана зовнішнім знімним зворотним клапаном і вугільним фільтром для ефективного очищення відкачуваних стоків. Конструкція пристрою проста, дозволяє швидко монтувати станцію в зручному місці. При необхідності заміни окремих деталей і елементів станції, пристрій швидко розбирається і збирається. При цьому можна не демонтувати насос. 

Каналізаційна установка SFA Saniaccess 3

   Завдяки застосуванню установки Saniaccess 3, не потрібно буде вносити величезні капітальні і не дешеві зміни при установці додаткових сантехнічних приладів (унітазу, душової кабінки і інших) в напівпідвальному приміщенні або підвалі.

   Установка Saniaccess 3 служить для відводу фекалій з санвузлів, а також стічних вод з підсобних приміщень в тих випадках, коли самопливом стоки не можуть переміщатися в централізований колектор каналізації. Одночасно до пристрою підключається до 4 точок (унітаз, біде, мийка тощо). Для запобігання гідроударів Saniaccess 3 має зворотний клапан. Для запобігання поширенню в приміщенні неприємних запахів, встановлений фановий клапан з фільтром.

   Пристрій легко обслуговується !

Переваги каналізаційної установки SFA Saniaccess 3

1. Висока точність виготовлення всіх частин пристрою.

2. Станція має невеликі розміри і вагу, готова до установки і включенню в роботу.

3. Всі елементи розташовані в одному корпусі.

4. До складу комплекту входить зворотний клапан для установки на вихідному трубопроводі.

5. У кришку станції вбудований фановий клапан з фільтром, який не дає розповсюджуватися поганим запахам.

6. Надійний механізм подрібнення.

7. Тиха робота.

Габарити і характеристики насоса подрібнювача СФА (Франція)

Купити SFA Saniaccess3 насос для унітазу, умивальника, біде, душової кабіни

Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Рівне, Полтава, Черкаси, Кіровоград, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, і інші міста України.

   Інструкція опис каналізаційної установки СФА (Сані Аксес3)

   Технічний каталог продукції SFA (Made in France)

   Каталог продукції насосів СФА (Франция)

Зворотний дзвінок