0 товарів, 0 грн
SFA SANICUBIC 1 WP
SFA SANICUBIC 1 WP
SFA SANICUBIC 1 WP
84 243 грн

   Каналізаційна станція SFA SaniСubic 1 WP повністю покриває потреби автономного житлового будинку або невеликого підприємства малого бізнесу (кафе чи ресторану). Станція дуже просто монтується і підключається до автономної системи каналізації. Забезпечує відведення фекальних стоків від туалету, а також забруднених вод від умивальника і біде, душової кабінки або стаціонарної ванни, посудомийної і пральної машин, кухонного миття. Потужний насос дозволяє підняти каналізаційні стоки на висоту до 11 метрів і транспортувати їх на відстань по горизонталі до 110 метрів. Вбудований зворотний клапан забезпечує плавне, без гідравлічних ударів, проходження рідини через пристрій. Механізм подрібнення предметів, що випадково потрапили в каналізаційну систему, ефективно дробить їх на дрібні частини і оберігає насос від засмічення. Каналізаційна станція має посилений корпус, що дозволяє перекачувати рідину високої температури, і надійну систему контролю. Дистанційна звукова і світлова сигналізації подають сигнал у випадках порушень роботи насоса. Максимальна температура перекачується стічних вод не повинна бути вище 90 градусів. Скорочена абревіатура (КНС).

Каналізаційна станція SFA Saniсubic 1 WP (КНС)

   Після приєднання SFA Saniсubic 1 WP до каналізаційної системи будівлі, можна розміщувати туалетні кімнати, кухні та інші побутові приміщення нижче рівня землі. Ніяких додаткових капіталовкладень для переобладнання існуючої системи каналізації не буде потрібно.

   SFA Saniсubic 1 WP ефективно відводить фекальні стоки і забруднені води (як холодні, так і гарячі) в тих випадках, коли вони не перетікають в колектор каналізації самостійно. Станція обладнана максимальною кількістю патрубків (п'ять) для підключень трубопроводів різних діаметрів. Можуть приєднуватися два унітази, посудомийні, а також пральні машини, конденсатовідвідник від кондиціонера, будь-які інші прилади сантехніки. Агрегат оснащений зворотним і найфановішим клапанами.

   Установка проста в обслуговуванні !

Переваги каналізаційної установки SFA Saniсubic 1 WP

1. Велика потужність насоса.

2. Компактна станція готова до монтажу і може швидко запускатися в роботу.

3. Велика кількість приєднувальних патрубків для різних діаметрів приладів.

4. Надійно працюють фановий і зворотний клапана.

5. Стоки з високою температурою можуть підніматися на велику висоту.

6. Зовнішня звукова і світлова автоматична сигналізація.

7. Висока продуктивність системи подрібнення.

Габарити і характеристики каналізаційної насосної станції СФА

Купити каналізаційну насосну станцію SFA Saniсubic1 WP

Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Рівне, Полтава, Черкаси, Кіровоград, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, і інші міста України.

     Інструкція опис каналізаційної установки СФА (Санікубік)

     Технічний каталог продукції SFA (Made in France)

     Каталог продукції насосів СФА (Франция)

  

Зворотний дзвінок