0 товарів, 0 грн
SFA Saniwall Pro
SFA Saniwall Pro
SFA Saniwall Pro
37 688 грн

Інсталяція з вбудованим механізмом подрібнення дозволить виконати установку унітазу, душової кабіни, біде або раковини. Застосовується дана модель монтажної опори SFA Saniwall Pro у випадках, коли відсутнє природне видалення стічних вод або централізований трубопровід каналізації знаходиться на великій відстані.  Установка здійснюється як в приватних будинках і квартирах, так і в офісах і інших громадських закладах.  Відзначимо, що запропонована модель повністю сумісна з усіма існуючими моделями підвісних унітазів, що робить її практичною і універсальної.

SFA Saniwall Pro

Використання монтажної інсталяції SFA Saniwall Pro дозволяє облаштувати будь-яке приміщення під власні потреби, в тому числі і підвальні, які знаходяться нижче рівня каналізації.

Рада. У разі виникнення питань щодо запропонованої моделі наші консультанти нададуть необхідну допомогу в найкоротший проміжок часу.

Конструкція SFA Saniwall Pro. Її переваги

Запропонована модель включає в себе монтажну опору, бачок, електричний насос з механізмом подрібнювача, матового скла, а також кнопки зливу води. Зазначимо, що кнопка є подвійною – на 3 або 6 літрів, можна вибрати необхідну кількість води, необхідне для змиву. У комплект установки входить фільтр з активованим вугіллям, що виключає виникнення неприємних запахів під час експлуатації.

Технічні характеристики інсталяційної опори Saniwall Pro наступні:

 • Електричний двигун потужністю 400 Вт, що забезпечує якісне видалення стічних вод.
 • Є можливість підключення до 4 предметів сантехнічного обладнання – не потрібно купувати додаткові каналізаційні установки.
 • Діаметр підключається труби для відкачування може варіюватися від 22 до 32 мм.
 • Відкачування стічних вод по горизонталі – 100 метрів, по вертикалі – до 5 м, що дозволяє встановлювати унітази та інше сантехнічне обладнання в підвалах.
 • Максимальна температура пропускаються стічних вод – 35 градусів.

Зазначимо, що тиха робота інсталяції SFA Saniwall Pro можлива завдяки використанню якісних звукоізолюючих матеріалів.

До переваг даної моделі слід віднести:

 • Просте технічне обслуговування завдяки легкому доступу до електричної частини каналізаційного насоса.
 • Нескладний процес встановлення в стіну.
 • Практичність і надійність – при створенні застосовується якісні полімерні склади і комплектуючі.
 • Завод-виробник надає експлуатаційну гарантію 2 роки.
 • Можливість підключення додаткової сигналізації для оповіщення про перевищення рівня води в ємності.
 • Висота кріплення може бути відрегульована.

Рада. Для забезпечення вільного доступу до насоса-подрібнювач під час технічного обслуговування необхідно передбачити наявність ревізійного люка.

Чому варто придбати монтажну опору SFA Saniwall Pro

Купуючи цю модель, користувач отримує наступне:

 • Великий робочий ресурс при своєчасному технічному обслуговуванні і дотриманні правил експлуатації установка прослужить мінімум 10 років.
 • Гарантія відсутність засмічень в трубопроводі каналізаційної системи – ножі відмінно справляються з подрібненням фекалій та інших предметів природного походження.
 • Можливість створити якісну відкачування стічних вод в будь-якому приміщенні, в тому числі і підвального типу.
 •  Загальна якість перевірена мільйонами користувачів.

До відома.  Виконувати ремонт самостійно не рекомендується, тому що  це привести до повної втрати працездатності агрегату через відсутність навичок та необхідних знань.  Краще буде звернутися за допомогою до фахівців, які виконають роботи в найкоротший проміжок часу.

 Використання монтажної інсталяції з насосом-подрібнювачем SFA Saniwall Pro раціонально у випадках відсутності нормального зливу стічних вод або при наявності великої відстані до централізованого каналізаційного трубопроводу.

Замовити монтажну опору SFA Saniwall Pro з подрібнювачем в Києві з доставкою по всій території України можна в нашому спеціалізованому магазині сантехніки.  Поставка здійснюється в раніше обумовлені терміни, незалежно від місцезнаходження замовника - співпрацюємо з «Новою Поштою».  Постійне оновлення асортименту товарів можливо завдяки прямим поставкам зі складів виробника без залучення посередників.  Наші консультанти нададуть відповіді на всі поставлені запитання.

Вся інформація, що цікавить розміщена на сайті у відповідних розділах - ознайомитися з нею можливо в будь-який зручний час.

Зворотний дзвінок