0 товарів, 0 грн
Канализационная установка Wilo HiDrainlift 3-24 (4191678)
Канализационная установка Wilo HiDrainlift 3-24 (4191678)
Wilo 4191678
11 921 грн

Відмітна особливість даного насоса – відсутність механізму подрібнення. Відповідно, до нього можуть підключатися біде, раковини, умивальники та душові кабіни. Каналізаційний насос Wilo HiDrainlift 3-24 має потужність 0,3 кВт, що забезпечує мінімальний витрата електроенергії. Компактні розміри станції дозволяють швидко виконати монтаж в будь-якому місці (підлогове кріплення).

Каналізаційна установка Wilo HiDrainlift 3-24 (4191678)

Представлена каналізаційна станція Wilo HiDrainlift 3-24 вже поставляється в зібраному вигляді вона готова до експлуатації. Автоматична робота агрегату виключає втручання користувача – воно вимагається при проведенні технічного обслуговування або перенесення пристрою в інше місце.

Рада. Перекачувана рідина не повинна містити жирів, кислот, а також інших сторонніх матеріалів – їх наявність може привести до втрати працездатності насоса і викликати засмічення в трубопроводі.

Переваги Wilo HiDrainlift 3-24

До переваг даної моделі слід віднести:

  • Автономність роботи завдяки вбудованому датчику рівня заповнення резервуара.
  • Якісна збірка.
  • Мінімальний рівень шуму при роботі – застосування пластику зі звукоізоляційними властивостями.
  • Наявність системи фільтрації з активованим вугіллям – виключає проникненню неприємних запахів у приміщення в процесі експлуатації.
  • Є гарантія від виробника терміном на 24 місяці.

Можливість відкачування стічних вод по вертикалі на 6 метрів дозволяє створити ванну кімнату навіть у підвалах, рівень яких нижче ніж центральна каналізація. Наявність зворотного клапана виключає попадання брудної води назад в резервуар. 

Рада. Каналізаційна станція Wilo HiDrainlift 3-24 харчується від стандартної мережі 220 В, тому рекомендується її підключати через автоматичний вимикач. Це дасть можливість захистити насос від перевантажень в мережі, крім вихід з ладу двигуна. Також є вбудований захист від перегріву.

Принцип роботи

Брудна вода збирається в спеціальній ємності, після заповнення до певного рівня, спрацьовує датчик. Він активує насос, який виконує відкачування стоків в центральну каналізацію. Максимальна температура перекачується рідини 60-70 градусів, за умови короткочасної роботи (5 хвилин).

Опрацьована конструкція насоса Wilo HiDrainlift 3-24 забезпечує швидку установку, яка займає не більше 1 години. Самостійно виконувати монтаж не рекомендується – краще довірити цей процес майстрам-сантехнікам.

Купити каналізаційну установку Wilo HiDrainlift 3-24 за вигідною ціною з безкоштовною доставкою в будь-яке місто України можна у нас. При виникненні питань рекомендуємо звернутися до наших консультантів зручним для Вас способом – телефон, онлайн-чат. Надаємо гарантію швидкої поставки товару терміни одержання обумовлюються з нашим менеджером.

Зворотний дзвінок