0 товарів, 0 грн
SFA Sanicompact Pro
SFA Sanicompact Pro
SFA Sanicompact Pro
39 461 грн

Відмінною особливістю запропонованої моделі каналізаційної установки є її конструкція, яка поєднує в собі класичну модель унітазу і насоса для відкачування стічних вод.  SFA Sanicompact Pro має механізм подрібнення, який виключає ймовірність виникнення засмічення трубопроводу.  Раціонально використовувати запропоновану каналізаційну установку в місцях, де відсутня повноцінний відведення стічних вод або приміщення знаходиться рівнем нижче каналізації.  Наявність зливного бачка в даній моделі не передбачено, але є вбудований насос, підключати який необхідно до водопровідної мережі.

SFA Sanicompact Pro

Тиха робота унітазу з подрібнювачем SFA Sanicompact Pro (підлогове кріплення) пояснюється використанням якісних матеріалів із звукоізоляційними властивостями. Комплект кріплень виключає передачу вібрації на підлозі, що робить його використання максимально комфортним.

Консультанти нададуть необхідну допомогу при виникненні будь-яких питань щодо пропонованої моделі – достатньо зателефонувати за наданим номером або скористатися онлайн-чатом.

До відома. Каналізаційна установка SFA Sanicompact Pro є універсальною, оскільки випускається модель в декількох виконаннях - з можливістю підключення умивальника і без нього. Цей фактор дозволяє заощадити гроші на придбання додаткового обладнання для відкачування стічних вод.

Особливості запропонованого унітазу SFA Sanicompact Pro

До переваг конкретної моделі слід віднести:

  • Використання якісної кераміки та пластики при виготовленні каналізаційної установки.
  • Економія корисного простору.
  • Використання надійного електричного двигуна для відкачування стічних вод.
  • Повна автоматизація.
  • Не вимагає частого втручання користувача.
  • Проста і швидка установка і наступні технічні обслуговування.
  • Каналізаційна установка SFA Sanicompact Pro повністю безпечна для користувачів – виготовляється з якісних матеріалів, що не виділяють шкідливих випарів при експлуатації.

Зазначимо, що лазерна заточка ріжучих лез гарантує високу якість подрібнення, тим самим не виключаючи виникнення засмічень в трубопроводі.

Технічні характеристики моделі

Відмінною особливістю запропонованого сантехнічного агрегату є варіативність його виконання – є можливість підключення умивальника, так і без нього. Витрата води при цьому відповідний – 3,8/5 л і 1,8/3 літри.

Відкачування стічних вод по вертикалі складає до 3 м, по горизонталі – до 30 метрів. Діаметр підключаються труб для відкачування – 32 мм. Максимальна температура пропускається води – 35 градусів. Живлення насоса здійснюється від електричної мережі 220В, 50 Гц.

Залежно від моделі (з умивальником або без нього) мотор має різну потужність – 800 і 550 Вт. Вся вібрація при експлуатації гаситься за допомогою спеціального кріплення до підлоги.

Що отримує користувач при експлуатації SFA Sanicompact Pro

Головний плюс – гарантія відсутності освіти засмічень в трубах. Використання вугільного фільтра забезпечує усунення неприємних запахів. Ця установка дає можливість облаштувати туалет навіть у підвальному приміщенні, оскільки потужності насоса достатньо для відкачування стічних вод.

Наступне – не потребує зайвого стороннього втручання з боку людини.ТО проводиться в міру необхідності.  Процес установки не вимагає великої кількості часу, що можливо проробленої конструкції.

Порада.  Монтаж унітазу з подрібнювачем SFA Sanicompact Pro повинен проводиться майстрами, тому що  це дозволить виключити проблеми, які можуть виникнути в разі самостійної установки.

Конструкція SFA Sanicompact Pro.  Принцип роботи

Дана модель складається з насоса з механізмом подрібнення, керамічного унітазу, датчика рівня заповнення і ємності для зберігання стічних вод.  При попаданні води в резервуар і досягненні встановленої позначки, спрацьовує датчик рівня, який включає подрібнювач на 3-4 секунди.  Після цього активується насос і виконується відкачування брудної води.  Коли рівень води в ємності зменшується, все електричне обладнання відключається і каналізаційна установка знову готова з експлуатації.

Купити унітаз з насосом SFA Sanicompact Pro в Києві можна в нашому спеціалізованому інтернет-магазині сантехніки.  Доставка здійснюється по всій території України в будь-який вказаного міста (співпрацюємо з «Новою Поштою»).  Обговорюючи моменти замовлення з менеджером, рекомендуємо надавати достовірну інформацію щодо місця поставки і способу оплати.

Зворотний дзвінок