0 товарів, 0 грн
SFA Saniplus
SFA Saniplus
SFA Saniplus
27 845 грн

Каналізаційні насоси з подрібнювачем SFA Saniplus - сучасне рішення проблем з примусовим відкачуванням стічних вод. Мономолекулярна заточка ріжучих лез гарантує тривалий період їх експлуатації, не турбуючись про необхідність їх заточування. Запропонована модель застосовується для приватного використання в квартирах і приватних будинках.  Крім цього, може використовуватися в офісах, магазинах, ресторанах і барах, а також у промисловій галузі.

SFA Saniplus

Наші консультанти нададуть будь-яку допомогу щодо даної моделі каналізаційної установки SFA Saniplus. Достатньо зателефонувати за вказаним телефоном або скористатися онлайн-чатом.

Відзначимо, що крім підключення унітазу, можна під'єднати 3 додаткових види сантехнічних пристроїв. При цьому, є можливість підключення більше трьох типів сантехніки за допомогою трійників, але потрібно враховувати сумарне споживання води відповідне продуктивності каналізаційного насоса SFA Saniplus (приймається до уваги об'єм ємності).

Рада. Температура температура стічних вод не повинна перевищувати 50 градусів – цей момент потрібно приймати до уваги при виборі агрегату.

ТТХ SFA Saniplus

Перекачування стічних вод по вертикалі становить до 5 метрів, по горизонталі – до 100 метрів, що дозволяє встановлювати пристрій на пристойній відстані від центральної каналізаційної системи. Комплект вже включає в себе вбудовану систему зовнішньої сигналізації, повідомляла про перевищення рівня спрацьовування насоса.

Діаметр труб для відкачування стоків може бути 22, 28, 32 мм, що забезпечує універсальність SFA Saniplus – достатньо придбати будь-який з вищенаведених розмірів. Харчування каналізаційного насоса здійснюється від стандартної електричної мережі 220В, 50 Гц.

Наявність механізму подрібнення фекалій дозволяє виключити засмічення в трубопроводі – один з приводів придбати каналізаційний насос SFA Saniplus. Особлива конструкція ножів і використання компактного потужного мотора забезпечує збільшення продуктивності каналізаційного насоса. 

Наявність системи фільтрації дозволяє не допускати поширення неприємних запахів під час експлуатації пристрою – застосовується активоване вугілля. Створення насоса SFA Saniplus здійснюється за передовими технологіями і він має сертифікацію, яка відповідає всім міжнародним нормам. Це гарантує високу якість системи і її ефективну роботу протягом всього періоду експлуатації.

Використання звукопоглинаючих матеріалів дозволяє істотно зменшити формування шуму при роботі каналізаційної установки SFA Saniplus.

7 причин придбати запропоновану модель

  1. Завод-виробник надає експлуатаційну гарантію 2 роки.
  2. Швидка і проста установка, яка займає мінімальну кількість часу завдяки невеликим розмірам і масі.
  3. Корпус виготовлений з високоміцного пластика.
  4. Відсутня потреба в частому технічному обслуговуванні – проводитися по мірі необхідності.
  5. Відмінні звуко - і віброізоляційні показники – тиха робота і відсутність вібрації при експлуатації.
  6. Каналізаційний насос сконструйований з розрахунком на тривалі цикли роботи.
  7. Гарантована відсутність засмічень в системі трубопроводу - механізм подрібнювача на 100% справляється зі своєю роботою.

Використання каналізаційного насоса SFA Saniplus ефективно в разі розташування на великій відстані центрального трубопроводу каналізації або при слабкому природному відвід стічних вод.  Відзначимо, що застосування даної моделі дозволить у найкоротший термін облаштувати підвальне приміщення під свої потреби - створити ванну кімнату, душову кабіну або встановити унітаз не складе ніяких проблем.

До відома.  Самостійно виконувати ремонт каналізаційної установки не рекомендується, оскільки це може привести до повної втрати працездатності пристрою.  В такому випадку краще звернути за кваліфікованою допомогою до майстрів, які володіють необхідними навичками та вміннями.

Купити каналізаційний насос з подрібнювачем SFA Saniplus в Києві з доставкою в будь-яке місто України можна у нас.  Вигідна ціна і постійна наявність продукції обумовлена ​​прямим співробітництвом з виробником без залучення посередників.  Надаємо гарантію швидко і своєчасного постачання товару за вказаною адресою (транспортування виконується «Новою Поштою»), незалежно від місця розташування замовника.

Отримати необхідну інформацію можна на сайті або зателефонувавши за вказаним номером у зручний для Вас час.

Зворотний дзвінок