0 товарів, 0 грн
SFA Sanifloor 1
SFA Sanifloor 1
SFA Sanifloor 1
21 282 грн

Запропонована модель каналізаційної установки являє собою санітарний насос для душових кабін без піддону.  Основне призначення Sanifloor 1 - забезпечити якісний і швидкий злив води в систему каналізації.  Відмінною особливістю запропонованої моделі є можливість оперативної відкачування води, незалежно від її кількості.  Відзначимо, що насос Sanifloor 1 включається автоматично, тобто  повністю автоматизований пристрій, що не вимагає стороннього втручання людини.  Конструкція складається з електронасоса і сифона (для трапа висотою 6,8 см).  Робота пристрою починається при попаданні води в сифон - встановлений датчик визначає наявність вологи і запускає електричний двигун.

Sanifloor 1

Потужність двигуна – 400 Вт, що дозволяє економити на споживанні електроенергії. Діаметр підключаються труб – 32 мм, що слід враховувати при виборі каналізаційної установки. Відкачування стічних вод відбувається на відстані до 30 метрів (горизонтальна площина) і 3 м по вертикалі.

Порада. В процесі монтажу рекомендується встановлювати відстань між санітарним насосом Sanifloor 1 і сифоном не більше 3 м для горизонтальних труб і 0,3 м для вертикально встановлених труб (припис заводу-виробника, яке повинно виконуватися завжди).

Наявність фільтра виключає попадання волосся в систему трубопроводу, що у більшості випадків викликає засмічення. Його очищення займає мінімальну кількість часу, що робить технічне обслуговування сифона простим і зручним для будь-якого користувача.

Переваги запропонованої моделі

До особливостей Sanifloor 1 необхідно віднести наступне:

- Тривалий період експлуатації (при дотриманні правильного ТО).
- Автономність роботи – не потрібне стороннє втручання людини, за винятком очищення фільтра.
- Беззвучність – рівень створюваного звуку становить 30 дБ, що порівнянно з пошепки або тиканьем годин, що дозволяє не відволікатися на сторонні звуки під час прийняття гігієнічних процедур.
- Просте ТО – зняття фільтра займає кілька хвилин часу за допомогою викрутки.
- Висока продуктивність.
- Міцний пластиковий корпус – використовуються високоміцні полімерні склади.
- Невелика споживана потужність.
- Наявність фільтраційної системи з активованого вугілля, що не допускає поширення неприємних запахів під час роботи пристрою.

 

Важливо! Комплектація санітарного насоса Sanifloor 1 включає в себе докладну інструкцію і електричний кабель для підключення до мережі. При виникненні питань щодо даної моделі рекомендуємо зв'язатися з нашим консультантом, зателефонувавши за вказаним телефоном.

Цей санітарний насос розроблений у повній відповідності з промисловими нормами. Контроль якості виробу здійснюється відповідно до ISO 9001 і 14001. Для постійного і надійного функціонування рекомендується дотримуватися встановлені правила монтажу і ТЕ, що має зазначені терміни.

Установка


Монтаж насоса Sanifloor 1 виконується таким чином, щоб у майбутньому виключити проблеми з його обслуговуванням або наступних перевірок. Встановлюючи цей виріб, слід переконатися в тому, що воно не стикалося перегородок приміщення. При його установці потрібно постійно стежити за станом електричного кабелю, що з'єднує трап з електронасосом.

Ставити насос потрібно на ідеально плоску поверхню підлоги, що виключить можливі збої в роботі противовибрационных затискачів.Кріплення труб для відводу стоків виконується так, щоб відстань між кріпильними елементами було не більше 1 метра.  Установка може виконуватися з правого або з лівого боку душа, що потрібно пам'ятати.

 Плюси від використання санітарного насоса Sanifloor 1

- Не потрібно турбуватися про застояної воді в трубопроводі - потужний насос відкачає всю рідину в каналізаційну систему.
 - Труби ніколи не засміченими волоссям - фільтр не допускає їх потрапляння в труби.
 - Технічне обслуговування проводиться в міру потреби - очищення фільтра.
 - Проста установка, яка може здійснюватися самостійно (за умови наявності вміння і знань, як це робиться).
 - Порада.  При виникненні труднощів з монтажем рекомендуємо звернутися до сантехнікам, які володіють необхідним досвідом і навичками.

Купити санітарний насос Sanifloor 1 для душа за вигідною ціною в Києві можна в нашому спеціалізованому інтернет-магазині. Надаємо гарантію на швидку і своєчасну доставку по всій території України - співпрацюємо з «Новою Поштою».  Вся інформація розміщена на сайті у відповідних розділах - ознайомитися з нею можливо в будь-який час.

Зворотний дзвінок