0 товарів, 0 грн
за замовчуванням
ціна за зростанням
ціна за спаданням
за назвою від Я до А
за назвою від А до Я
Sprut WCLIFT 560/3F

   Каналізаційна станція Sprut WCLIFT 560 / 3F допомагає облаштувати ефективну систему водовідведення з будівель і приміщень. Пристрій підключається до будинкової системи каналізації і примусово відводить стоки від господарських приміщень і фекальні води від санвузлів. Пристрій піднімає відводяться стоки на 5 метрів і транспортує на 100 метрів в сторону. На вході розміщений фільтр, який захищає обладнання від великих предметів, що потрапили в систему каналізації. Після фільтра розташований механічний подрібнювач, який гострими ножами з нержавіючої сталі розрізає дрібні предмети і створює сприятливі умови для роботи насоса. У верхній частині корпусу станції знаходиться повітряний клапан. Його завдання - усунення неприємних запахів за допомогою вугільного фільтра. Каналізаційна станція розрахована на експлуатацію при температурі відводяться стоків 35 градусів. З огляду на, що часом в каналізацію доводиться зливати воду з більш високою температурою, корпус і окремі елементи станції короткочасно витримують потік температурою 50 градусів. Зворотний клапан надійно захищає автономну систему водовідведення від виникнення гідроударів.

4 852 грн
Aquatica LEO WC601C (776918)

Станція каналізаційна LEO 3.0 WC601C (776918) 0 .6кВт Hmax 8 .5м Qmax 110л/хв 3 входу - Компактна автоматична каналізаційна установка оснащена насосом з ріжучим механізмом і призначена для перекачування побутових стічних вод під тиском з житлових приміщень (туалетів, умивальників). Каналізаційна станція не повинна перекачувати: агресивні хімікати та розчинники, пластикові вироби, предмети особистої гігієни, металеві предмети, будівельний матеріал тощо.

5 195 грн
Sprut WCLIFT 400/3

   Каналізаційна станція Sprut WCLIFT 400/3 виконує важливу функцію в автономній системі водовідведення. Вона приєднується до автономної каналізації будівлі і забезпечує примусове відведення фекальних стоків від туалету, і забруднених вод від господарських приміщень. Наявність на вході в станцію сітчастого фільтра затримує великі предмети, які випадково потрапили в систему каналізації. Дрібні предмети діаметром до 5 міліметрів, проходячи через гострі ножі ріжучого механізму, дробляться і не заважають роботі насоса. Для усунення неприємних запахів в станції встановлений повітряний клапан, обладнаний вугільним фільтром. Конструктивно станція зроблена так, що насос і двигун розташовані в одному корпусі з прийомним баком. Двигун охолоджується рідиною, яка проходить через пристрій. Нормальна робота станції відбувається при температурі перекачуваних стоків до 35 градусів. Найвища температура, при якій може працювати обладнання становить 50 градусів. Каналізаційна станція піднімає забруднені стоки на висоту до 5 метрів і відводить на відстань до 100 метрів. Зворотний клапан попереджає виникнення в системі гідроударів.

5 247 грн
Sprut WCLIFT 400/3F Compact

   Нова каналізаційна станція Sprut WCLIFT 400 / 3F Compact повністю виправдовує свою назву. При робочих параметрах, схожих з попередньою модифікацією 400 / 3F, станція має менші розміри. Призначення пристрою - примусовий (під тиском) відведення забруднених і фекальних вод. Застосування станції забезпечує надійну роботу автономної каналізаційної системи. В одному корпусі розташовані приймальний бак, робоче колесо насоса і електричний двигун. Така компоновка створює сприятливі умови для експлуатації. Потужність двигуна дозволяє створювати робочий напір до 9 метрів. Пристрій перекачує відводяться стоки на відстань до 100 метрів в сторону. Розміщений на вході попередній фільтр зупиняє великі механічні включення, які випадково потрапили в трубопровід каналізації. Дрібні предмети подрібнюються спеціальним ріжучим пристроєм з обертовими ножами з високоякісної сталі. Від виникнення гідравлічних ударів систему захищає зворотний клапан. У кришці апарату знаходиться повітряний клапан. За допомогою вбудованого вугільного фільтра він не дає неприємним запахам поширюватися в приміщенні.

