0 товарів, 0 грн
SFA Sanitop
SFA Sanitop
SFA Sanitop
21 371 грн

Запропонована модель установки для примусової відкачування стічних вод призначена для підключення унітазу і умивальника. Каналізаційний насос SFA SANITOP представляє собою універсальний пристрій (2 в 1), що забезпечує якісне відкачування стічних вод.  Дана установка є оптимальним варіантом для вирішення проблем з обладнанням вбиралень як в приватних будинках, так і в міських квартирах.  Відмінною особливістю запропонованої моделі є наявність функції подрібнення фекалій за допомогою ножа подрібнювача, який виготовлений з нержавіючої сталі.  Раціонально використовувати для обладнання санвузлів у дачних будинках або тих об'єктах, де утруднений природний стік брудної води в каналізацію.

SFA Sanitop

Безшумність роботи насоса для туалету SFA SANITOP обумовлена унікальними конструкторськими особливостями. Рівень звуку при роботі становить 46 дБ, що рівноцінно звичайної розмови двох людей. Відкачування стічних вод по горизонталі можливо до 100 метрів, по вертикалі – до 5.

Насос для туалетів SFA SANITOP має електричний двигун потужністю 400 Вт, чого достатньо для якісної відкачування брудної води. Живлення пристрою здійснюється від стандартної електромережі 220 В (50 Гц). Рекомендований діаметр підключення випускної труби – 22/28/32 мм.

Клас захисту – IP 44, що передбачає відмінну захищеність від проникнення різних твердих об'єктів розміром більше 1 мм, а також крапель і бризок, падаючих під будь-яким кутом.

Рада. Головна умова для роботи каналізаційного насоса SFA SANITOP – наявність електрики і води, незалежно від типу використовуваної каналізації або повну її відсутність (септик або стічна яма).

Зазначимо, що встановлення пристрою не займає велику кількість часу завдяки відпрацьованим корпусу і загальної конструкції моделі. Конструкція виробу складається з міцного пластикового корпусу (ємність), електричного насоса з ріжучим механізмом і системою автоматики. 

Що отримує користувач від використання SFA SANITOP

Головне – можна встановлювати унітази і раковини нижче рівня каналізації, приміром, у підвалах або коли неможливо вивести рівень каналізаційної труби. Це відкриває широкі дизайнерські можливості для створення унікальних інтер'єрів приміщень з розширеним функціоналом.

До інших плюсів від застосування туалетного насоса SFA SANITOP відносяться:

  • Відкачування будь-якої кількості стічних вод в найкоротший проміжок часу.
  • Відсутня ймовірність засмічення труб – подрібнювач справляється зі своїм завданням на всі 100%.
  • Універсальність – є можливість підключення раковини (мультифункціональність), що дозволяє не купувати зайву каналізаційну установку.
  • ТО здійснюється у міру потреби або виходу з ладу електричної частини пристрою.
  • Вода ніколи не застоїться в трубах.

Якщо виникли будь-які питання щодо пропонованої моделі каналізаційного насоса SFA SANITOP, рекомендуємо звернутися до наших консультантів – зателефонувати за вказаним номером або заповнити електронну форму для отримання зворотного дзвінка.

Особливості насоса для туалету SFA SANITOP

     1. Завод-виробник надає експлуатаційну гарантію 24 місяці.
     2. Повна автоматизація – включення здійснюється при рівні 100-120 мм
     3. Ріжучий елемент не затуплюється – лазерна заточка.
     4. Невеликий рівень створюваного шуму.
     5. Просте технічне обслуговування і швидка установка.Надійність корпусу - виготовляється з високоміцних полімерних матеріалів.
     6. Ідеальне співвідношення ціна / якість.
     7. Не потрібно стороннє втручання людини при роботі.

У комплекті з каналізаційним насосом SFA SANITOP йде докладна інструкція, де дані відповіді на всі можливі питання, а також описаний процес установки.  Монтаж пристрою повинен здійснюватися фахівцем, тому що  це дозволить уникнути проблем і неприємностей, які можуть виникнути при самостійній установці.  Особисто виконувати монтаж можливо тільки в разі наявності відповідних навичок і знань.

Порада. Для безперебійної роботи пристрою слід дотримуватися всі встановлені виробником правила, які вказані в експлуатаційній інструкції.  Контроль якості виконується в незалежних лабораторіях.

Купити насос для туалету SFA SANITOP за вигідною ціною з доставкою по всій території України в Києві можна у нас.  Надаємо гарантію на весь запропонований асортимент продукції.  Отримати необхідну інформацію можливо на сайті або у консультанта (замовити дзвінок, набрати вказаний номер).

Зворотний дзвінок