0 товарів, 0 грн
SFA SANIACCESS 2
SFA SANIACCESS 2
SFA SANIACCESS 2
22 532 грн

   Каналізаційна станція SFA SaniAccess 2 забезпечує безперебійну роботу системи автономної каналізації житлового будинку. Обладнання розраховане на підключення трьох сантехнічних приладів - унітазу, умивальника і ще одного додаткового приладу. Забезпечено ефективним механізмом подрібнення сторонніх предметів. Розрахункова температура води, при якій експлуатується насосна станція, відносно невелика. Постійна температура становить 35 градусів, а максимально допустима може доходити до 50 градусів. При високій температурі станція здатна ефективно працювати близько півгодини. Не варто перевантажувати насос занадто тривалою роботою при підвищеній температурі. Це погано позначається на експлуатаційних параметрах станції і піддає дрібні деталі додаткового навантаження. Пристрій відкачує каналізаційні води на відстань до 5 метрів по вертикалі, а по горизонталі до 100 метрів. Простота обладнання дозволяє легко встановлювати станцію. При необхідності очищення пристрою або заміни окремих деталей, станція легко розбирається. При цьому не потрібно демонтувати насос. Забезпечена зворотним клапаном і вугільним фільтром.

Каналізаційна установка SFA Saniaccess 2

   Завдяки включенню в систему водовідведення Saniaccess 2, не потрібно буде вносити величезні і дорогі зміни при установці нових сантехнічних пристроїв (унітазу, умивальника і інших) в підвалі або напівпідвальному приміщенні.

   Насос Saniaccess 2 призначений для перекачування фекальних вод з санвузлів, а також забруднених вод з кухонь і інших приміщень, коли самопливом каналізація не може переміщатися в централізований стічний колектор. Одночасно до станції підключається до 3 точок (унітаз, мийка тощо). Каналізаційна установка Saniaccess 2 має зворотний клапан для запобігання гідроударів, фановий, який забезпечує відсутність неприємних запахів в приміщенні.

   Установка легко обслуговується !

Переваги каналізаційної установки SFA Saniaccess 2

1. Висока якість і точність виготовлення складових частин пристрою.

2. Станція має невеликі габарити і готова до установки і експлуатації.

3. Всі робочі елементи поміщені в один корпус.

4. У комплектацію входить зворотний клапан для монтажу на вихідному патрубку.

5. У кришку корпусу апарату вбудований фановий клапан з вугільним фільтром, що не дає розповсюджуватися неприємним запахам.

6. Надійний ріжучий механізм.

7. Тиха робота.

Габарити і характеристики насоса подрібнювача СФА (Франція)

Купити SFA Saniaccess2 насос для унітазу, умивальника 

Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Рівне, Полтава, Черкаси, Кіровоград, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, і інші міста України.

  Інструкція опис каналізаційної установки СФА (Сані Аксес1-2)

  Технічний каталог продукції SFA (Made in France)

  Каталог продукції насосів СФА (Франция)

Зворотний дзвінок