5 247 грн
Aquatica WC-560A 776911

   Компактна і надійна в роботі каналізаційна станція Aquatica WC-560A (776911) вирішує питання відведення стічних та каналізаційних вод. Пристрій спроектовано на підключення декількох приладів сантехніки, температура стоків з яких не перевищує 35 градусів. При короткочасних сплесках температури стоків до 50 градусів, пристрій ефективно пропрацює близько тридцяти хвилин. До станції можна підключати санвузол, а також душ / ванну, раковину умивальника і біде. Прилади з високою температурою стоків - машини для прання та миття посуду - підключати не можна. Якщо насос буде тривалий час працювати при високій температурі, може порушитися герметичність корпусу. Каналізаційна станція відкачує стічні води на висоту до 6,5 метрів, і на відстань до 100 метрів по горизонталі. Подрібнювач з нержавіючої сталі, вбудований в корпус станції, успішно справляється з механічними частинками до п'яти міліметрів в діаметрі. Двигун насоса споживає дуже мало електричної енергії і працює практично безшумно. Монтаж станції здійснюється просто, для підключення приладів сантехніки передбачені вхідні приєднувальні патрубки.

5 799 грн
Sprut WCLIFT 600/2F Hot

   Каналізаційна станція Sprut WCLIFT 600/2F Hot допомагає створити ефективну систему водовідведення. Пристрій досить просто підключається до внутрішньої системи каналізації і під тиском відводить забруднені стоки і фекальні води. Посилений корпус станції і застосування стійких до підвищеної температури матеріалів дозволяє безперервно транспортувати рідини з температурою 50 градусів. Нетривалий час пристрій витримує температуру стоків 90 градусів. Це робить можливим підключення до установки сантехнічних приладів з високою температурою забруднених стоків: машин для прання та миття посуду. Крім них до станції можна приєднувати унітаз, душ та інші необхідні прилади. Пристрій створює потужний робочий напір (до 10 метрів) і перекачує стічні води на відстань до 100 метрів. На вході є фільтр, який зупиняє великі предмети, що потрапили в злив. У верхній частині корпусу встановлений повітряний клапан. Його завдання - за допомогою вугільного фільтра охороняти приміщення від появи неприємних запахів. Зворотний клапан оберігає систему водовідведення від гідроударів. Станцію можна використовувати в ресторанах і кафе на кухні.

6 375 грн
Aquatica LEO WC600A (776912)

   Завдяки встановленню Aquatica LEO WC600A компактної автоматичної каналізаційної станції, тепер можна розміщувати санвузол і кухню в напівпідвальних і підвальних приміщеннях. При цьому не доведеться капітально переробляти домову систему водовідведення, нести додаткові фінансові витрати.

   Станція Aquatica LEO WC600A застосовується в ситуаціях, коли сантехнічні прилади розміщені нижче рівня міського колектора і побутові стоки з будівлі не переміщаються самопливом. Також використовується для створення автономної системи відведення стоків. Являє монолітний блок, що складається з приймального бака, робочого колеса з електричним мотором. Приймальний бак одночасно є гідравлічним акумулятором. При такій конструкції електродвигун охолоджується стоками, які проходять через станцію.

7 840 грн
Sprut WCLIFT 800/4F

   Каналізаційна станція Sprut WCLIFT 800/4F допомагає створити найпотужнішу і ефективну систему відведення стоків з житлових і виробничих будівель та приміщень. Пристрій підключається до системи каналізації і під напором відводить господарські стоки і фекальні води. Станція піднімає відводяться води на висоту 6,5 метрів і транспортує на 100 метрів. Вхідний сітчастий фільтр зупиняє великі предмети, що потрапили в трубопровід каналізації. Після фільтра стоки проходять через механічний подрібнювач, який рухливими ножами з легованої сталі розрізає дрібні предмети і створює однорідний потік рідини. Каналізаційна станція розрахована на приєднання чотирьох приладів сантехніки. Один вхід для унітазу, інші - для приєднання рукомийника, мийки, біде, душа і інших. У разі, якщо в роботу задіяні не всі вхідні патрубки, вони закриваються різьбовими заглушками. Каналізаційна станція розрахована на роботу при температурі господарських стоків 35 градусів. У разі необхідності допускається зливати воду з температурою 50 градусів. Конструкція станції така, що можна проводити обслуговування не демонтуючи насос.

8 400 грн
Канализационная установка Zullar Shower

Представлений насос застосовується для відкачування стічних вод в приватних будинках і квартирах, де відсутня повноцінна каналізація або є велика відстань до центрального трубопроводу. Станція Zullar Shower не має ріжучого механізму – підключення унітазу не допускається, що потрібно приймати до уваги при виборі та купівлі.

