0 товарів, 0 грн
SFA SANICUBIC 2 Pro
SFA SANICUBIC 2 Pro
SFA SANICUBIC 2 Pro
124 147 грн

   Каналізаційна станція SFA SaniСubic 2 Pro служить для безаварійного функціонування системи відкачування стічних вод від житлового будинку або невеликого виробничої будівлі (пральні, преприятия харчування або перукарні). Відкачує фекальні стоки з туалетних приміщень, а також використані води від умивальній раковини і біде, ванни і кабінки душа, кухонної мийки, посудомийної і пральної машин. Так як використана вода з пральної і посудомийної машин має високу температуру, то станція розрахована на короткочасну перекачку стоків з температурою 90 градусів. Два потужних насоса створюють робочий тиск, що дозволяє підняти стоки на висоту до 11 метрів і транспортувати до 110 метрів в горизонтальній площині. При надходженні великої кількості стоків, працюють обидва насоса. Станція має два зворотних клапана і оригінальну компоновку елементів пристрою. Така конструкція оберігає механізм від виникнення гідравлічних ударів. Два пневмодатчіка стеження і один аварійний контролюють роботу насоса. Станція обладнана пультом дистанційного контролю і управління, має виносну світлову і звукову сигналізації. Скорочена абревіатура (КНС).

Каналізаційна станція SFA Saniсubic 2 Pro (КНС)

   Включення SFA Saniсubic 2 Pro в систему каналізації повністю вирішує всі питання відведення стічних вод. Тепер, при розміщенні в підвальному або цокольному поверхах, душових і ванних кімнат, кухонь, санвузлів не доведеться робити дорогі вкладення в переобладнання системи.

   SFA Saniсubic 2 Pro - потужний агрегат, який перекачує як холодні, так і гарячі стічні води, а також стоки з туалетів в тих випадках, коли вони не можуть переміщатися самопливним способом. Станція оснащена п'ятьма вхідними патрубками для підключення труб різних розмірів. Можуть підключатися унітаз, посудомийка, пральна машина, умивальник і інші побутові прилади. Установка має захисні клапана: зворотний і повітряний.

   Зручна в експлуатації, легко розбирається !

   Переваги каналізаційної установки SFA Saniсubic 2 Pro

1. Наявність двох потужних моторів для насоса.

2. Станція має невеликі габарити, легко монтується і відразу може бути запущена.

3. Велика кількість входів для трубопроводів різних діаметрів.

4. Наявність пульта дистанційного керування.

5. Забруднені стоки піднімаються на велику висоту і відводяться на значну відстань.

6. Зовнішня бездротова світлова та звукова сигналізація.

7. Ефективна система подрібнення.  

Габарити і характеристики каналізаційної насосної станції СФА

Купити каналізаційну насосну станцію SFA Saniсubic2 Pro WP

Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Рівне, Полтава, Черкаси, Кіровоград, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, і інші міста України.

  Інструкція опис каналізаційної установки СФА (Санікубік)

  Технічний каталог продукції SFA (Made in France)

  Каталог продукції насосів СФА (Франция)

Зворотний дзвінок