0 товарів, 0 грн
SFA Sanispeed
SFA Sanispeed
SFA Sanispeed
18 760 грн

Запропонована модель каналізаційної установки забезпечує швидке відкачування стічних вод.  Завдяки наявності системи охолодження можлива тривала робота зі стоками високої температури (до 75 градусів).  Даний фактор робить насос SFA Sanispeed ідеальним для експлуатації у ванній, пральні або на кухні.  Завод-виробник надає експлуатаційну гарантію на конкретну модель на 24 місяці, що є вагомим плюсом при виборі.

SFA Sanispeed

Рада. Якщо виникли питання стосовно цієї каналізаційної установки SFA Sanispeed рекомендуємо зв'язатися з нашим консультантом, який в найкоротший період вирішить проблему (телефонний дзвінок, онлайн-чат).

Відзначимо, що дана модель не призначена для підключення унітазів, оскільки в ній відсутній механізм подрібнення фекалій. Цей фактор слід брати до уваги при покупці.

Характеристики SFA Sanispeed. Принцип роботи

Відмінною особливістю цієї каналізаційної установки є можливість підключення системи аварійної сигналізації, яка сповіщає користувача про перевищення рівня води в ємності. Відкачування по горизонталі здійснюється на відстані до 70 метрів, по вертикалі – до 7 м.

Використовується електричний мотор має потужність 400 Вт, який підключається до стандартної мережі 220В, 50 Гц. Наявність 4 виходів для підключення дозволяє підключити необхідну сантехніку. Роз'єм для відкачування – 32 мм, відповідно потрібно використовувати необхідний діаметр труби.

Каналізаційний насос SFA Sanispeed має вбудовану систему фільтрації (активоване вугілля), яка виключає виникнення неприємних запахів при експлуатації пристрою.

Принцип дії запропонованої установки полягає в наступному: при досягненні заданого рівня стічних вод у ємності, спрацьовує датчик. Він включає електричний насос, який відкачує всю зібралася рідина в каналізаційну систему. Робота пристрою припиняється, як тільки рівень води зменшується до встановленого.

Каналізаційна установка є автоматизованою, що виключає втручання людини в її роботу, за винятком технічного обслуговування.

Що виділяє насос SFA Sanispeed

  • Наявність експлуатаційної гарантії від виробника.
  • Тривалий період експлуатації – використання якісних матеріалів і комплектуючих.
  • Швидка і проста установка – невелика маса і компактні розміри сприяють цьому.
  • Тиха робота агрегату – застосування ізоляційних матеріалів і унікальної технології збірки забезпечує мінімальний рівень створюваного шуму при його експлуатації.
  • Технічне обслуговування проводитися у визначених випадках.
  • Використання високоміцного полімерного складу при виготовленні корпусу.
  • Економічність – невелика споживана потужність.

Застосування каналізаційної установки раціонально у разі розташування центральної каналізації на великій відстані і слабкою природної відкачування. Крім цього, насосна установка SFA Sanispeed дозволить облаштувати підвальні приміщення (встановити ванни, раковини, душові кабіни тощо), які знаходяться нижче рівня каналізації.

Рада.Самостійно виконувати ремонт або ТО не рекомендується, оскільки це може привести до втрати функціональності. Краще звернутися до фахівців, які мають необхідним навичками і вміннями.

Що отримує користувач від використання SFA Sanispeed

Головне - виняток ймовірності засмічення труб, тому що  потужний мотор створює високий тиск для відкачування стічних вод. Наступне - практичність і універсальність, яка дає можливість економити гроші на придбання додаткових каналізаційних установок.

Наявність системи охолодження - основна перевага, що дозволяє експлуатацію каналізаційної установки SFA Sanispeed тривалий проміжок часу.

Ця модель користується великою популярністю і попитом серед власників кафе, ресторанів і барів, кухні яких розташовані в підвальних приміщеннях - швидка і якісна відкачка всіх стічних вод.

Купити каналізаційний насос SFA Sanispeed в Києві з доставкою по всій території України можна в нашому інтернет-магазині. Забезпечуємо швидку транспортування товару - співпрацюємо з «Новою Поштою».  Щоб зв'язатися з нашим менеджером, достатньо зателефонувати за вказаним номером або залишити заявку для зворотного зв'язку (потрібно заповнити електронну заявку).  В процесі обговорення замовлення рекомендуємо надавати достовірну інформацію - це дасть можливість уникнути проблем з термінами транспортування або оплатою.

Зворотний дзвінок