0 товарів, 0 грн
Planus Geyser
Planus Geyser
Planus Geyser
13 050 грн

   Каналізаційна установка Planus Geyser може використовуватися для відводу стічних вод в заміських будинках, квартирах і комерційних установах (готелі, кафе, пральні та ін.). Це оптимальне рішення при облаштуванні санвузла, який знаходиться на рівень нижче або на значній відстані від головного колектора. До насосної станції можна підключати душову кабіну, біде, умивальник, ванну, пральну або посудомийну машину. Це оптимальний насос для кухні, що дозволяє відводити стоки швидко і ефективно. При цьому допускаються сильно забруднені або мають тверді включення стічні води.

Каналізаційна установка Planus Geyser

   Установка Planus Geyser поставляється в зібраному стані, що значно спрощує монтаж такого обладнання на об'єкті. Але важливо строго дотримуватися інструкції і техніки безпеки при виконанні таких робіт. Наприклад, обладнання не можна монтувати в системи, температура стічних вод в яких може перевищувати позначку в +90 ° C.

 

Технічні характеристики Сололіфт Planus Geyser:

- напруга, необхідне для роботи установки - 220, 50 Гц;

- клас захисту пристрою від впливу пилу і вологи - IP55;

- діаметр напірного патрубка, через який проводиться відведення стоків - 40мм;

- потужність вбудованого насосного обладнання - 0,6 кВт;

- максимальний обсяг подачі - 5 м3 / год;

- напір (висота відкачування стоків) - до 9 м.

   Установка Сололіфт Planus Geyser має високоміцний пластиковий корпус. Такий матеріал не піддається впливу корозії або агресивних хімічних середовищ, часто виникають в стічних водах при використанні побутової хімії.

Переваги обладнання

   Каналізаційна установка Planus Geyser працює в повністю автономному режимі. Тобто при підвищенні рівня стоків насос включається для їх відкачування самостійно і вимикається після завершення відводу стічних вод. Це допомагає знизити споживання енергії та подовжує термін експлуатації обладнання.

Установка Planus Geyser має і ряд інших переваг у порівнянні з конкурентними агрегатами:

1.Компактні розміри. Завдяки невеликій величині установка може бути змонтована в будь-якому приміщенні, не захаращуючи його корисний простір.

2.Відведення стоків під тиском. Каналізаційну станцію можна використовувати для перекачування стічних вод з кухні або санвузла, які знаходяться нижче рівня стояка або колектора. Це дозволяє розміщувати технічні приміщення в будь-якому зручному місці квартири або заміського будинку, наприклад, в підвалі.

3.Наявність датчика тиску і зворотного клапана. Насос спрацьовує в разі потреби в автоматичному режимі, а клапан захищає систему від зворотного потоку стічних вод.

4.Підключення за допомогою кабелю з вилкою до побутової мережі. Для роботи насоса установка підключається до живлення 220В. Використовуваний провід поставляється в комплекті, він дуже міцний і захищений від механічних пошкоджень або впливу вологи.

5.Вбудований повітряний клапан. Він необхідний для вирівнювання тиску в трубах каналізації. Це дозволяє уникнути протікання і продовжити термін експлуатації системи. Клапан оснащений вугільним фільтром, що перешкоджає проникненню в приміщення неприємних запахів.

   Двигун каналізаційної станції захищений від перегріву. Він розташований в окремому герметичному корпусі, тому не піддається впливу стічних вод. У комплекті з устаткуванням поставляється все необхідне для його монтажу - хомути, манжети, перехідники. Ніяких специфічних інструментів не потрібно, а при строгому дотриманні інструкції такі роботи можна довірити і починаючому майстрові.

Важливо ! Каналізаційна установка Planus Geyser не може використовуватися для відводу стічних вод від унітазу. Вона не підходить в якості устаткування, яке застосовується для постійного перекачування води - допускаються тільки періодичні навантаження.

Купити Planus Geyser для умивальника, пральної і посудомийної машини, душової кабіни Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Рівне, Полтава, Черкаси, Кіровоград, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, і інші міста України.

Зворотний дзвінок