0 товарів, 0 грн
SFA Sanicompact 43
SFA Sanicompact 43
SFA Sanicompact 43
22 680 грн

Унітаз SFA Sanicompact 43 оснащений вбудованим подрібнюючим механізмом і насосом для примусової відкачування стічних вод.  Це обладнання спеціально розроблено для ситуацій, коли неможливо забезпечити відведення стоків самопливом через різних рівнів розміщень центрального вузла і стояка.

 Сфера застосування обладнання – туалети у приватних будинках і котеджах, готелях, комерційних приміщеннях, офісних будівлях, фітнес-центрах, ресторанах і заміських клубах. Унітаз з примусовим відведенням стоків часто встановлюють на кораблях, яхтах і катерах.

Переваги обладнання

Унітаз з насосом SFA Sanicompact 43 працює практично безшумно, менше 12 дБ. Але це далеко не єдина перевага такого обладнання:

 • можлива робота в автономному режимі;
 • компактні розміри і сучасний дизайн, який відмінно впишеться в будь-який інтер'єр;
 • простота монтажу і підключення, впорається навіть починаючий майстер;
 • можливість установки обладнання на пізній стадії ремонту.

Унітаз SFA Sanicompact 43 можна встановлювати навіть в невеликих за розмірами санвузлах. Додатково до нього може бути підключений умивальник. При цьому немає необхідності в окремому насосі, измельчительном ріжучому механізмі або приставному бачку. Це найбільш компактна модель в лінійці, в якій спочатку вже передбачено все необхідне.

Технічні характеристики пристрою

Унітаз SFA Sanicompact 43 оснащений системою ECO+ дозволяє використовувати строго певний об'єм води, який необхідний в тому чи іншому випадку. Це допомагає знизити її витрата. Завдяки автоматичного включення і вимикання насоса економиться і електроенергія.

Робота системи ECO+ контролюється програмно і може бути налаштована фахівцем після завершення установки обладнання. Наприклад, допускається регулювання тривалості циклу промивки. Внесені зміни зберігаються в подальшому навіть при відключенні електроживлення.

Технічні характеристики SFA Sanicompact 43:

 • максимальний напір – 3 м;
 • припустиме видалення від колектора в горизонтальній площині – 30 м;
 • споживана потужність – 550 Вт;
 • ступінь захисту від впливу вологи і забруднень – IP44;
 • рекомендований діаметр труб для підключення відкачування – 32 мм;
 • допустима температура рідини +35 º С;
 • напруга живлення (побутова мережа) – 220-240 В, 50 Гц;
 • габарити пристрою – 390х430х445 мм.

Комплектація і особливості монтажу

У комплекті з унітазом SFA Sanicompact 43 поставляється набір кріплення до підлоги. Вони не тільки спрощують монтаж даного сантехнічного обладнання, але й зменшують можливу під час роботи вбудованого насоса вібрацію.

Додатково у комплектацію входить кришка унітазу з функцією плавного закриття і зворотний клапан, який захистить систему від поворотного переливу відведених стоків.

При підключенні SFA Sanicompact 43 до системи водопостачання необхідно обов'язково передбачити кран перекривання води.Якщо вода у вашому регіоні має домішки твердих частинок, наприклад піску, то слід встановити ще і механічний фільтр.  Важливо розуміти, що якість зливу буде прямо залежати від напору.  Якщо його недостатньо, то коректна робота обладнання не гарантується. Оптимальний тиск - 1.7 бар.

Унітаз SFA Sanicompact 43 призначений для відводу стічних вод, забруднених фекальними масами і туалетним папером.  Кидати в нього сторонні предмети або засоби індивідуальної гігієни категорично заборонено.  Це може привести до виходу з ладу різального механізму.  Заборонено використовувати вбудований насос для перекачування рідин, що містять масла або розчинники.

Сантехнічне обладнання SFA Sanicompact 43 виробляється у Франції.  Офіційна гарантія - 2 роки.

Зворотний дзвінок