0 товарів, 0 грн
SFA SANICUBIC 2 XL
SFA SANICUBIC 2 XL
SFA SANICUBIC 2 XL
122 275 грн

Дана каналізаційна установка випускається в декількох варіантах виконання - для мережі 220В (однофазної) і 380 (трифазного). Застосовується SFA SANICUBIC 2 XL для видалення стічних вод від кількох туалетів, ванних кімнат, кухонь, пралень і т.д.  Відмітна особливість запропонованої каналізаційної установки SFA SANICUBIC 2 XL - можливість підключення до існуючої системи «розумний дім».  Це дозволяє максимально автоматизувати процес відкачування стічних вод в каналізацію.  Використання двох двигунів забезпечує швидке і якісне видалення брудної води, незалежно від її обсягу.  Вбудована система сигналізації оповіщає про перевищення допустимого рівня брудної води в резервуарі, ємність якого становить 120 літрів.

SFA SANICUBIC 2 XL

Насос SFA SANICUBIC 2 XL широко застосовується в житлових і громадських будівлях, ресторанах, промислових підприємствах, в установах освітнього типу, готелях/готелях, магазинах і торгових центрах. Також, може використовуватися для об'єднання стічних вод від кількох квартир, що сьогодні актуальне рішення проблеми з видаленням брудної води.

Висока герметичність корпусу дозволяє встановлювати дане сантехнічне обладнання у підвалах з підвищеною вологістю, що є безсумнівною перевагою системи. IP68 забезпечує максимальний захист від проникнення пилу і вологи – можна встановлювати каналізаційну установку SFA SANICUBIC 2 XL навіть під водою на будь-який проміжок часу.

Технічні характеристики запропонованої моделі

 1. Гранична пропускна здатність стічних вод – 40 м3/ч.
 2. Ємність для зберігання брудної води – 120 літрів.
 3. Діаметр підключається труби для відкачування – 80 або 100 мм.
 4. Підключається трубопровід для вентиляції – 75 мм.
 5. Харчування насоса SFA SANICUBIC 2 XL – 220В, 50 Гц. Моделі випускаються з підключенням до однофазної або до трифазної мережі. Вибір насоса здійснюється в залежності від вимог користувача і умов його експлуатації.
 6. Встановлені 2 електричних двигуна до 2000 Вт.
 7. Максимальна температура води пропускається – 70 градусів (за умови протікання не більше 5 хвилин).
 8. Маса – 55 кг

Рада. Оскільки максимальна споживана сила струму становить 16 А, необхідно подбати про систему захисту каналізаційної установки – встановити автоматичний вимикач на відповідної величини (16 ампер), який забезпечить миттєве відключення агрегату від живильної мережі при виникненні перевантаження. Такий запобіжний захід дозволить експлуатувати насос SFA SANICUBIC 2 XL протягом багатьох років.

Комплектація

До складу даної моделі входять два асинхронних двигуна (по 2 кВт), високоміцний корпус з полімерних матеріалів, що володіє абсолютною герметичністю, 2 вбудованих зворотних клапана, пульт дистанційного керування, кабель для підключення до мережі (4 метри). Також, в комплекті поставляється звукова і візуальна система сигналізації.

Важливо! При виникненні труднощів при виборі каналізаційної установки рекомендуємо звернутися за допомогою до нашим консультантам. Це можна зробити кількома способами – зателефонувати за вказаним номером, скористатися онлайн-чатом або заповнити запропоновану електронну форму.

Переваги каналізаційного насоса SFA SANICUBIC 2 XL

 • Універсальність – можна підключати будь сантехнічне обладнання та оснащення.
 • Простий процес установки, не займає велику кількість часу.
 • Швидке технічне обслуговування (за винятком розміщення агрегату під водою).Наявність детальної інструкції по експлуатації.
 •  Застосування якісних деталей і матеріалів (ставитися як до сантехнічної частини, так і до електричної).
 •  Опрацьованість конструкції і функціоналу.
 •  Наявність гарантії від виробника (24 місяці).
 •  Установка для відкачування стічних вод SFA SANICUBIC 2 XL легко інтегрується в систему «розумний будинок», що дозволяє максимально її автоматизувати.
 •  Повна відповідність встановленим вимогам з електробезпеки.

Самостійно виконувати ремонт або технічне обслуговування не рекомендується. Краще звернутися до фахівців, які володіють необхідними навичками та вміннями, а також всі необхідним для цього інструментом.

Купити каналізаційну установку SFA SANICUBIC 2 XL підвищеної герметичності в Києві можна в нашому інтернет-магазині сантехніки.  Доставка товару здійснюється по всій території України, незалежно від місця розташування замовника (співпрацюємо з «Новою Поштою»).  На сайті розміщена вся корисна інформація - ознайомитися з нею можливо в будь-який зручний час.

Зворотний дзвінок