0 товарів, 0 грн
SFA Sanicom 1
SFA Sanicom 1
SFA Sanicom 1
46 555 грн

Запропонована модель санітарної каналізаційної установки відрізняється від аналогічних агрегатів підвищеною продуктивністю і можливістю частого використання.  Головним плюсом даного насоса SFA Sanicom 1 є відкритий доступ до електричного двигуна.  Це дає можливість в будь-який зручний момент виконувати технічне обслуговування електрочастини, витрачаючи мінімальну кількість часу.  Застосовується дана сантехнічна установка для забезпечення відкачування стічних вод в ванних кімнатах, кухнях і інших приміщеннях в квартирах, приватних будинках, готелях, ресторанах, офісних будівлях, пралень, перукарень та інших об'єктах.  До каналізаційної установки SFA Sanicom 1 можна підключити раковини, ванни, пральні і посудомийні машини, душові кабіни

SFA Sanicom 1

Важливо! Підключення унітазу не передбачено – відсутній механізм подрібнення. Цей фактор необхідно приймати до уваги при виборі установки для відкачування стічних вод.

Використання такого сантехнічного агрегату виправдане у випадку знаходження централізованої каналізаційної системи на великій відстані, а також при поганій її природної відкачування.

Зазначимо, що електричний двигун не контактує з вологою, оскільки ємність для збору стічних вод розміщується окремо від нього.

Переваги каналізаційного насоса SFA Sanicom 1

  • Мінімальний рівень шуму, який створюється в процесі експлуатації. Вібрація також практично не відчувається – використовуються спеціальні вібропоглинаючі кріплення.
  • Швидкий монтаж, який можливий завдяки конструктивній продуманості агрегату.
  • Повна відповідність всім існуючим стандартам якості.
  • Застосування якісних матеріалів і комплектуючих при виготовленні виробу.
  • Автоматична робота, що дозволяє мінімізувати втручання користувача.
  • Просте технічне обслуговування, яке вимагаємо невелику кількість часу.
  • Завод-виробник надає експлуатаційну гарантію 2 роки на запропоновану модель установки для відкачування брудної води.

Зазначимо, що насос SFA Sanicom 1 вільно пропускає сторонні частинки розміром до 8 мм. Більш великі елементи не зможуть вільно пропускати системою, що може викликати засмічення в трубопроводі.

ТТХ запропонованої моделі

Відкачування стічних вод по горизонталі становить до 100 метрів, що дозволяє монтувати цю модель на будь-якій відстані від централізованої системи каналізації (в межах вказаного значення). Видалення відпрацьованої води по вертикалі можлива до 10 метрів – установка насоса SFA Sanicom 1 може здійснюватися в підвальних приміщеннях, які знаходяться нижче рівня каналізації.

Діаметр підключення трубопроводу для відкачування становить 32 мм. Цей фактор необхідно приймати до уваги при виборі і покупці установки для видалення стічних вод.

Максимальна температура води пропускається – 90 градусів (при короткочасній роботі). Каналізаційна установка має ступінь захисту IP44 (виключає попадання всередину агрегату пилу і частинок (розмір більше 1 мм) і крапель/бризок, падаючих під будь-яким кутом).

Живлення здійснюється від звичайної мережі 220-240В, частотою 50 Гц. Електричний двигун має потужність 1,3 кВт і розрахований на безперервну експлуатацію.

Висока потужність гарантує швидку відкачування стічних вод в будь-яких типах об'єктів (квартира, приватний будинок, готель, ресторан і т. д.), але за умови, що у воді відсутні великі сторонні тіла, які можуть викликати засмічення в трубопроводі.

Як працює каналізаційна установка SFA Sanicom 1

Ємність для зберігання брудної води поступово наповнюється і коли її рівень досягне певної позначки - спрацює датчик рівня.  Він включає насос, який забезпечує відкачування води в каналізаційну систему.  Коли бак стає порожній, робота електричної частини агрегату припиняється і він знову готовий до подальшої експлуатації.  При необхідності можна встановити зовнішню систему сигналізації, яка буде оповіщати користувача при перевищенні рівня води в резервуарі.

Купити насос SFA Sanicom 1 для відкачування стічних вод можна в нашому інтернет-магазині з доставкою в будь-яке місто України. Надаємо гарантію на всю сантехнічну продукцію.  Отримати необхідну інформацію можливо на сайті у відповідних розділах або зв'язавшись з нашим менеджером (зателефонувати за вказаним номером, онлайн-чат, електронна пошта).  Консультанти нададуть необхідну допомогу при виникненні питань щодо запропонованого асортименту, незалежно від складності.

Зворотний дзвінок