4 312 грн
Канализационная установка Zullar Restroom

Основне призначення запропонованого сантехнічного агрегату – відкачування стічних вод в центральну каналізацію, які утворюються в процесі експлуатації умивальники, біде, душовими, умивальниками і т. д. Насосна станція Zullar Restroom має механізм подрібнення, що виключає можливість виникнення засмічень. Тому, на даний момент потрібно приймати до уваги при підборі подібного оснащення.

4 480 грн
Канализационная установка Zullar Dishwasher

Дана модель насоса застосовується для відкачування стічної води в приватних будинках або квартирах, де наявна каналізація не здатна самостійно видалити брудну воду. Каналізаційна установка Zullar Dishwasher не має функції подрібнення фекалій, що виключає підключення до неї унітазу. Цей момент треба враховувати при виборі насосної станції.

4 760 грн
Канализационная установка Zullar Side Toilet

Представлена модель насосної станції для відкачування стічних вод розроблена для унітазів з бічним підведенням води. Каналізаційна установка Zullar Side Toilet має функцію подрібнення фекалій і туалетного паперу, що виключає імовірність виникнення засмічень в трубопроводі. Підключити до даного насоса можна унітаз, душ і раковину.

4 760 грн
Канализационная установка Zullar Super Mecerator

Відмінною особливістю представленої насосної установки є наявність посиленого механізму подрібнення. Ця риса дозволяє використовувати каналізаційну установку Zullar Super Mecerator в місцях з великою і постійної прохідністю людей.

6 720 грн
Speroni ECO LIFT WC 560

   Speroni Eco Lift WC-560 - комплексне рішення проблеми перекачування фекальних стоків від туалетів і забруднених вод від побутових сантехнічних приладів. Каналізаційна установка дуже просто вбудовується в систему автономної каналізації. В одному корпусі з'єднані: приймальний бак для стоків, насос і електричний двигун.    

   Потужний двигун дозволяє розвивати робочий напір насоса до 7 метрів і ефективно відкачувати господарські стоки на відстань по горизонталі до 100 метрів. Розрахована на транспортування рідин з температурою не вище 35 градусів. Тому підключати до пристрою посудомийну машину або пральну не рекомендується. Можливі підключення - унітаз, умивальник, душ або стаціонарна ванна, біде. Тривале наповнення каналізаційної системи гарячими стоками може вивести обладнання з ладу. Каналізаційна установка оснащена вбудованим ріжучим механізмом. Гострі ножі з міцної сталі подрібнюють сторонні речі, які випадково потрапили в зливні труби. Зворотні клапана стовідсотково захищають пристрій від можливих гідравлічних ударів. Завдяки застосуванню установки відведення каналізації можна забезпечити в будь-якій місцевості.

7 480 грн
Канализационная установка Wilo HiDrainlift 3-24 (4191678)

Відмітна особливість даного насоса – відсутність механізму подрібнення. Відповідно, до нього можуть підключатися біде, раковини, умивальники та душові кабіни. Каналізаційний насос Wilo HiDrainlift 3-24 має потужність 0,3 кВт, що забезпечує мінімальний витрата електроенергії. Компактні розміри станції дозволяють швидко виконати монтаж в будь-якому місці (підлогове кріплення).

9 007 грн
Канализационная установка Wilo HiDrainlift 3-35 (4191679)

Представлена модель насоса призначена для швидкої відкачування стічних вод у місцях, де відсутня нормально функціонуюча каналізація або велику відстань до центрального трубопроводу. Каналізаційна установка Wilo HiDrainlift 3-35 не має ріжучого механізму, що виключає можливість підключення до унітазу – цей момент треба враховувати, щоб виключити ймовірність засмічення труб.

9 700 грн
Канализационная установка Wilo HiSewlift 3-15 (4191675)

Головне призначення запропонованого насоса – оперативно відкачати стічні води в центральну каналізацію. Застосовується даний агрегат в квартирах і приватних будинках, де відсутня система видалення стоків або вона не може повною мірою впоратися з поставленим завданням. Каналізаційна станція Wilo HiSewlift 3-15 має механізм подрібнення фекалій і туалетного паперу, що виключає виникнення засмічень в трубах. 

9 700 грн
Канализационная установка Wilo HiDrainlift 3-37 (4191680)

Запропонована модель насосної станції дозволяє облаштувати ванну кімнату в будь-якому місці, у тому числі і підвальному приміщенні (відкачування стічних вод по вертикалі становить 8 метрів). Каналізаційна установка Wilo HiDrainlift 3-37 не має ріжучого механізму – підключення унітазів заборонено, оскільки це може викликати засмічення у трубах.

