0 товарів, 0 грн
SFA SANICUBIC 1
SFA SANICUBIC 1
SFA SANICUBIC 1
79 809 грн

   Каналізаційна станція SFA SaniСubic 1 забезпечує надійну безперебійну роботу господарського блоку і туалету. Пристрій вбудовується в автономну каналізаційну систему житлового будинку. Ефективно відводить стічні води від раковини умивальника, стаціонарної ванни або душової кабінки, кухонної мийки, посудомийної і пральної машин, а також фекальні стоки з туалету. Відстань, на яке відводяться побутові стоки становить 110 метрів. Станція здатна перекачувати каналізацію з підйомом на висоту до 11 метрів. Є вбудований зворотний клапан. Зовнішня звукова і світлова сигналізації дозволяють на відстані стежити за роботою станції. Максимальна температура перекачується рідини - до 90 градусів. Прийомний акумулюючий бак насосної станції забезпечений трьома пневматичними датчиками рівня. Вони надійно контролюють ефективну роботу насоса і подають сигнал у разі виникнення аварійної ситуації. Система подрібнення сторонніх предметів, що потрапляють в приймальний патрубок, має високу продуктивність. Каналізаційну станцію можна застосовувати не тільки для житлових будинків, а й для підприємств малого бізнесу. Скорочена абревіатура (КНС).

Каналізаційна станція SFA Saniсubic 1 (КНС)

   Після монтажу SFA Saniсubic 1 не потрібно будеть робити ніяких змін в існуючій системі каналізації при установці в цокольному поверсі або підвалі будівлі побутових сантехнічних приладів.

   SFA Saniсubic 1 ефективно транспортує гарячі і холодні стоки в тих ситуаціях, коли вони самостійно не перетікають в колектор каналізації. Установка має максимальну кількість підключень (п'ять) різних діаметрів. Можуть приєднуватися машини для миття посуду і прання, які створюють гарячі стоки, відведення конденсату від кондиціонера, будь-які інші прилади, унітаз. Апарат оснащений зворотним і повітряним клапанами.

   Установка проста в повсякденній роботі !

Переваги каналізаційної установки SFA Saniсubic 1

1. Велика продуктивність.

2. Компактна станція може бути швидко змонтована і запущена в роботу.

3. Велика кількість підключень для різних діаметрів трубопроводів.

4. До складу пристрою входять повітряний і зворотний клапана.

5. Чи можуть транспортуватися стічні води з високою температурою.

6. Приєднувальний набір входить в комплектацію пристрою.

7. Сильний механізм системи подрібнення.

Габарити і характеристики каналізаційної насосної станції СФА

Купити каналізаційну насосну станцію SFA Saniсubic1

Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Рівне, Полтава, Черкаси, Кіровоград, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, і інші міста України.

    Інструкція опис каналізаційної установки СФА (Санікубік)

    Технічний каталог продукції SFA (Made in France)

    Каталог продукції насосів СФА (Франция)

Зворотний дзвінок