0 товарів, 0 грн
SFA SANIACCESS Pump
SFA SANIACCESS Pump
SFA SANIACCESS Pump
22 659 грн

   Каналізаційна станція SFA SaniAccess Pump - компактний комбінований пристрій, який повністю забезпечує господарські потреби будинку. Система автономної каналізації, обладнана цією станцією, дозволяє відводити побутові стічні води будь-якої температури. До пристрою можна одночасно підключати кілька сантехнічних приладів: раковину для вмивання, біде, душову кабіну, стаціонарну ванну, пральну і посудомийну машини. Основна відмінність даної моделі в тому, що вона здатна на короткий час (до 30 хвилин) перекачувати забруднену воду з температурою 75 градусів. Цього часу достатньо, щоб злити господарські стоки з пральної машини після прання або після миття посуду в посудомийній машині. Насосна станція відкачує господарські стоки на висоту по вертикалі до 5 метрів, а на відстань по горизонталі до 50 метрів. Простота конструкції і невеликі розміри дозволяють швидко і легко монтувати пристрій в невеликому приміщенні. Має зовнішній зворотний клапан і вугільний фільтр для відкачуваних стоків. При необхідності заміни окремих елементів станції не потрібно знімати насос.

Каналізаційна установка SFA Saniaccess Pump

   Після монтажу Saniaccess Pump власникові не доведеться проводити додаткових змін в системі домашнього водовідведення при установці в підвальному приміщенні або цокольному поверсі пральної машини.

   Saniaccess Pump служить для перекачування гарячої та холодної стічної води в тих ситуаціях, коли вони самопливом не відводять в колектор міської каналізації. Основне призначення - підключення побутових машин з гарячими стоками (посудомийної або пральної). Крім них, можна підключати пристрої з холодними стоками. Апарат оснащений клапанами: зворотним і фановим.

   Установка проста в експлуатації !

Переваги каналізаційної установки SFA Saniaccess Pump

1. Висока точність розмірів всіх елементів пристрою.

2. Компактна станція підготовлена ​​до монтажу і пуску в роботу.

3. Двигун, насос і приймальний бак суміщені в єдиному корпусі.

4. До складу пристрою входять зворотний і повітряний (фановий) клапан.

5. Можуть перекачуватися гарячі стоки з температурою до 75 градусів.

6. Приєднувальний комплект входить в комплектацію обладнання.

7. Тиха робота.

Габарити і характеристики насоса подрібнювача СФА (Франція)

 

Купити SFA Saniaccess Pump насос для кухні або пральні

Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Рівне, Полтава, Черкаси, Кіровоград, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, і інші міста України.

   Інструкція опис каналізаційної установки СФА (Сані Аксес Памп)

   Технічний каталог продукції SFA (Made in France)

   Каталог продукції насосів СФА (Франция)

Зворотний дзвінок