10 219 грн
Канализационная установка Wilo HiSewlift 3-35 (4191677)

Представлена модель каналізаційного насоса призначена для швидкого видалення стічних вод в приватних будинках і квартирах, де центральна каналізація знаходиться на великій відстані або відсутня нормальна відкачування. Каналізаційна установка Wilo HiSewlift 3-35 застосовується для усунення стоків з фекаліями і туалетним папером – є механізм подрібнення.

10 739 грн
Канализационная установка Wilo HiSewlift 3-i35 (4191674)

Основне призначення запропонованої моделі установки – швидка і якісна відкачування стічних вод у будинках або квартирах, де каналізація не може повноцінно забезпечити. Станція Wilo HiSewlift 3-i35 має функцію подрібнення фекалій, що дозволяє виключити виникнення засмічень в трубах. Відзначимо, що дана модель призначена для змиву води об'ємом 4, 6 або 9 літрів.

11 085 грн
Planus Broysan 4

   Каналізаційна установка серії Planus Broysan 4 допускає одночасне приєднання наступних пристроїв: унітазу, раковини, біде або душу - WC + 3 сантехнічних приладів.

   Завдяки ефективному подрібнювачу для відводу стічних вод може використовуватися трубопровід діаметром 22, 29, 32, 40 мм. При монтажі обладнання важливо враховувати, що допускається відведення стоків на 8 м по вертикалі або до 100 м в горизонтальному напрямку.

7 900 грн
Planus Geyser

   Каналізаційна установка Planus Geyser може використовуватися для відводу стічних вод в заміських будинках, квартирах і комерційних установах (готелі, кафе, пральні та ін.). Це оптимальне рішення при облаштуванні санвузла, який знаходиться на рівень нижче або на значній відстані від головного колектора. До насосної станції можна підключати душову кабіну, біде, умивальник, ванну, пральну або посудомийну машину. Це оптимальний насос для кухні, що дозволяє відводити стоки швидко і ефективно. При цьому допускаються сильно забруднені або мають тверді включення стічні води.

9 860 грн
Каналізаційна станція WC-400

   Каналізаційна станція WC-400 використовується для ефективного перекачування стоків з санвузлів і кухонь. До неї можна підключити унітаз, умивальник, ванну, душову кабіну, пральну машину. Це оптимальне рішення, якщо стоки не відводять самопливом через велику віддаленість від колектора або різниці в рівні розташування з ним.

3 360 грн
Каналізаційна станція WC-400-ll

   Каналізаційна станція WC-400-ll може використовуватися для відводу стоків із санвузла та кухні. Особливість даної моделі в бічному розташуванні патрубка, що застосовується для підключення унітазу. До іншим двом входів можна приєднати на вибір умивальник, пральну машину, біде, душову кабіну, ванну або посудомийку.

3 640 грн
Каналізаційна станція WC-600

   Каналізаційна станція WC-600 використовується для примусового відведення стічних вод в разі, якщо немає можливості робити це самопливом. Необхідність в такому обладнанні може виникнути, якщо колектор знаходить на видаленні від санвузла або кухні, або розташований на рівень вище за нього. До станції можна підключати унітаз і на вибір умивальник, душову кабіну, ванну, пральну машину, посудомийку або біде.

4 480 грн
Valrom AquaClean NG0.3

   Жировідділювач NG 0.3 aquaClean Valrom позбавить Вас від забруднення зливних труб і неприємно аромату. Оскільки більшість жирів нерозчинні в воді поступово вони почнуть відкладатися на стінках труб, внаслідок чого з'явиться специфічний запах. А також зменшиться внутрішній діаметр труби, що призведе до зменшення продуктивності. З жировловлювачем Валрум, Вам не потрібно буде постійно чистити і турбуватися про шкідливі бактерії, які могли б розмножуватися в трубі. Його можливо під’єднати до будь-якої посудомийної машини або стічної труби.

   Valrom жироулавливатель NG 0.3 состоит из мешочка для накопления вод с посудомойки и ячейки отведения чистой воды. Принцип действия легкий загрязненная вода поступает в мешочек жироуловителя с него под напором вытесняется вода которая там была, но уже без примесей оттуда она отправляется в канализацию.

   Valrom жироуловлювач NG 0.3 складається з мішечка для накопичення вод з посудомийки і відсіку відведення чистої води. Принцип дії простий забруднена вода надходить в мішечок жировловлювача з нього під напором витісняється вода яка там була, але вже без домішок звідти вона відправляється в каналізацію.

6 350 грн
Зворотний дзвінок