0 товарів, 0 грн
SFA Sanicompact Comfort
SFA Sanicompact Comfort
SFA Sanicompact Comfort
39 018 грн

Відмінною особливістю запропонованої каналізаційної установки є її розміри. Каналізаційна установка SFA Sanicompact Comfort є підвісний унітаз з вбудованим насосом з функцією подрібнення фекалій.  Ця особливість дозволяє економити корисний простір, оскільки все знаходиться в одному корпусі.  Таке конструкторське рішення - головна причина популярності і великого попиту серед користувачів.

SFA Sanicompact Comfort

Унікальність запропонованої моделі – відсутня потреба у придбанні каналізаційної установки і унітазу окремо, тобто агрегат вдало поєднує в собі кілька окремих сантехнічних предметів (2 в 1). Висока якість унітазу SFA Sanicompact Comfort обумовлено використанням якісної кераміки, пластику та надійної електричної частини.

Отримати відповіді на всі виниклі питання щодо цієї каналізаційної установки, зверніться до нашого консультанта або відвідавши відповідний розділ на сайті.

Технічні характеристики

Діаметр труби для відкачування стічних вод – 32 мм, що потрібно враховувати при підборі агрегату для відкачування стічних вод. Насос має електричний двигун потужністю 550 Вт, що забезпечує швидке видалення брудної води.

Подрібнювач являє собою ножі з лазерним заточуванням справляється з поставленим завданням на 100%. Відкачування по горизонталі – 100 метрів, по вертикалі – 3 м, що дозволяє встановлювати підвісний унітаз SFA Sanicompact Comfort навіть у підвальних приміщеннях, що мають рівень нижче каналізації. Допустима температура використовуваної води – 35 градусів.

В комплект поставки входить самодоводящаяся кришка і рама, що забезпечує максимальний комфорт при використанні. Кріплення є універсальним, що забезпечує швидкий і надійний монтаж сантехнічного агрегату.

Переваги SFA Sanicompact Comfort

 • Є експлуатаційна гарантія від виробника 24 місяці.
 • Компактні розміри, що дозволяють економити вільний простір.
 • Універсальність – дана модель представляє ідеальне поєднання підвісного унітазу і каналізаційної установки.
 • Застосування якісних і надійних матеріалів і комплектуючих деталей.
 • Швидкий процес установки і просте технічне обслуговування.
 • Мінімальний рівень створюваного шуму при роботі.
 • Відповідність міжнародним стандартам якості.

Важливо! Ємність для змиву не входить в комплект, тобто вона купується окремо. Автоматизація агрегату виключає втручання користувача в роботу.

6 причин придбати підвісний унітаз SFA Sanicompact Comfort з подрібнювачем

 1. Відкачування стічних вод можна організувати в будь-якому приміщенні і місці, навіть у тих, рівень яких нижче наявної каналізаційної системи.
 2. Виключається ймовірність засмічення трубопроводу – ножі якісно подрібнюють всі речовини природного походження.
 3. Величезний робочий ресурс – правильне технічне обслуговування максимально сприяє цьому.
 4. Висока якість зборки.
 5. Невеликі розміри, які вдало поєднують в собі два сантехнічних предмета.
 6. Нескладний догляд за каналізаційною системою SFA Sanicompact Comfort.

Виконувати ремонт самостійно не рекомендується, оскільки відсутність навичок і знань може призвести до повної втрати працездатності.  ТО і ремонтні роботи рекомендується проводити компетентних фахівців.

 Як працює унітаз з подрібнювачем SFA Sanicompact Comfort

При попаданні води в спеціальну ємність і при досягненні певного рівня, спрацьовує механізм подрібнення (включається датчиком рівня).  Протягом 3-4 секунд ножі подрібнюють все знаходяться в воді речовини, після чого активується насос і видаляє всю стічну воду.  Коли рівень води в ємності опускається до необхідного рівня агрегат знову готовий до подальшої експлуатації.

Купити підвісний унітаз SFA Sanicompact Comfort з подрібнювачем в Києві за вигідною ціною можна в нашому магазині сантехніки.  Доставка здійснюється по всій території України, незалежно від місця розташування замовника (транспортування виконується «Новою Поштою»).  Постійна наявність товару і його регулярне оновлення асортименту пояснюється прямим співробітництвом з виробником.

Контактна інформація розміщена на сайті у відповідному розділі - ознайомитися з нею можливо в будь-який час.

Зворотний дзвінок