0 товарів, 0 грн
SFA SANIACCESS 1
SFA SANIACCESS 1
SFA SANIACCESS 1
14 774 грн

   Каналізаційна станція SFA SaniAccess 1 призначена для забезпечення стабільної роботи автономної каналізації. Пристрій розрахований на підключення всього одного сантехнічного приладу - унітазу. Тому і розрахункова температура рідини, при якій працює насосна станція, відносно невисока - 35 градусів. При максимальних сплесках температури до 50 градусів, насос здатний пропрацювати недовго - близько півгодини. Не варто перевантажувати обладнання занадто тривалою експлуатацією при підвищеній температурі, так як це негативно позначається на роботі насоса і піддає матеріали, з яких виготовлена ​​станція, додатковому навантаженню. Насосна станція відкачує фекальні води на відстань по вертикалі до 5 метрів, а по горизонталі на відстань до 100 метрів. Простота пристрою дозволяє легко монтувати станцію. При необхідності доступу до внутрішніх частин для очищення або заміни окремих елементів, пристрій легко розбирається і збирається. При цьому не потрібно демонтувати насос. Має знімний зовнішній зворотний клапан і вугільний фільтр для очищення відкачуваних фекальних вод.

Каналізаційна установка SFA Saniaccess 1

   Завдяки встановленню Saniaccess 1, тепер не доведеться проводити дорогі зміни в системі домашнього водовідведення при облаштуванні туалетної кімнати в підвальному або цокольному поверхах.

   Станція Saniaccess 1 служить для перекачування фекальної води із санвузлів в тих ситуаціях, коли фекальні стоки самопливом не відводять в централізовану каналізацію. Основне призначення насоса - підключення унітазу. Каналізаційна установка Saniaccess 1 оснащена двома клапанами: зворотним і фановим. Зворотний клапан запобігає гідроударам, а фановий оберігає від неприємних запахів.

Переваги каналізаційної установки SFA Saniaccess 1

1. Висока якість виготовлення всіх деталей пристрою.

2. Компактна станція готова до монтажу та експлуатації.

3. Двигун і насос суміщені в одному корпусі.

4. До складу пристрою входить зворотний клапан.

5. У кришку корпусу Saniaccess 1 вбудований фановий клапан з вугільним фільтром, який повністю виключає поширення в приміщенні неприємного запаху.

6. У комплектацію обладнання включений приєднувальний комплект.

7. Потужний механізм подрібнення.

8. Безшумна робота.

Габарити і характеристики насоса подрібнювача СФА (Франція)

Купити SFA Saniaccess1 насос для унітазу 

Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Рівне, Полтава, Черкаси, Кіровоград, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, і інші міста України.

 Інструкція опис каналізаційної установки СФА (Сані Аксес1-2)

 Технічний каталог продукції SFA (Made in France)

 Каталог продукції насосів СФА (Франция)

Зворотний дзвінок