0 товарів, 0 грн
Канализационная установка Wilo HiSewlift 3-15 (4191675)
Канализационная установка Wilo HiSewlift 3-15 (4191675)
Wilo 4191675
12 838 грн

Головне призначення запропонованого насоса – оперативно відкачати стічні води в центральну каналізацію. Застосовується даний агрегат в квартирах і приватних будинках, де відсутня система видалення стоків або вона не може повною мірою впоратися з поставленим завданням. Каналізаційна станція Wilo HiSewlift 3-15 має механізм подрібнення фекалій і туалетного паперу, що виключає виникнення засмічень в трубах. 

Каналізаційна установка Wilo HiSewlift 3-15 (4191675)

Наявність зворотного клапана виключає потрапляння стоків назад, в той час як вугільний фільтр гарантує відсутність запахів при експлуатації. Насосна установка Wilo HiSewlift 3-15 має потужність електричного двигуна у 0,4 кВт, що аналогічно кількох лампочок розжарювання. Це дозволяє економити на оплаті рахунків – використання такого обладнання вигідно.

Рада. Щоб убезпечити станцію Wilo HiSewlift 3-15 від перевантажень в мережі 220 В, рекомендується підключати її через автоматичний вимикач. Автомат для запропонованої моделі повинен мати номінал 8,8 А.

Завод-виробник надає експлуатаційну гарантію на дану модель 24 місяці, що є вагомим аргументом при виборі каналізаційних насосів.

Принцип дії Wilo HiSewlift 3-15

При заповненні накопичувальної ємності для стічних вод до певного рівня, спрацьовує датчик. Він активує ріжучий механізм, який протягом 3-5 секунд подрібнює туалетний папір і фекалії. Після цього включається насос, який відкачує воду в центральну каналізацію.

У комплектацію каналізаційної установки Wilo HiSewlift 3-15 входять наступні елементи:

  • Насос на 400 Вт.
  • Зворотний клапан (вбудований).
  • Система фільтрації з активованим вугіллям.
  • Датчик рівня.
  • З'єднувальний патрубок і кріплення для підключення унітазу, умивальника і біде.
  • Механізм для подрібнення.
  • Інструкція.

Рада. Використання насосної станції Wilo HiSewlift 3-15 дозволить забезпечити якісний відвід стічних вод, незалежно від місця установки, в тому числі і підвалах – подача води по вертикалі здійснюється на 8 метрів .

Зазначимо, що доставка запропонованої моделі є безкоштовною по всій території України – терміни обговорюються окремо з нашим менеджером. Оплата здійснюється за фактом отримання агрегату.

Ця станція є повністю автономною – вона самостійно виконує відкачування стічних вод. Втручання користувача необхідно при технічному обслуговуванні або заміни деталей конструкції.

Купити каналізаційну установку Wilo HiSewlift 3-15 в Києві з безкоштовною доставкою по всій території України можна в нашому спеціалізованому магазині. При виникненні питань щодо даної моделі рекомендуємо зв'язатися з нашими консультантами – телефон, онлайн-чат на сайті. Ми допоможемо підібрати відповідне виріб, який буде відповідати всім очікуванням покупця.

Зворотний дзвінок