0 товарів, 0 грн
Planus Broysan 4
Planus Broysan 4
Planus Broysan 4
11 700 грн

   Каналізаційна установка серії Planus Broysan 4 допускає одночасне приєднання наступних пристроїв: унітазу, раковини, біде або душу - WC + 3 сантехнічних приладів.

   Завдяки ефективному подрібнювачу для відводу стічних вод може використовуватися трубопровід діаметром 22, 29, 32, 40 мм. При монтажі обладнання важливо враховувати, що допускається відведення стоків на 8 м по вертикалі або до 100 м в горизонтальному напрямку.

Каналізаційна установка Planus Broysan 4

   Каналізаційна установка Planus Broysan 4 підключається до побутової електричної мережі з напругою 220В.    

   Захист від можливого переливу гарантується використанням в конструкції герметичного корпусу санітарного насоса. У системі є зворотний клапан для виключення течії стоків в зворотному напрямку при засмітті. У корпусі насосної станції передбачено резервуар, що дозволяє включати насос автоматично тільки після його заповнення.

   Слід врахувати температуру майбутніх стоків! Дане обладнання не підходить для підключення до посудомийних або сучасним пральним машинам, які зливають в систему відведення стічні води температурою вище + 90С. Заборонено використовувати санітарний насос для перекачування стічних вод або іншої рідини в промислових масштабах. Система не призначена для роботи з хімічно агресивними речовинами - кислотами або лугами.

Переваги і недоліки санітарного насоса Planus Broysan 4    

   Каналізаційна установка Planus Broysan 4 на сьогоднішній день є одним з найбільш вигідних варіантів обладнання для відведення стоків в плані поєднання ціни, якості та практичності. Серед переваг такого обладнання слід виділити:

1. Насосна станція проводиться на італійському заводі Planus SpA, який працює в сфері виготовлення такого обладнання вже більше 20 років.

2. При мінімальних габаритах установки є можливість підключення до неї практично будь-якого по діаметру каналу скидання відходів.

3. Є вбудований пневматичний датчик, що спрацьовує при заповненні ємності резервуара і включає насос. Зворотний клапан виключає повернення стоків в систему.

4. Якісні ножі здатні впоратися з будь-якими включеннями. Швидке подрібнення і перекачування стоків в систему відводу. Тверді частинки осідають на дні кошика, що спрощує сервісне обслуговування насосної станції.

5. Знижено енергоспоживання до 400 Вт. Аналогічні моделі інших виробників споживають від 500 Вт і вище.    

   Є і пара недоліків у Planus Broysan 4. Наприклад, допустима температура перекачується стоків не повинна перевищувати + 50С. Крім того, потужності насоса буде недостатньо, якщо протяжність трубопроводу складає більше 100 м.

Габарити і характеристики Planus Broysan 4

Комплектація обладнання    

   У комплекті з санітарним насосом Planus Broysan 4 поставляється все необхідне для його монтажу - перехідники, хомути і манжети:

кутовий патрубок з перехідниками на різні діаметри труб - 1 шт .;

гумові патрубки для вхідних з'єднань - 2 шт .;

заглушки для невикористовуваних входів - 2 шт .;

металеві хомути для обжимання патрубків - 7 шт .;

заглушка, укомплектована хомутом для закриття отвору підключення унітазу, якщо в даний момент він не використовується - 1 шт .;

Купити Planus Broysan 4 

Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Рівне, Полтава, Черкаси, Кіровоград, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, і інші міста України.

Зворотний дзвінок