0 товарів, 0 грн
SFA Sanivite
SFA Sanivite
SFA Sanivite
20 662 грн

Каналізаційна установка SFA Sanivite використовується для відведення брудної води від кухонних мийок, душових кабін, ванн, раковин, біде, пральних і посудомийних машин. Кухонний насос SFA застосовується для вимушеного відкачування брудної стічної води в тих місцях, де самостійне її стікання ускладнене або неможливе. Запропонована модель каналізаційної установки SFA Sanivite використовується для під'єднання сантехнічних приладів з подальшим відведенням вод в каналізаційну систему.

Важливо! До даної установці підключення унітазу неможливо, що необхідно враховувати при виборі. При виникненні питань щодо запропунованого обладнання рекомендуємо звернутися до наших консультантів за допомогою.

Каналізаційна установка SFA Sanivite

Запропонована модель насоса має невеликі розміри, що дозволяє виконувати установку під кухонною мийкою або у санітарній шафі, що максимально прискорює процес монтажу. Надійність конструкції пояснюється якісною збіркою і застосуванням міцного пластику.

Тиха робота пристрою і відсутність вібрацій не доставляє ніяких проблем при її експлуатації, що робить конкретну модель популярною і затребуваною серед власників квартир або невеликих дачних будинків. Використовується електричний двигун має потужність 400 Вт. Максимальна відстань відкачування стоків в горизонтальній площині – 50 м, у вертикальній – 5 м через трубопровід діаметром 32 мм, Гранична температура – 65 градусів (короткочасна робота).

Каналізаційний насос SFA Sanivite підключається до стандартної мережі електроживлення – досить мати поруч підходящий функціонуючий роз'єм.

Завод-виробник надає експлуатаційну гарантію 2 роки, термін служби – 10 років. Використання вугільного фільтра виключає поширення неприємних запахів. Кількість доступних входів – 4, що дозволить підключити до насоса SFA Sanivite необхідне оснащення.

Переваги запропонованої продукції

- До особливостей SFA Sanivite слід віднести наступне:

- Тривалий робочий ресурс (при правильному і своєчасному ТО).
- Швидка установка, що не вимагає спеціального оснащення – потрібні стандартні інструменти для сантехнічних робіт.
- Можливість перенести кухню в будь-яку точку приміщення.
- Безпеку для навколишніх людей – використання екологічно чистих матеріалів при виготовленні.
- Тиха робота, яка можлива завдяки конструктивним особливостям.
- Невелика споживана потужність.

Порада. При виникненні несправностей або для проведення ТО рекомендується звертатися в спеціалізовані центри. Самостійне усунення поломки може призвести до повної втрати працездатності.

Каналізаційний насос SFA Sanivite може бути доукомплектований аварійною сигналізацією, яка сповістить користувача про перевищення допустимого рівня води в баку. Це дозволить своєчасно відключити живлення установки.

Що отримує користувач, використовуючи SFA Sanivite


Перше – недопущення накопичення брудних стоків в трубопроводах, які можуть стати причиною засмічення і неприємного запаху. Застосування даної установки раціонально у випадках розміщення сантехніки нижче рівня каналізації або великої відстані до стояка.

Друге – повна автоматизація роботи, тобто каналізаційна установка SFA Sanivite не потребує стороннього втручання людини у свою роботу. Технічні огляди проводяться по мірі необхідності, якщо є привід для цього.Монтаж такого устаткування займає мінімальну кількість часу і сил - продумана конструкція максимально сприяє цьому.  Установка може здійснюватися і самостійно, але за умови наявності необхідних навичок і знань.

 Конструкція і принцип роботи

SFA Sanivite складається зі спеціального резервуара для накопичення брудної води, датчика рівня і електричного насоса.  Стічні води, потрапляючи в ємність, поступово там накопичуються і після досягнення необхідної позначки (рівень пуску) датчик подає сигнал для включення насоса, який виконує відкачування.  При зменшенні рівня стічних вод у ємності нижче заданого, електронасос відключається.

Купити каналізаційну установку SFA Sanivite в Києві з доставкою в будь-яке місто України можна в нашому інтернет-магазині.  Для цього достатньо зателефонувати за вказаним номером телефону і обговорити всі моменти замовлення з менеджером.  Надаємо гарантію вигідних цін - прямі поставки від виробника.  Консультанти нададуть відповіді на всі поставлені запитання щодо запропонованої продукції.

Зворотний дзвінок