0 товарів, 0 грн
SFA Sanipack
SFA Sanipack
SFA Sanipack
23 145 грн

Дана модель каналізаційної установки являє собою невелику систему вимушеної відкачування стічних вод для підвісних унітазів. Особливістю представленої моделі є її розміри, а саме плоска форма, що дозволяє виконувати установку за екраном або в стіні. Насос SFA Sanipack дозволяє економити корисний місце в кімнаті, не псуючи при цьому існуючий інтер'єр приміщення.  Глибина запропонованої моделі становить 12 см, що і забезпечує його установку прямо за підвісним унітазом.  При необхідності можна підключити і душ.

SFA Sanipack

Рада. Для подальшого обслуговування каналізаційної установки SFA Sanipack необхідно заздалегідь передбачити наявність ревізійного люка. Це дасть можливість максимально швидко і комфортно проводити огляди пристрої і виконувати заміну деталей при їх виході з ладу.

Запропонована модель насоса має спеціальні ножі, які забезпечують подрібнення фекальних відходів і туалетного паперу, що виключає засмічення каналізаційних труб. Відкачування по висоті складає до 4 метрів, по горизонтальній площині – до 100м.

Що виділяє насос SFA Sanipack

Перша особливість – використання звукопоглинаючих матеріалів при виготовленні, які зменшують рівень створюваного шуму через підлогу. Опори двигуна в той час поглинають вібрацію. Наступне – наявність фільтраційної системи (активоване вугілля), який виключає виникнення неприємних запахів.

Відзначимо можливість додаткової установки системи сигналізації, основне призначення якої – своєчасно повідомити користувача про перевищення допустимого рівня води в ємності. Це дозволить вчасно вжити необхідних заходів. Пристрій являє собою мембранний перемикач.

До інших достоїнств каналізаційного насоса SFA Sanipack потрібно віднести:

 1. Універсальність – крім підключення підвісних унітазів можна під'єднати умивальник, душ або біде.
 2. Повна відповідність характеристик зазначених виробником.
 3. Просте технічне обслуговування – раніше підготовлений люк максимально сприяє цьому.
 4. Швидка установка завдяки компактним розмірам.
 5. Наявність експлуатаційної гарантії від виробника на 24 місяці.
 6. Безпечний для оточуючих людей – використання екологічно чистих матеріалів, що не виділяють шкідливих випарів.
 7. Потрібно тільки в певних випадках.
 8. Міцний корпус, який виготовляється з високоміцних полімерних складів.
 9. Якісна заточування різального елемента (ножа), який тривалий час не піддається затуплению.

Важливо! При виникненні питань щодо запропонованої моделі рекомендуємо звернутися за допомогою до консультанта будь-яким зручним способом – дзвінок за вказаним телефоном, заповнити заявку для зворотного зв'язку.

Як працює насосна установка SFA Sanipack

Принцип роботи даної моделі наступний: після спуску води в унітазі/біде/умивальнику/душі, вона поступає у спеціальну ємність, яка заповнюється по мірі її надходження. Досягнувши певного рівня заповнення, спрацьовує датчик, який включає подрібнювач (3-4 секунди безперервної роботи). Потім включається насос і всі стоки видаляються. По завершенні цієї процедури пристрій знову готове до подальшої експлуатації.

6 причин придбати насос SFA Sanipack:

 1. Тривалий період експлуатації.
 2. Практичність і універсальність - забезпечення видалення стічних вод з будь-якої сантехніки, що робить непотрібним покупку додаткових каналізаційних установок.
 3.  Швидка відкачування.
 4.  Можливість розширення.
 5.  ТО здійснюється тільки в міру необхідності.
 6.  Виключається ймовірність утворення застою в трубах і можливих засмічень.

Головна причина придбати подібне обладнання - можливість облаштовувати будь-які приміщення під конкретні потреби.  Наприклад, в підвалі можна без особливих проблем встановити душову кабіну або умивальник, незважаючи на те, що кімната розташовується нижче рівня прокладеної каналізаційної системи.

Купити каналізаційний насос SFA Sanipack в Києві з доставкою в будь-яке місто України можна в нашому інтернет-магазині. Надаємо гарантію своєчасного постачання товару, незалежно від місцезнаходження замовника.  В процесі обговорення рекомендуємо надавати достовірну інформацію нашим співробітникам - це дозволить уникнути проблем з оплатою або термінів транспортування.

Вся інформація, що цікавить розміщена на сайті у відповідних розділах - ознайомитися з нею можливо в будь-який зручний час.

Зворотний дзвінок